Travian TR Oyuncu-Yönetim Toplantısı

• Merhaba Arkadaşlar!

Yöneticiler olarak oyuncuların şikayetlerini ve önerilerini bir toplantı ayarlayarak dinleme kararı aldık.Bu yapacağımız toplantıya isteyen her oyuncu dinleyici olarak katılabilecek , birliklerin seçtikleri temsilciler ise oyunculardan topladıkları şikayetleri ve önerileri toplu bir şekilde dile getirecekler.En son yöneticilerimiz bu şikayetlere cevap verecek ve toplantı sonlanacak.Toplantı ile ilgili kafanıza takılanları bu konu altından sorabilirsiniz.

Seçilen temsilcilerin forum üzerinden benimle iletişim kurması ve cuma günü saat 23:59'a kadar topladıkları soruları bana bildirmeleri gerekmektedir.

Sorularını daha önceden iletmeyen katılımcılar, toplantıya yalnızca dinleyici olarak katılabilecektir.

Toplantıya oyun yönetiminden Ömer Ada, Odin ve Batman katılacaktır.

Yer:Raidcall 14244223 numaralı oda.

Tarih:13 Ekim Cumartesi saat 19.30

İyi Forumlar

The post was edited 3 times, last by Odin ().

• inşallah etkili bir toplantı olur. Düşünce güzel

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• raidcall kullanan mı kaldı şunu skype discord ts gibi platformlarda yapsanız daha iyi olurdu. Birincisi mac kullandığım için raidcall uyumlu mu onu bilmiyorum ikincisi windows'ta 4 sene önce kullandığımdaki izlenimim hiç iyi değildi.

• raidcall kullanan mı kaldı şunu skype discord ts gibi platformlarda yapsanız daha iyi olurdu. Birincisi mac kullandığım için raidcall uyumlu mu onu bilmiyorum ikincisi windows'ta 4 sene önce kullandığımdaki izlenimim hiç iyi değildi.

Travian oyuncuları genelde raidcall kullandığından dolayı bu platformu seçtik.
    Telefona uygulamasını indirebilirsiniz.

• eski travian oyuncuları reidcaal kullanıyor yeni gençler skyp kulanıyor ;)

FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR
    TRAV
    İANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

• Lütfen sadece toplantı ile ilgili sorularınızı yazın
    Koni dışı mesajlar silinip devaminda uyarı verilecektir

ne zaman toplantı,
    Travian adına kimler katılacak bilgi verirmisiniz.toplantının ana konusu ne olacak.

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• wanli_TR

Toplantı saati burdan ilan edilecektir kimlerin katılımı hakkinda da bilgi verilicektir

ana konu hakkında da bilgi verilecek mi moderatörüm?katılacaklar ona göre hazırlanıp güzel bi toplantı yapabilirler diye düşünüyorum.belliki bi hoşnutsuzluk var ve travianda bunun en sonunda farkına vardı.

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Toplantı 13 Ekim Cumartesi saat 19.30'da yapılacaktır.

Seçilen temsilcilerin cuma gününe kadar gelen soruları toplayıp bana iletmeleri gerekmektedir.Bunun sebebi hem sorulara göre toplantının uzunluğunu hakkında fikir sahibi olmamız hemde herkesin merak ettiği sorularda detaylı cevaplar verebilmemizdir.

İyi Forumlar

• ilk açıkladığın toplantı konseptiyle şu anda soruları alarak yaptığın (yeni moda iktidarların favorisi) konsept arasında fark var. Bilgi alışverişi veya iyileştirme çalışması değil bildiğin bahane bulma yarışması olarak geçecek gibi :D