Travian TR Oyuncu-Yönetim Toplantısı

• Toplantı iyi fikirdi güzel oldu teşekkürler.

Ama Kaldığımız yerden devam.

Bu toplantı bende Traviandaki sistem açıklıkları düşüncesini daha da pekiştirdi ve En tepedeki yöneticiler ile toplantıdaki yöneticilerimizin bile zıt fikirli oldukları bir çok konu var hissiyle ayrıldım toplantıdan.Yani oh be rahatça bir final oynayacağız hissini alamadım.

Katılan yöneticiler her ne kadar iyi niyetlide olsalar sorun başka yerde sanki,film kaldığı yerden devam edecek gibi geldi.
    Bir yerde bir sorun var da orası neresi bilmem

♕ WAİT ME!!! / Blackenemy

• desene eski yas eski hamam..

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Öncesinde gönderilen yazılı sorular az olduğundan ötürü, serbest sorular için fazlasıyla ifade alanı ve süre vardı.
    Ancak katılım oldukça düşüktü. Oluşturulan dolaysız "feedback" ortamının ve kanalının, bizler tarafından verimli kullanılamadığını, şikayet ve soruların forum sayfalarından taştığı eski tas eski hamam düzenin devam edeceğini söyleyebilirim.
    Cezalar ve sistem açıkları konusunda toplantının bende bıraktığı izlenim, oyuncuların (yani bizlerin) sanki bu meseleye daha çok "başkaları serbestçe yaparken neden bizler cezalandırılıyoruz?" ekseninde yaklaştığımız oldu.
    Kendi adıma, yönetim ekibinin beklediğimin üzerinde bir açıklık ve samimiyet içerisinde olduğunu söyleyebilirim.
    Olabildiği ölçüde sonuçlarının hızlıca oyuna taşınabilmesi ümidiyle...

• Bu tür toplantıların oyuna pek çok katkısı elbette olacaktır, fakat bot kullanmadan, multi hesaplar kullanmadan oynadığımızı öğrenince şaşıran oyuncular tarafından yönetiliyor birliklerimiz, toplantıya da haliyle onlar katıldılar, yetkililer ile yapılan her konuşmada eminim oyunun daha farklı açıklarını bularak bunların üzerine gitmek, rakiplerinden bir adım daha önde olmak için uğraşıyorlar.

Oyunun yapısı böyle maalesef, hile yapanlar da bir emek veriyor sonuçta, para ile hammadde alanlar da emek veriyor, bu işi legal hale getiren de bizleriz, bu oyun böyle devam edecek, benim gibi oyuncular da 5 senede 1 defa oynayıp kenara çekileceğiz. Benim tek dileğim oyunu kazananlara daha büyük ödüller verilmemesidir.

-COF/GF-

"Don't worry, be funny."