נדידת העמים-משחק ניהול ושליטה בדמות(0/5)

• הקיסר הביזנטי ישב על כיסאו בארמונו,נהנה מכוס יין בעודו צופה על עירו.
    לפתע נכנס שליח בבהלה לחדר הכס,מפריע את שלוות הקיסר.
    "מה קרה,שליח?" שאל הקיסר במעט שיעמום,כשהוא כמעט ולא מתייחס אל האדם שמולו.
    "הויזיגותים נכנסים אל גבולותינו.עמים רבים פולשים לשטחינו ומתקדמים לעבר ערי הגבול שלנו, וגם ההונים בדרך!" צעק השליח,רועד כולו.הקיסר החוויר והכוס החליקה מידו.
    "ה-ההוני-ההונים? הם בדרך?" שאל,כשהוא מדמיין לעצמו כבר את הפרשים הנועזים ששמעם הגיע כבר לכאן,על הזוועות שעשו בערבות הרחוקות במזרח.השליח הנהן,והקיסר כמעט התעלף.הוא חישל את עצמו,וקם מכיסאו,רועד.
    "קרא למפקדי הצבאות.אני רוצה שהם יהיו פה בעוד שלושה ימים לפחות.כל יום שאנחנו מתעכבים ההונים רק מתקרבים".השליח הנהן ורץ החוצה.הקיסר הביט בדומרי ראשו וראה שגם הם רועדים.הוא שלף את חרבו מהמתקן שלה על יד הכס,והסתכל בה.מעניין בעוד כמה זמן יצטרך להשתמש בה?.
    בכל מקרה,הוא יודע שמשהו נורא הולך לקרות בהיסטוריה.
    נדידת העמים החלה.שוד וטבח עושים את דרכם אל התרבות.

שלום חברים,וברוכים הבאים למשחק "נדידת העמים"!
    המשחק מתקיים בשנת 395 לספירה,כשהאימפריה הרומית מתחלקת מחדש לשתי אימפריות-האימפריה הרומית המערבית והאימפריה הרומית המזרחית(או הביזנטית),וכשההונים מגיעים לאירופה ומניסים את כל מי שהם פוגשים לעבר המקום היציב היחיד-האימפריות הרומיות.
    במשחק הזה אתם תנהיגו חמישה עמים שונים,תנהלו אותם מבחינה צבאית,דיפלומטית וכלכלית וגם תשחקו דמות אחת מהעם שלכם.
    את העמים אתם מקבלים במצב מסויים,שאתם לא מחליטים עליו בהתחלה,אבל את הדמויות אתם יוצרים בעצמכם.
    מטרת המשחק-לסיים חמש עשרה משימות(שניתנות לכם תוך כדי המשחק) ומשימת על אחת,שאותה אתם בוחרים בעצמכם ושולחים לי בהודעה(כמובן שאלו צריכות להיות משימות מאוד קשות,כמו לכבוש שטח עצום,לעשות שלום עולמי וכו').
    בפן הניהולי במשחק יש ערים,שבהן אתם יכולים לשלוט ולבנות בהן מבנים(יפורט בהמשך),צבאות,שאותם אתם מנהלים,מגייסים ומחליטים לאן יתקדמו(גם עליהם יפורט בהמשך).
    חוץ משני הדברים האלו,במשחק יש גם את אופציית הדיפלומטיה,בה אתם יכולים לקיים קשרים דיפלומטיים עם כל מיני עמים אחרים שקיימים במשחק,ואין אופציות דיפלומטיות מובנות שאתם בוחרים מהן.מה שאתם כותבים(כמו למשל,ברית נישואין עם עם אחר) זה מה שתציעו במשחק.
    בפן של משחק הדמות,אתם תשחקו דמות כלשהי,אתם תבחרו מה היא,איך קוראים לה ומה הרקע שלה,לפי הדף דמות הבא:
    שם-
    מראה-
    אופי-
    רקע-
    תפקיד-
    3 תכונות טובות(שיכולות להביא בונוסים מסויימים אם הדמות במצב כוח)-
    3 תכונות רעות(שיביאו מינוסים אם הדמות במצב כוח)-
    משאבים:

עמים והיתרונות שלהם:

ערים

אם העם שלכם הושמד,הפסדתם.אם שחקן אחר השלים את המשימות שלו לפניכם,הפסדתם.זהו משחק תחרותי ואסטרטגי,בו עליכם לחשוב על כל צעד כמה צעדים קדימה.
    זמן:כל יום במציאות הוא כחודש-כמה שבועות במשחק,וזמן הבנייה של יחידות ומבנים ילך לפיו.
    המשחק יתנהל בספויילרים ובפן הניהולי גם בתורות.הבנייה וגיוס החיילים,וכמו כן גם התזוזה שלהם,מתנהלים בתורות.
    כל יום הוא 3 תורות,אחד בבוקר,אחד בצהריים ואחד בערב.גם אם לא הגבתם בבוקר,התור נשמר.

המצב ההתחלתי של העמים יימסר לכם בהתחלת המשחק.
    הסבר אחרון-בגיוס יחידות אתם רושמים כמה יחידות אתם מגייסים ומאיזה סוג,ואני כותב לכם כמה זמן ייקח להן להיות מוכנות.
    *הערה-בקבצים המצורפים ההכנסות ממבנים מתוארות כמשהו פר יום.יום זה תור,זאת טעות.
    גם כל אחד יכול לבחור רק עם אחד,ומי שבוחר ראשון עם מקבל אותו והוא נחשב תפוס.
    הקבצים:קישור לחיילים:חיילים - Google Docs
    קישור למבנים:מבנים למשחק - Google Docs
    מקווה שתהנו :D

• שם-הונריוס
    מראה-חתיך הורס עם עיניים ירוקות, רזה, גובה סביר, שרירי.
    אופי-האופי שאתן לו במהלך המשחק בהתאם לצרכים...
    רקע-הבן הבכור של הקיסר תאודוסיוס.
    תפקיד-קיסר החצר הרומית המזרחית.
    3 תכונות טובות(שיכולות להביא בונוסים מסויימים אם הדמות במצב כוח)-תפתיע אותי.
    3 תכונות רעות(שיביאו מינוסים אם הדמות במצב כוח)-תפתיע אותי.
    משאבים:

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית

~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

• שם אטילה
    קסדה שמכסה את הפנים חוץ מאת הפה ואת העיניים מכוסה בקוצים עניים ירוקות מפחיד ולרוב נמצא על סוס
    חזק לוחמני ורציני שמשליט אימה אפילו על האמיצים
    תפקיד מלך
    בונוס: חוכמה יכול לעשות אסטרטגיות טובות ומפתיעות ולקבל רעיונות חדשים כל מיני דברים כולל יחידות ומכונות מצור ויכולת השכנוע שלו הזהב והכסף שלו יכולים לגרום לצבאות שלמים לקבל את מרותך
    מינוס: עם מסחר יש בעיה כשהראש שלך בסכנה תמידית והחיילים שלך די מכוערים הם בסדר אבל מכוערים. מאוד
    ודי הרבה שונאים אותך ואל דאגה הם מתים והחיילים שלך מקבלים כסף טוב

• 3 תכונות טובות:כריזמטי,מתגמל,אחראי
    3 תכונות רעות:עקשן,חסר טאקט,חסר ידע צבאי

• אנחנו רק שניים כרגע,צריכים עוד אחד לפחות כדי שנתחיל לשחק.ברגע שהשלישי יירשם אני אשלח לכם את פרטי הכוחות שלכם,הערים והמשאבים.