Pravidlo §1.1 na Path to Pandora serverech

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
 • Zdravím travian komunitu


  Z důvodu úpravy pravidel na Pandora serverech


  který je zde: Pravidlo §1.1 na Path to Pandora serverech


  chtěl bych navrhnout aby lidé kteří přátelsky jsi nechají přebrat vesnici, nemohli smazat účet a jít na jiný účet na daném serveru.
  Kdo by smazal a hrál na serveru na jiném účtu byl by daný účet úměrně potrestán.

 • hráč co mu odevzdá vesnici, ne ale druhý který ji převezme získá tu danou vesnici přebráním, pak k hráči co přebral vesnici přejde a bude pomáhat na jeho účtu.

 • Za prve, nemuzeme nekomu urcovat kde ma hrat. A za druhe, hrac ucet muze opustit a zacit hrat na jinem ucte, to nemusime ani poznat.

 • za prvé budou tedy vytvářeny, násobné účty kdy jeden účet bude hlavní a další budou postupně odevzdávat vesnice hlavnímu, účtu pak budou vedlejší účty mazány a přecházet na hlavní účet. Takže se stane to že na jednom účtu se nebude podílet jeden samostatný účet ale bude spojen s více účtů. Takže bude mít výhody v národech a jejich výhodách, jako například postavení MC Egyptu a vedle stavění jiného národa na lepší cenu proti síle. A podobné výhody. Za druhé pomocí IP se dá zístit dost, zajisté jsi ji může měnit ale alespoň u hráčů co ji nemění.

 • Dobrý den,


  chtěl bych se zeptat jakým způsobem funguje přátelské přebírání vesnice, pokud jsou tito hráči v aliancích které mají spojenectví. Je stále nutné na 48 h opustit alianci?


  Předem díky za odpověď