Pravidlo §1.1 na Path to Pandora serverech

 • Zdravím travian komunitu


  Z důvodu úpravy pravidel na Pandora serverech


  který je zde: Pravidlo §1.1 na Path to Pandora serverech


  chtěl bych navrhnout aby lidé kteří přátelsky jsi nechají přebrat vesnici, nemohli smazat účet a jít na jiný účet na daném serveru.
  Kdo by smazal a hrál na serveru na jiném účtu byl by daný účet úměrně potrestán.

 • hráč co mu odevzdá vesnici, ne ale druhý který ji převezme získá tu danou vesnici přebráním, pak k hráči co přebral vesnici přejde a bude pomáhat na jeho účtu.

 • Za prve, nemuzeme nekomu urcovat kde ma hrat. A za druhe, hrac ucet muze opustit a zacit hrat na jinem ucte, to nemusime ani poznat.

 • za prvé budou tedy vytvářeny, násobné účty kdy jeden účet bude hlavní a další budou postupně odevzdávat vesnice hlavnímu, účtu pak budou vedlejší účty mazány a přecházet na hlavní účet. Takže se stane to že na jednom účtu se nebude podílet jeden samostatný účet ale bude spojen s více účtů. Takže bude mít výhody v národech a jejich výhodách, jako například postavení MC Egyptu a vedle stavění jiného národa na lepší cenu proti síle. A podobné výhody. Za druhé pomocí IP se dá zístit dost, zajisté jsi ji může měnit ale alespoň u hráčů co ji nemění.

 • Dobrý den,


  chtěl bych se zeptat jakým způsobem funguje přátelské přebírání vesnice, pokud jsou tito hráči v aliancích které mají spojenectví. Je stále nutné na 48 h opustit alianci?


  Předem díky za odpověď