Ts1 [11.10.18 - ...]. O wszystkim i o niczym

• nie pisalem tu o ataku na cud konto wspolnym bo to bylo oczywiste i chyba kazdy siie tego spodziewal , tylko o zupelnie czyms innym o wspolnej grze w ostatnim okresie - mala roznica ,... a najsmieszniejsze jest wlasnie ze najwiekszym adwokatem AJ jest gosc z setek :D i do tego pije (pomijam tego legendarnego emerytowanego "lapacza offow" oczywiscie )

Ale zauważ że ja nie wyjaśniam uderzenia w cud tylko właśnie w te wszystkie cele przed cudem i rzekome wspólne akcje :p to logika nasunęła takie działania a nie jakieś dogadywanie się ;) dogadana była jedynie wspólna akcja na cud i nie rozumiem tego całego ruchu dziś z nią związaną :p

i tu nie chodzi czy jestem adwokatem czy nie ale po prostu zżyłem się z tym serwerem/ludźmi bo gram tu z przyjaciółmi i jakoś od początku wszystko komentuje na forum co się dzieje :p a ważne że coś się dzieje ;)

pozdrówka

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN
    z tych ważniejszych

• to logika nasunęła takie działania a nie jakieś dogadywanie się

no przecie wiem ze logika , ja to doskonale rozumiem, i nie mam wam tego za zle w zadnym wypadku ... ale czy nie mozna po prostu tego zwyczajnie napisac :D zamiast udawac i odwracac kota ogonem

• szkoda że w tym roku Cię z nami nie ma :/ ale mam nadzieję, że jeszcze się widzimy po jednej stronie !

niestety, tak się jakoś poukładało, a szkoda, bo jesteście jedną z najsympatyczniejszych ekip w grze :)

• klamiesz.... jak hmm l.... :D - od kilkunastu dni poprzedzajacych te akcje, trwaly wasze wspolne akcje na defowe konta AIE

mozliwe z e ktorys z graczy AIE wrzuci odpowiednie rapki , mnie sie nie chce

Wyjaśnię Ci to bo chyba nikt od Ciebie nie jest w stanie.

1. Pakt o nieagresji z AIE zawarlismy po tym jak WW weszło w koalicję z SNP. I stworzyli koalicje na dwie ćwiartki.

2. Wymiana sandału, była na moją prośbę prywatnie z Burzą/Arlenem. Cel skasowanie Teutona stolki :)
    3. Pozniej czego możesz nie wiedzieć wymienialiśmy się massami o fejki. Głównie to ja je pisałem, a ktoś u was przeklejał.
    4. Akcjami na SNP dzieliliśmy się odłamowo. We wtorek AJ SNP-L, AIE - SNP WW. W czwartek zmiana. Tak wyglądała współpraca podczas tego paktu o nieagresji. Była to dżentelmeńska umowa, co wytłumaczę zaraz niżej.

5. CUD SNP oberwał 24.01 , To my ustalaliśmy kto kiedy wchodzi i mieliśmy pełne prawo wysłać marudera ostatniego. Miał w ogóle tam nie lecieć, ale najwidoczniej nam bardziej zależało niż wam. Gdybyście wysłali dwa offy więcej nawet te, które chowacie nadal to byłoby po SNP i Ilonka nie miałaby co klikać już. Wasza strata
    6. Po opóznieniu SNP o 500h. Jasnym było, że to teraz na AIE będziemy latać. Robiliśmy to po zakończeniu paktu, ale to tylko po sąsiedzku.
    Snp też na tym zależało więc tutaj musielismy działać szybko bo wypruliśmy się na ich cudzie. Dlatego też poleciały ataki "synchro" jak to ująłeś, ale ustalilismy tylko widełki czasowe i kto kogo atakuje :) Zabolało? Nie, bo to nam niestety nie wychodziło.

7. Chciałem wrócić do tego paktu o nieagresji. Zależało na nim głównie paru osobom, bo przeceniliśmy siły SNP. Miałem nadzieję, że przy pisaniu akcji na cud AIE pokaża 2x więcej offów niż wyszło, ale tak nie było.

Dlatego ten cholerny pakt trwał do wejścia planów. Tutaj zastanawialiśmy się nad zakończeniem tego paktu już 10 stycznia. Bardzo żałuję, że wtedy tego nie zrobiłem. Po wypowiedziach jakie przeczytałem w dziale raporty i swoich obserwacjach od czasu wejścia planów mogę powiedzieć jedynie: ŻAŁUJĘ i PRZEPRASZAM. Już wtedy nasi graniczni chcieli po was latać, ale trochę się to przeciągało, analizowałem różne opcje i po prostu stwierdziłem, że zakończymy pakt z dniem wejscia planów. :) Z perspektywy czasu był to błąd i wiem o tym. Natomiast wypowiadają się osoby, które chyba są " szanowane" w gronie AIE, więc biorę JA i całe AJ te wasze posty do siebie. Wypowiadając się na te tematy trzeba było "grać i wodzić za nos" do końca, a nie przyznawać się otwarcie do czegoś co wiedzieliśmy lub się domyślamy :)

Serwer jeszcze trwa, a my jeszcze gramy aktywnie :)

P.S
    8. Nie wiem do kogo ten punkt kierować :) Przypomniało mi się. Ktoś napisał coś mniej wiecej takiego : " AJ chce wygranej natarów, przecież to pójscie na łatwizne, bo nie trzeba zapewniać dostaw tony surowców na cud i kk defów." Otóż kolega szanowny chyba nie wie co mówi :)

Budowanie cudu przy możliwosci ustawienia traktów jest jeszcze prostsze. Utrudnia je tylko ekipa przeciwna, która posiada lub nie cud offy mogące komuś zaszkodzić.
    Przykładowo opóznilismy SNP o 500h ( 305h budowanie cudu na 100 lvl + 210h 5x DM). Natarzy zaczną budowę dopiero za 260h i trochę będą budować :) Nie wszyscy mogą pozwoilić sobie opózniać coś takiego w nieskończoność...

To, że Tobie jest trudno utrzymać -15k na wiosce to nie znaczy, że jest to trudne.

Serwer ciekawy, ale nie chełp się zwycięstwem zanim nie wygrasz. Bo się zachłyśniesz :)

• Ja nie wiem jak ktoś może mieć problem, że AJ leci razem z SNP na cud AiE

Totalnie tego nie rozumiem dlatego proszę nie myśleć, że każdy gracz AiE ma jakieś żale do AJ.

Przecież skoro AJ od początku informowało, że chcą by serwer wygrali Natarzy no to chyba logiczne jest, że będą tak grali cały serwer by dopiąć swego celu.

A w tym wypadku niezbędne jest pomaganie zawsze tej słabszej stronie by osłabić mocniejszą tym samym przedłużając trwanie serwera.

A co do Tyrusa i jego niby podlizywania się AJ. No kurde proszę was co wy za głupoty wypisujecie. Tak jak nie przepadam za sojuszem SNP to akurat Tyrus jest osobą obiektywną.

I mam pytanie co do dzisiejszych ataków na cud AiE.

Wpadło kilka fajnych offów ale dlaczego celowały w spichlerze, a nie GB, cud czy duże magi?

Co mieliście na celu? Bo deff raczej nie zdycha i ma się dobrze.

Pozdrawiam Majki

• ale przeciez ja to wszystko pisalem wiec po co sie powtarzasz :D