Ts1 [11.10.18 - ...]. O wszystkim i o niczym

• mowisz o BTC i o tym ze klikasz na koncie kacperoslaw ?;-)

Ja klikam rekracyjnie z kumplem z pracy ktory zaczal gre :-)

Choć mialem zapro od BH aby z nimi grac niestety nie mam na to czasu :-)

Pozdro

• mowisz o BTC i o tym ze klikasz na koncie kacperoslaw ?;-)

btc coś tam jest kolejne wtf też coś tam ich jest zobaczymy A co do konta kacperoslaw to nie trafiłeś tym razem zacząłem od początku serwera więc może będę trochę wyżej niż na s4 :)

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• btc coś tam jest kolejne wtf też coś tam ich jest zobaczymy A co do konta kacperoslaw to nie trafiłeś tym razem zacząłem od początku serwera więc może będę trochę wyżej niż na s4 :)

Temet, na jakim koncie grasz?

nubek jesteś i tyle. boisz się z dorosłymi zagrać <3

Heh, nubek tak, ale ja raczej starszy od Was :P

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• Nie powiem

Temet, no nie wstydź się :D

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• ze mną chcesz się licytować?

ze mną?

życie Ci niemiłe?