Ts1 [11.10.18 - ...] Raporty

• Jak serio chcecie zrobić tak by Natarzy wygrali serwer to to będzie mega beka i trolling roku

Wioski natarów nie można atakować. Na ts3 to sprawdzałem.

A to ciekawa informacja :D , może być całkiem śmiesznie. Ale to w sumie racjonalne , bo jakby sie dało -to serw moglby trwać w nieskonczoność ,więc pewnie by powstał przycisk " Przedłuż serwer o tydzien za 1000 ZM " . A serwer przyznam ze jest jednym z ciekawszych. Do cudu wytrzymuje często garstka ludzi. Tutaj zaraz plany a coś sie dzieje non stop. Pozdrowienia dla wszystkich Natarów i Natanów xD .

• u nas atmosfera jest świetna a nie wiem czy była by taka u "ofiar" :D o dziwo jak widzimy mieczyki to się cieszymy bo odżywa spam i jest po prostu ciekawie i wesoło :D więc proszę nie szkalować :)

dla mnie ciekawie i wesoło jsst jak się wylapuje offy i zeruje stolice

Pokażcie wkoncu jakaś ciekawa akcje czy ustawcie deffa jak trzeba narazie offowcy narzekają że chcą w coś przywalic a trafiają na puste stolice czy szroty z deffow ..A deffowcy że za dużo deffa..

Czy na drugi dzień po atakach też się cieszycie i jest wam wesoło?

Z tego tyg też będą rapki :)

(AJ)

• dla mnie ciekawie i wesoło jsst jak się wylapuje offy i zeruje stolice

Pokażcie wkoncu jakaś ciekawa akcje czy ustawcie deffa jak trzeba narazie offowcy narzekają że chcą w coś przywalic a trafiają na puste stolice czy szroty z deffow ..A deffowcy że za dużo deffa..

Czy na drugi dzień po atakach też się cieszycie i jest wam wesoło?

Z tego tyg też będą rapki :)

(AJ)

Pewnie że wesoła ;) a co ma ktos plakac bo stracil na tym etapie gry stolice gdzie albo nie szkolil nic albo mial z 10k deffa ? 😁 gramy dla zabawy A jeśli lecicie wspólnie z AiE na akcje jednego dnia ciężko obstawiać wszystko ;) AiE zaczyna akcje prędzej więc łatwiej ich wytypować :) choć ostatnio mieliśmy jedną stolke wytypowana i tam wpadliscie ale właściciel stwierdził że nie warto już jej bronić bo tam wojska nie robi i byśmy obstawili ważniejsze dla nas cele :)

A czy wylapalismy jakieś offy ? Tutaj mogą się wypowiedzieć przyjaciele z AiE bo rozbili u nas mnóstwo swoich offow latając po nas (zresztą część raportów masz tutaj ) ale tak to jest jeśli ktoś patrzy na losy serwera tylko z swojego podwórka :D

A najciekawsze akcje chyba do tej pory są po naszej stronie ;) <mobilka i off hunt na amulecie > choć wy też jak obiecywaliscie tak znów ruszyliscie i bardzo fajnie jest zabawa o jaką tylko chodzi powtarzam nikt nie bd płakać czy się pasował bo stracił stolke 😊 A mamy chociaż o czym pogadać :D

Trochę pokory Panie Karolu to tylko gra raz się cos traci A raz traci to ktos inny :) a nam zabawy tutaj nikt juz nie zabierze ;)

Powodzonka wszystkim bo serwer na propsie 💪

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN
    z tych ważniejszych

The post was edited 2 times, last by Tyrus ().

• No wiadomo wam na stolicach nie zależy .. to po co je budowac ..na tym etapie ?serwer moze potrwac jeszcze dość dlugo więc to nie końcowy etap gry ;) tak jak na wylapniu offow też wam nie zależy

Wolicie budzić się rano i widzieć znów graczy bez stolic

Po 1-2dniach znów jesteście szczęśliwi bo tracicie koleine stolice troche to masochizm ale co kto tam lubi ..

W tym tygodniu już 3 wasze stolice poleciały + rydwan 1 konto po przemeblowaniu się chyba kasuje

Z tego co wiem aie nie leciało z nami we wtorek A i tak obstawilisccie wszystko po naszej mysli "źle" po skanach widać było gdzie był stawiany deff.

I jeśli mozesz Weź już nie pisz ciągle o tym że latamy z aie bo troche nie ten tego co post to samo zalisz się czy chwalisz ? Macie 3 amby A ataków jak nie było tak nie ma od was

"Może dla tego że offy złapane " A tu zasługa koordynacji deff której u was brakuje jakoś..

Jedyne miejsce gdzie nas zlapicie to wasz cud o ile tam się wybierzemy ..

• no gramy bez stolic. Ja mam same eko.

pewnie wszystkie stolice które wyzerowslism to Eko;) A tu się powtórze

Piszecie o 1 wyżej ci podałem przykład z wtorku 3stolice do 0 "Może nawet nie wiecie że tyle poleciało " będą te rapki lada dzień :)

1przebeblowana gracza opuścił sojusz chyba kasacja ;)

• kolego kto powiedział że nie zależy? Po prostu napisałem że nikt za nimi nie płacze jak male dziecko bo stracil stolice w grze A to jednak kolosalna różnica;) ten koleś został wyrzucony za czerwona kropke gdzie jest teraz farmiony jeśli mówimy o tym samym także za jego stolka też mamy płakać? :)

Na tym etapie gry ? Z reguły wojska na stolicy się nie szkoli <oczywiscie znajdą się tacy co szkola ale ile tego beda mieli 10 - 15 k ? > szkoda tylko tych stolic gdzie gracze bronili sie sami no ale cóż to już nasza strata ;) deff juz teraz ląduje na cudzie/innych stalkach więc jedyny problem to taki że tracimy wioskę z której były wysyłane zboże na cud/stałki ale o dziwo tam gdzie powinniśmy ryczeć jak bobry mimo wszystko jakoś sobie radzimy :)

I odpowiedz mi jedno po co mieliśmy latać po was skoro wy Cudu nie budujecie ?

Latalismy/latamy do AiE cały czas bo to nam więcej daje :) jakbyśmy mieli latać do was byśmy musieli sobie ich odpuścić co nie jest nam na rękę bo chyba jasne było że nie dalibysmy rady latać tu i tu :) iAle co ja Ci będę tłumaczyć... zajmijmy się gra i ZABAWA w wspólnym gronie a nie szukaniem spiny na FG ;)

Ps. Brawo AiE za ambitniejsze cele i uderzenia ! Takie które jednak mają strategiczny wgląd na losy serwera ;)

jeden cel poszedł z dymem brawo ! a drugi udało nam się obronić :)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN
    z tych ważniejszych

The post was edited 2 times, last by Tyrus ().

• I odpowiedz mi jedno po co mieliśmy latać po was skoro wy Cudu nie budujecie ?

Latalismy/latamy do AiE cały czas bo to nam więcej daje :) jakbyśmy mieli latać do was byśmy musieli sobie ich odpuścić co nie jest nam na rękę bo chyba jasne było że nie dalibysmy rady latać tu i tu :) iAle co ja Ci będę tłumaczyć... zajmijmy się gra i ZABAWA w wspólnym gronie a nie szukaniem spiny na FG ;)

lataliscie ale szybko wam się latanie na nas ucielo

3wtopy po których daliście sobie spokój

Stolica Pedro/Flurry Heart/offowka bonawentura ( xx ilość offow które poszły w piach ) te offy jak piszesz o strategicznym podejściu do gry mogliście wykorzystać właśnie na AIE :)

Po ostatniej akcji na offowke już więcej ataków na nas nie było.. dlaczego nagle zrozumieliscie że to nie ma sennsu? Skoro wiedzieliście że nie budujemy cudu od początku

Jeśli piszesz że strategiczne było dla was latanie na Aie to dlaczego od początku serwera akurat na nas szły ataki :) A nie na AiE z którymi macie zamiar walczyć o wygraną

To co robiliście A to co piszesz to też różnica ..

Spiny nie szukam źle to możesz odbierać ;)

• czemu akurat tak ? to Ci opowiem ;)
    na początku obraliśmy sobie was za przeciwnika ale to było ugadane wcześniej by do artkowania skupić się na was i wymieniać się ciosami a po artkach widząc jak rozejdą się siły upewniając się co do planów wszystkich ekip skupiliśmy się na AiE ale też przyznam Ci rację że mimo to łatwiej było nam tam lecieć z pewnych wymienionych między innymi przez Ciebie względów :) Offy te były rozbite wieki temu od tego czasu one zostały 3 razy odklikane uderzały w AiE i mało tego dalej są więc spokojnie jeszcze gdzieś uderzą na kolejny serwer ich nie zabierzemy :)

Arlen czekamy na rapki z zerowania offówki ! :)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN
    z tych ważniejszych

• pewnie wszystkie stolice które wyzerowslism to Eko;) A tu się powtórze

Piszecie o 1 wyżej ci podałem przykład z wtorku 3stolice do 0 "Może nawet nie wiecie że tyle poleciało " będą te rapki lada dzień :)

1przebeblowana gracza opuścił sojusz chyba kasacja ;)

1 stolka byla typowana ale wlasciciel stwierdzil ze nie ma sensu bronic :)
    2 stolka ziomek mial czerwona kropke
    a że 3 to nawet nie słyszałem :D

• Ps. Brawo AiE za ambitniejsze cele i uderzenia ! Takie które jednak mają strategiczny wgląd na losy serwera ;)

jeden cel poszedł z dymem brawo ! a drugi udało nam się obronić :)

Ruszcie głową dlaczego walimy tak, a nie inaczej :) Jeżeli nie wiecie to powiem wam dopiero jak serwer się skończy :)

@Smerf
    Jeżeli te stolice nic nie znaczą, to po prostu nie ma tematu, a piszecie jakby was bolały. Trudno.

To poligon doświadczalny, a przy okazji można rozwalić 100-200k defa lub odparować 50k i dobre eko, które mogło karmić cud.

• Przejęcie Białego Obelisku :

Potem wpadło jeszcze parę offów ale weszli na czysto to już nie będę wrzucał ;)
    za którymś raportem artefakt został zabrany :)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN
    z tych ważniejszych

The post was edited 3 times, last by Tyrus ().

• Potem wpadło jeszcze parę offów ale weszli na czysto to już nie będę wrzucał
    za którymś raportem artefakt został zabrany

no niezła akcja , myślałem że ciężej tam bedzie . Sparow gratki za maszyny ,wkoncu ktos je zaczął klikać :D