Ts1 [11.10.18 - ...] Raporty

• żaden sojusz nie wpadł na pomysł żeby w okolicach cudakowania latać po Eko i je wodzować średnio przy lepszych kontach deff bez problemu na Eko jest po 50k deffa licząc stalke cud plany itd Tak więc prosty rachunek obskakujac paru lepszych deffowcow w jednej akcji elminujesz kilkaset tysięcy deffa od przeciwnika :)

Temet, zdrajco, zawsze się tego bałem, kilkaset tysięcy defa na Cudzie, a osada pusta, wystarczy wyzerować stolicę, przejąć kilka osad i po moim defie, znając defowców przeciwnika szybko załatwisz sprawę :(

• Nie ma co komentować naszych cud offów...wszyscy widzą.

Elka jedna na 2 soje,na liniówkach sie skoncentrowaliśmy.

A co do Figo...bez komentarza.

No bez komentarza jak bym dostał odpowiednie info na Skype to było w sekundzie wysłane. Pisałem do odpowiednich osób w naszym soju żeby mi dał czas wyjścia na Skype miał podane wszystkie informacje dotyczące dojścia wojska . Tyle na ten temat

• No bez komentarza jak bym dostał odpowiednie info na Skype to było w sekundzie wysłane. Pisałem do odpowiednich osób w naszym soju żeby mi dał czas wyjścia na Skype miał podane wszystkie informacje dotyczące dojścia wojska . Tyle na ten temat

Jak już na forum publicznym tak grasz,i to z nas chcesz zrobić idiotów..to proszę bardzo:

Dodam,że na TT też wszystko było.

• Witam,

dzisiaj w nocy, a później wczesnym rankiem i w samo południe :D Cud AIE został zafejkowany przez potężne siły Natarów. Myśleli oni, że główne uderzenie nastąpi na CUD. Ale nie !

Czytali oni do niedawna 4 plany budowy cudu. Szybka akcja i obecnie posiadają 0 :)

Jak zdobędę ostatni raport to wrzucę :)

Siema ! Walczymy dalej :)

• mało tego AiE ostatnim czasem straciły 2x mapę podziemi z konta cudacznego straciły młynek, gdzie nie uwierzę, że nie padło im nic deffa na cudzie ;)

SnP odebrało im chyba w sumie 2-3 plany (nie pamiętam dokładnie już), które oni zgarnęli od natarów :)

po przejrzeniu ich cudakowania ich konto cudaczne straciło:

2 x plany

1 x mapa podziemi + jedna mapa zabrana członkowi AiE, która mogła być wykorzystana jako zapasowa

1 x BO

2 x Rysik

1 x młynek

obojętnie jak ten serwer się skończy póki co zwycięzcami są "natarzy" oni pokazali najwięcej i dziękuje im za grę na tym serwie bo mega go urozmaicili

ale uważam że SnP pokazało się również z bardzo dobrej strony <błędy które popełnialiśmy jesteśmy ich świadom i tu wam obiecuje że tym razem osobiście dopilnuje byśmy wyciągneli z nich lekcje :) )

to jak ten serwer się skończy dla nas jest już bez znaczenia ;) był i jest to dla nas świetny czas i świetna zabawa <3

Wiele razy to powtarzałem i powtórzę jeszcze raz Serwer jest meeeeeeeeega ciekawy a to jeszcze nie koniec :)

jak odkopię jakieś rapki to też je wrzucę ;)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych

Post was edited 1 time, last by Tyrus ().

• Próba odebrania planów przez AiE ;)

Pragnę zwrócić uwagę na lukę między katami a dostawieniem boha <atak na amulet> Więc nawet jakby to i tak ta próba zakończyła by się fiaskiem ;)

kulki:

bohater:

A zegar Tik Tak Tik Tak czas ucieka serwer trwa dalej :)

Ps. Killer i Mr.Killer zbieg okoliczności ?

Żeby nie było zaraz zmowy, że Seta ma jakąkolwiek koalkę to "Natarzy" tylko przez ostatnie dwa dni więcej nam wyzerowali wiosek niż AiE przez cały serwer ;)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych

• Zobaczcie topki grabek z ostatnich tygodni, pamiętajcie też, że tatko jeszcze nie wyleciał offem :P

ale my o tym wiemy ;)

oczekujemy jeszcze tego że do nas wpadniecie :p

a co ma być to będzie ;)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych