SAYGI S2 'DE

• Merhaba SAYGI değer arkadaşlar S29 da başarılı bir şekilde oyun bitiren tüm sırttan vurmalara rağmen wow gören kimseye eyvallahı olmayan bir karakterimiz vardır. Bu Serveri S2 yi sallamaya geliyoruz ve kimse ile ittifak kurulmayacak olup tüm servera savaş ilan etmeye hazırlanıyoruz. S29 daki alengirli tüm ekipleri bekleriz. :thumbup:

Herkese Başarılar..

Saygı Birlikleri Forum Sorumlusu
    Tiberius
    İbrahim

hayırlı olsun umarım zevkli bir server geçer ;)

• 5 kişilik ekiple bizde geliyoruz..++ daki yerimiz umarım hazırdır:)
    Exalted:ben
    Suçveceza:zeki amcamız
    kalan 3 arkadaşta serverda def ordusu rekoru çıkarmak için gelecek..

++ da bir birliğe gireceğiz şuan için karar vermedik duruma göre değerlendireceğiz

iyi olan kazansın…

• Kapımız açık dostum 300 kişilik ekiple geliyoruz.sizleride aramızda gormek isteriz.

• Karnıyarık server baslayınca gorursun kaç hesap var sağdan saymaya baslarsın

Sen de belki serverin basinda belki orta belki sonunda sayilarin bi oneminin olmadigini gorursun :) . Ne kadar dayanabilcegine bagli vakit :D

Hak edene hakkını veririz!

• Sen de belki serverin basinda belki orta belki sonunda sayilarin bi oneminin olmadigini gorursun :) . Ne kadar dayanabilcegine bagli vakit :D

Yaw oncelikle sen hangi birliksin yetkin varmı o birlik adına konusmaya! Hangi bolgeye geleceksiniz? Bunları bir açıklayın. Tek başına polemik yaratmaktan baska bir iş yapmıyorsun.

• Hahaha daha server baslamadan ortaklik karisti baslayinca neler olacak bakalim

Biz alıskınız gecen serverdada cof uzantısı army vardı. Tılsımlardan once hepsini sildik.bu serverdada bastan ilan ettik diplomasi ittifak yapmayacaz diye.o yuzden sorun yok

• Yaw oncelikle sen hangi birliksin yetkin varmı o birlik adına konusmaya! Hangi bolgeye geleceksiniz? Bunları bir açıklayın. Tek başına polemik yaratmaktan baska bir iş yapmıyorsun.

Ben dış kapının mandaliyim sen kimsin? :D

Biz alıskınız gecen serverdada cof uzantısı army vardı. Tılsımlardan once hepsini sildik.bu serverdada bastan ilan ettik diplomasi ittifak yapmayacaz diye.o yuzden sorun yok

Wowu army kurdu sanki?

• Birileri burasını boş sanıyor galıba bu aslana dıyorum kı ekıbını al karsıma geç.

SAYGI GENEL BAŞKANI HEROES66

300 DEĞİL SENINLE BEN OYNARIM

10 GUN KALDI ASLAN

• Ahahahahaha. Herkes aslan kaplan kesilmis.

Aslan genel baskanim benim be. Benim gucum genel baskana yetmes ama bana koordinator falan verin :D :D

• Sirtindan vurulmicak kadar zeki olsaydin sende kurbaga parcasi :D . Bence omce ben nerde hata yaptim de belki bidahakine yasamazsin..

Kimsenin umrunde olmayan bi serverda wowu kimin kurdugu de kimsenin umrunde degil malesef :D

• Biz alıskınız gecen serverdada cof uzantısı army vardı. Tılsımlardan once hepsini sildik.bu serverdada bastan ilan ettik diplomasi ittifak yapmayacaz diye.o yuzden sorun yok

Hepsini sildiniz ? Senin yalanlarını seveyim ben :D

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Bende seni seveyim forum trollugunu almıssın arminiustan

Kardeş forumda da adım aynı oyunda da adım aynı ne trolunden bahsediyosun :) s2 de SIR birliğindeyim xx_delis oyuncu adım beklerim köyüme ziyarete evladım

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ