Pandorás report készítés...

• Sziasztok!

Érdeklődnék, illetve jelezném, hogy (a régről megszokott) travian-reports.net az új grafikának köszönhetően kukás lett...
    Van valami megoldás a jelentések elkészítésére, mert így a szövetségeseinkkel az oldalunkon folytatott csatározás meglehetősen nehézkes, hiszen nem láthatják a jelentéseket... ahogy mi sem az őövéket.
    Van erre illetve arra mód, hogy ezen szerverre fejlesszenek egy újat, ami felismeri a riportban szereplő grafikát, és értelmezni tudja azt?

Köszönöm a mihamarabbi választ!

• Elvileg készül, de jelenleg nincs hozzá semmi. Kép formájában tudjátok megosztani egymás között....

• Azt hiszem, de még nem teszteltem le:

https://multimadness.de/ReportConverter.php

• Sziasztok!

Ez a kérdés engem is érdekelt.Azt a választ kaptam,hogy a travian-reports.net hivatalosan nem a travianhoz tartozik,nem ők készítették így nem tudják megmondani,hogy mikor lesz újra használható vagy működni fog-e valaha.

Gettertools elvileg jó bár én nem szeretem így maradnak a screenshot készítések.

• Sajnos nincs egyéb információm. Múltkor rákérdeztek működik-e már, azt mondtam, hogy azóta nem érkezett panasz (mert valóban nem írt senki), de nem tudom megmondani, hogy jó-e már. Azt válaszolták, hogy utána néznek. Azóta semmi...

• létezik egy külső oldal, ami tökéletesen működik, felismeri a népeket, vagyis mindenben használható... több report összefűzésére is jó.

• Sajnos nincs egyéb információm. Múltkor rákérdeztek működik-e már, azt mondtam, hogy azóta nem érkezett panasz (mert valóban nem írt senki), de nem tudom megmondani, hogy jó-e már. Azt válaszolták, hogy utána néznek. Azóta semmi...

Sajnos nincs egyéb információm. Múltkor rákérdeztek működik-e már, azt mondtam, hogy azóta nem érkezett panasz (mert valóban nem írt senki), de nem tudom megmondani, hogy jó-e már. Azt válaszolták, hogy utána néznek. Azóta semmi...

If you paste the correct report, please send it to: admin@travian-reports.net

Then the problem will be resolved as soon as possible.

Error code: 3

• Amúgy nem értem, hogy mi a baj a gettertools használatával. Max az hogy nincs magyar nyelv. De bakker az oldal használatához nem kell felső fokú nyelvvizsga. Továbbá eléggé sok mindent lehet állítgatni, keresni, statisztikázni, seregjelentőnek sem utolsó. Érdekes, hogy nemzetközi viszonylatban sokan azt használják, mi meg finnyáskodunk.

• Amúgy nem értem, hogy mi a baj a gettertools használatával. Max az hogy nincs magyar nyelv. De bakker az oldal használatához nem kell felső fokú nyelvvizsga. Továbbá eléggé sok mindent lehet állítgatni, keresni, statisztikázni, seregjelentőnek sem utolsó. Érdekes, hogy nemzetközi viszonylatban sokan azt használják, mi meg finnyáskodunk.

A GT-s report nem jeleníti meg rendesen a védelmet. Egy szimpla jelentést készít, a támadóról és a támadott félről, de a támogatásban küldött egységeket nem menti el, így hiányos a védelem a logban. Illetve a GT-ben nem lehet védést szűrni, mint pl. az ally-toolsban. Na, nem mintha sokan értenének hozzá, de azért átláthatóbb mégis. Sok külföldi klán használja az ally-toolst egyébként, sőt, szerintem aki tudomást szerzett az oldalról, az mindenki átváltott erre. ComX-es klánomba a GT-t használják, és docs-ban védenek, oda kell feltölteni a bejövőket - ami 100x rosszabb szerintem, és átláthatatlan mondjuk 500 bejövőnél. Nem is igazán tudnak hatékonyan védeni. Szerintem ez az oka, hogy nem szeretik sokan a GT-t, hogy az allyból könnyebb a szervezés, átláthatóbb.. az off részéről is. Ettől függetlenül valóban van pár hasznos funkciója, ami pl az ally-toolsnak nincs...