S2 Bölgeler ve Birlikler

• Umut ediyorum ki SAYGI abartmıyordur. Biraz eğlence bizim de hakkımız :p

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Umut ediyorum ki SAYGI abartmıyordur. Biraz eğlence bizim de hakkımız :p

Şimdi abartması önemli değilde Oyunda abartırsa sıkıntı. Allah muhafaza orantısız güç kullanırsa büyük sıkıntı olur. Yaparlarmı vallaha yaparlar. İnanın çocuklar. İnanın ki yaparlar.

• Bir bölge boşta ben hala açıklama göremedim burnum hala sağlam düşman kokusu alamıyor nerde bu Süvariler server şenlensin haydi :thumbup:

kemik vardır hacım tanıdık kbb uzmanı var istersen. Ayrıca bizde düşman yoktur rakip vardır. Aradığın sağlam rakibi bulacağına emin olabilirsin

Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır:cool:
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

• s2'yi bilmeden kendinizi çok yükseklerde konumlandırmayın, en son burada uzun zamandır travianda olmayan savaşlar oluyordu. O wowlar kaç kere yıkıldı artık sayamamıştık. Büyük atmaya gerek yok Daha da önemlisi polemikler şimdiden başlamış Allah'tan rez aldık :) @Regnum ben de gelecem süvarinin haberi yok iyi savunma yaparım al benide ekibe yasinin askerleri çakayım :D

JrAppretince & Fişek Süvari & Jr ROKET

• Fişek gibisin reis aldım gitti hayırlı olsun. Yasini'de alacağım. Bir bir tüm süvariyi ekibe katmayı düşünüyorum artık oradan yürür gideriz. Seninle beraber 500 kişi olduk hayırlı olsun Fişek bey. :p

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Fişek gibisin reis aldım gitti hayırlı olsun. Yasini'de alacağım. Bir bir tüm süvariyi ekibe katmayı düşünüyorum artık oradan yürür gideriz. Seninle beraber 500 kişi olduk hayırlı olsun Fişek bey. :p

500 azmış. yokmu arttiran :)

PUSAT

^^^oyunda olsa; insanların herbir davranışı,karakterinin sadece bir yansımasıdır^^^

• s2'yi bilmeden kendinizi çok yükseklerde konumlandırmayın, en son burada uzun zamandır travianda olmayan savaşlar oluyordu. O wowlar kaç kere yıkıldı artık sayamamıştık. Büyük atmaya gerek yok Daha da önemlisi polemikler şimdiden başlamış Allah'tan rez aldık :) @Regnum ben de gelecem süvarinin haberi yok iyi savunma yaparım al benide ekibe yasinin askerleri çakayım :D

S2 yi ilk defa oynayacaz. Pek bilmediğimiz doğru.ancak arkadaşların attıgı resimlere bakacak olursak tum bolgeler bir bolgeye karsı birleşmiş.burada tek ciddiye alacagımız rakip eger katılırlarsa 3 bolgeye karsı tek basına savaşan birlik.wow yıkılma olayı yazmıssın. Def olmazsa wowda yıkılır tabi:) bizim gecen server 12m def vardı wow koyumuzde 3 bolge orduları saldırdı toplam 6 seviye alabildiler.

• Ben sadece resim uzerinden yorum yaptım.haklı olabilirsin.server 29 kolay bir server degildi.3 bolgeden saldırı aldık 6 seviye wow dan verdik.raporları arkadaşlar paylaşmıstı. Gelen ordular oyle ufak ordular degildi.ayrıca sırf bizi yıpratmak için bolgenize gelen bir ekiple tılsımlar çıkasıya kadar savaştık.yani rahat bolgede yatıp orsu basmadık. Rakamları hatırlamıyorum ancak dediğiniz rakamlar kadar bizde def kestirmişizdir. Net rakamları ogrenirsem yazarım.bu server hedefimizde 15 m def wow koyumuzde.

• Büyük konuşup büyük oynayacaklar bence biraz yavaştan gelin.. S2 ye kimler geldi gitti.. Kaç birlik dağıldı yönetimler bölündü..Server sonuna burada uçan kaç kişi natarların WOW seviyesi bastığını gördü :) ?

Gelen herkese başarılar dilerim :)

Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI :evil:
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

• Geliyorum

Hak edene hakkını veririz!