Travian Turnuva Finali 15 Kasımda Başlıyor

• ilk travian turnuvada 2012-2013 yıllarında oynamış birisi olarak söylüyorum... dört ayrı bölgedeki Türk birlikleri ne savaşta ne wow destekte birbirlerine katkı veremedikleri için başarılı olamadılar.. aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekliyorsanız yanılıyorsunuz.. rusların işine en çok parçalı yapı geliyor..blok yerleşim yapan birlikler saldırı ve savunmada çabuk organize oluyor.. Dilerim sizin dediğiniz gibi olur biz başarılı oluruz..

2012-2013 'te ki travian oyuncularıyla şimdi ki travian oyuncularını bir tutmamak gerekiyor. Geçmişi kenara bırakıp şimdiden bahsetmek gerekiyor. Ders al geçmişten geleceğe taşıma demişler reis. 4 bölgede türkbirliği ben göremedim yanlışım varsa düzelt sevgilerle..

cfa3c37294.gif

| GiyotinPALA&Psikocermen |

• ilk travian turnuvada 2012-2013 yıllarında oynamış birisi olarak söylüyorum... dört ayrı bölgedeki Türk birlikleri ne savaşta ne wow destekte birbirlerine katkı veremedikleri için başarılı olamadılar.. aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekliyorsanız yanılıyorsunuz.. rusların işine en çok parçalı yapı geliyor..blok yerleşim yapan birlikler saldırı ve savunmada çabuk organize oluyor.. Dilerim sizin dediğiniz gibi olur biz başarılı oluruz..

Neden bunu senin de içinde bulunduğun organizasyona söylemiyorsun da gelip diğer bütün Türkleri töhmet altında bırakıyorsun?

• ilk travian turnuvada 2012-2013 yıllarında oynamış birisi olarak söylüyorum... dört ayrı bölgedeki Türk birlikleri ne savaşta ne wow destekte birbirlerine katkı veremedikleri için başarılı olamadılar.. aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekliyorsanız yanılıyorsunuz.. rusların işine en çok parçalı yapı geliyor..

Dilerim sizin dediğiniz gibi olur biz başarılı oluruz..

ilk travian turnuvada 2012-2013 yıllarında oynamış birisi olarak söylüyorum...

-çok umrumuzda değil. Parametremize dahil değil:mmm:

dört ayrı bölgedeki Türk birlikleri ne savaşta ne wow destekte birbirlerine katkı veremedikleri için başarılı olamadılar.

- ver(e)medikleri için yapalım. O zamanı, o zamanın kurallarıyla değerlendirmen gerekir.:wall:

aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekliyor-sa-nız yanılıyorsunuz..

- -/+ da ben çok yeni ve güzel bir çalışma görüyorum. O yüzden şart eki olan -se, -sa burada “ aman taş atayim de kuyruğu da dik tutayim” anlamına geliyor. Post kasmana gerek yok :asd:

blok yerleşim yapan birlikler saldırı ve savunmada çabuk organize oluyor..

- bunu söyleyip “uzaklara gidip köy kurmuşlar 35-40kişi ne katkısı olacak anlamıyorum” ile “hedehödö yıldır oynayan biri olarak konuşuyorum” demen açıkçası hepimizi yıktı..

Ama güldürmekten.:osd:

Dilerim sizin dediğiniz gibi olur biz başarılı oluruz..

- inş cnm yha :yy: ama siz biz biraz farklı malum..

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

• Dostum bunları boşver, sen anlatacan bunlar anlayacak tev lo loooo.

Bunlar kara düzen oynayıp üç beş mançoya tılsım verenler :)

Oyunun bitmesine 1 hafta kala inşa planı çaldık diye sevinenler :D

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Dostum bunları boşver, sen anlatacan bunlar anlayacak tev lo loooo.

Bunlar kara düzen oynayıp üç beş mançoya tılsım verenler :)

Oyunun bitmesine 1 hafta kala inşa planı çaldık diye sevinenler :D

3-5 değil hakkını yemiyelim

Tamı tamına..14

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

• Neden bunu senin de içinde bulunduğun organizasyona söylemiyorsun da gelip diğer bütün Türkleri töhmet altında bırakıyorsun?

kimseyi töhmet altında bırakmıyorum, genel konuşuyorum.

''Bir koyunun önderliğindeki bir aslan ordusundan korkmuyorum; bir aslan tarafından yönetilen bir koyun ordusundan korkuyorum."
    Büyük İskender

• ''Bir koyunun önderliğindeki bir aslan ordusundan korkmuyorum; bir aslan tarafından yönetilen bir koyun ordusundan korkuyorum."
    Büyük İskender