Стање на rs2 серверу

• Драги играчи,

Свет ts2.travian.rs је почео као Travian: Legends сервер.

Игра је почела: 22. октобра 2018. у 12:00 по локалном времену.

Срећно свим играчима у освајању новог rs2 сервера!

Овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.
    Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума

Срдачан поздрав
    Ваш Travian тим

• Kakav server , takav i forum .

koji su ovi CNS sto su zauzeli sivu ? Momci bas traze batine :/

:!: Učini mog neprijatelja hrabrim i jakim, da me ne bi bilo sramota ako ga pobedim. :!:

• Hahahha

Ijaaaaaaoooooo tico , pa i ti si kod njih :thumbsup:.To Unione kuco , okucnico . Ocekuj da cu da te osurim u najskorije vreme :D

:!: Učini mog neprijatelja hrabrim i jakim, da me ne bi bilo sramota ako ga pobedim. :!:

• klikcem nesto bzv, Avion i ja kod Macana da da , ucimo na svim frontovima :P

Ma kakav Macan,kakvi frontovi , OSURICU te prvom prilikom . Evo vec sam ti se najavio pa ti spremaj docek . A tek ove Sasavce sto cu DIZUDARAM kuku majko :D

• Aj ljudi krecemo lagano. Tri svetska u najavi! Puno srece svima.

I naravno Bitange nek pobede opet!

For the strength of the Pack is the Wolf, and the strength of the Wolf is the Pack.

• Macan je valjda za Bitange glava, vidim u potpisima Vilence- Bitange. A kako kazu- jednom bitanga uvek bitanga.

I ti bi mogao fantazi brt mooooooooj

Nego .... JELIIII NEKO SPREMAN ZA HAIKU DANA

Jesen stigla je

Snoopi nas blokirao

Tobijas tuzan

• Aj ljudi krecemo lagano. Tri svetska u najavi! Puno srece svima.

I naravno Bitange nek pobede opet!

Nek pobede i Natari ali da bude dobra sorka na serveru.Srecno svima i nek vas OSURE MOJI 8o

• Veliki sportski pozdrav svima

rs1 MisterNo (AID),Korto Malteze (DN),freestyler (ND-Rev),Smak (rEV),Arhangel (OSA)Macan (Rev),Macan&Mara (SRB REV) ;)
    rs2 Vilence (BITANGE) , JanMar (PIGS) , Ragnar (CNS)
    rs4 Ragnar (CNS - WoT),Scipion (ZEVS - GoT)

REV je PORODICA - ostalo su SAVEZI jer smo TOTALNO DRUKCIJI od drugih

• Dzaba surenje ,dzaba igranje , Sve "junacine" na mapi ,samo jos sa Natarima niste sklopili saradnju. Pa i oni simuju , pozurite da vas neko ne pretekne . Svakako ne znate drugacije server da uzmete .

• ... a ne zaplakati . Taman sam se nadao zestokom serveru kad ono PRC . Kukavicke price se nastavljaju . Najbolje da se svi pogasimo pa nek "junaci" ratuju sa Natarima ako umedjuvremenu i sa njima ne sklope saradnju . Zbog ovakvih je sve manje ljudi na rs domenima . To bre ne zna da igra ako nema saradnju sa 3/4 mape i ako ne sprca 500 jura na gold minimum .<X