Стање на rs2 серверу

• Ne branim macana niti me zanima vasa rasprava, rekao bih samo da realno niste imali akcije na nas osim na neka sporedna sela (mozda po neki izuzetak) Uglavnom jako malo akcijanja. Poceo si ostro evo okacio si te logove mozda ima jos neki necu da gresim dusu ali to je to, i naravno da naglasim ovo je individualno napadanje nikakva akcija napadi su iz prvog sela i katani su najblizi moguci igraci. I nije to nikakva moc niti mudrolija u 90% slucajeva prvo katanje uvek prolazi jer nije ocekivano a eventualno svaka sledeca malo teze jer akcija fejkaj daljeg kataj blizeg (nije bitan cilj samo da pise protivnicki savez) je lako citljiva i lako se brani kao sto je i u tvom slucaju bilo kad sam ti zakucao off.

Pauza od 4 godine i IDEMO OPET!

Poslednji serveri:

Rs1: Mihajlo Pupin (Streberi), Bonnye&Clyde(rEV)

Rs2: ZgljoC

Rs5: BoomaYee(OUR)

Rs4: Rampage

Balkans5: TRSH

• Macane, opet brkaš pojmove i širiš demagogiju... Ko je spominjao akcijanje? Koliko ja umijem da čitam napisao si ''nije bilo napada na nas'' (u ovom kontekstu), ja te demantovao sa logovima. Stvarno ne razumijem čemu sve te laži koje širiš, a da si lažov, pa brate mili ne da si lažov već lažovčina. Treba švabama pisati da počnu dodjeljivati medalje za laži u ingame profil (kod tebe bi se trebalo scrollati do sutra dok dodješ dole do spiska sela).

Da li je neaktivan ili ne, bio ti u savezu i skatan je, kraj priče...

ali opšte poznata nam je ta tvoja priča oko skatanih igrača ''ma joj iskatali ste neaktivnog''...

A šta je nego manwe bio sitter na gigantu kojem je spawn selo na 0 iskatano? jel sad bio manwe ili gigant, kao da je bitno, bitno je da svaki put pokušavaš da izbjegavaš istinu, jer živiš u lažima batko! U lažima koje sam kreiraš u virtuelnom svijetu u kojem živiš i prenosiš komplekse iz real-life-a. Ako je moguće uopšte da imaš real life kad po cijele dane i noći kuckaš maratonske postove kako bi sebe uzdigao u virtualna nebesa ''Macan - the super elite'' a ostale omalovažavao. Gdje sam ja isjecao postove i štimao da meni odgovara? De se otrezni druškane! Jako dobro sve argumentujem tako da samo slijepci i lažovi poput tebe i dalje pričaju kontra.

Svaka ti je ''hvalite me usta moja, kad neće tuđa!''

Ja ću ti reći jedno, što dovoljno govori o mom obrazu i igri, od početka mog klikanja na travianu, igrao sam u svega 3 saveza i to sve na različitim serverima (Revolution sa ba domena, Stara garda ba3, BZB na rs1).

Šašavce smo osnovali Dexter, sukhoy, pioneer i ja, a na server su nas ispratili 3-4 igrača, dok ostalu ekipu smo pokupili na mapi.

Dakle da sumiramo, 4 saveza na 4 različita servera... (ti imaš toliko ekipa, pardon... ex ekipa samo na rs1) :thumbup::thumbup::thumbup:

Vjerovatno to dovoljno govori o tvom obrazu.

Gdje god sam igrao, dobivao sam ponude od ekipa da klikam sa njima, ali nijednu svađu nisam ostavio iza sebe!

Stefane, da ti iskreno kažem, ni sam nisam zadovoljan svojom igrom na rs2, to nije moj stil igre. Kao što si napisao, jesam bio krenuo, ako ne i prvo katanje cropa na serveru, ali akcija nikakvih sem one na prasence pa mu ostade selo na 30 popa i prije toga nekih 2-3 kacije od pioneera, winstona i mene. Nažalost niko logove nije postavljao, za šta bi ovaj forum i trebao da služi, ali upravo zbog ovakvih ljudi poput macana je forum totalno otišao u pogrešnom smjeru i izgubio smisao.

Zakucao off, jaka stvar, zakucali smo i mi tvoj off, i baron smo zakucali na 2h samo.

Šta si sve pisao o meni Dexteru to znaš dobro, isprovocirao sam te onom kružnom porukom i odmah si okrenuo paljbu po meni. Priznaj makar samom sebi da ono što sam napisao da je to tako.

Dual ti se nije slagao sa nekim tvojim postupcima pa odlučio da ugasi nalog... :/

Kapa dole za izbačeni off, ali i to moraš da priznaš da nije samo tvoja zasluga bila. Mnogo je tu resursa potrebno za takav off pa i njive su bile na 17 u tom stadiumu igre... da znamo farmalo se malo aktivnije (a cijeli +/+ kvadrant u nekom PONu)

U svakom slučaju, takve rezultate može postići samo neko ko je organizovan ili totalno lud (ovo bez uvrede). Ali onakve SPovce organizovati nije nimalo naivno, zato :thumbup:

Recimo lično ja, nebih imao problema da nekad i klikamo neki server zajedno, ali ulaziti u raspravu stobom je bezsmisleno, jer svaka bi se završavala svadjom...realno gledano, jer ni ja netrpim da mi neko prosipa priču koja ne pije vode.

Uff šta sve napisah...moram prestati, postaće macan još ljubomoran na dužinu posta :D

• Ma ne bre nisi me razumeo, naravno da je i zakucan moj off i prvo katanje iz prvog sela uspesno uhvaceno od strane vas i SP-a pa kasnije i moj krop off koji sam namenski hteo da zakucam jer sam gasio nalog. Istina je nemam razloga da lazem (drugi ljudi koji citaju ovo mi ne daju lagati) moj dual je oteo oazu od PIRATA za njegovu devojku (tatina princeza) A isti ti pirati su deffali nalog Red Dragon 4x od vas kad sam izasao iz CNS-a, oni su mi zapravo jedini pomagali do nekog perioda igre dok se nije ukljucio i CNS kasnije. Cak su mi jednom individualno poslali par igraca iz CNS-a DEFF i nastala je opsta pometnja kod njih neki igraci su se posvadjali medjusobno zbog toga pa cak i izasli iz CNS-a.
    Sto se tice mog naloga i za to mi ljudi ne daju lagati ja imam takav stil igre koji pokusavam na vise ljudi da prebacim ja ne farmam i nisam farmao na rs2 osim prvih par nedelja koje su mi potrebne za push kropa koji sam ja izracunao da je potreban kako bi sam sebe podizao.
    Balkanac takodje igram mnogo mnogo jace nego rs2 eto bicu dobre volje mogu i sifru da ti dam da udjes na nalog i pogledas koji je dan i na kom lvlu su mi njive (17) 43. dan
    A ovaj balakanac je super jer imaju sve statistike koliko resa je primio tvoj nalog koliko proizveo koliko je ofarmao pa preko toga moze sve i da se dokaze.
    Sto se akcijanja tice sa vase strane ja ne kazem da niste samo kazem da nije nista ozbiljno imali ste akcije u prvom delu servera iz prvih sela sa generalno malim offovima koji vam generalno nisu bili vazni, glavni napadi krop (off selo) organizovana akcija kako ti kazes bila je samo jedna na prasence i to je to za ceo server od vase ally (bitange sasavci) to je ono sto sam hteo zapravo da kazem.
    I naravno da sam opalio paljbu po tebi jer je to ono sto najvise mrzim sa jedne strane ja postujem vas i imam ok komunikaciju sa recimo Dexterom a vi pucate po meni bez ikakvih argumenata samo zato sto sam imao jak nalog da sam neki prevarant ili sta vec.

Poslednji serveri:

• Stefane, upravo tako, iz cropova nismo skoro nista uradili, ali opet vise nego CNS prema nama, jer nijedna kata nije udarila nigdje po nama. Mene je recimo najvise zeznulo sto sam 3 puta slao off po brzu vojsku, kad mi se i po treci put off vratio izgubio sam volju vise klikati. To svi u Sasavcima mogu potvrditi. Veliku brzu vojsku si mi skinuo na par sekundi samo, al sta ces, igra je takva. Ja sam uvjek medju prvima cestitao protivnicima, ali primao sam i pohvale za svoju igru sto me nikad nije ponjelo da se ponasam kao pojedini. To sto macan prica da nisam dobio art spijuna onda na ex rs1 je cisti dokaz sebicnog nacina igre. Server je u fazi igre bio gdje se brane ww offovi, sa moje strane je bila procitana meta, tj ja bio meta, da bi bio 100% siguran i uvjerio ostale na 56h od napada trazim art mali izvidjac u svoj gg. Na kraju iskuliran od njega (mogu i potraziti dopis na skype), od doticne dobijam odgovor nakon 16-17 sati...:cursing:Sto on prica da nije najjaci ww off bio po katama to svi ostali mogu da potvrde, jer po offu je bio jaci nalog Ripi, ali ne i po katama, imao sam nekih 600-700 kata vise od njega... no pustimo to kraju, bilo pa proslo, njega boli to sto sam svaku njegovu laz dokazao, onda na forumu kao i ovde sad.

Nadam se da ce ovaj balkanac biti mnogo bolji, gdje recimo igram skupa sa dosta HDT igraca, igramo skupa sa proslim ekipama, saveznicima kao i protivnicima, jer svi mi shvatamo sustinu ovog svega, da je ovo igra a ne trka zivota i smrti, te ko ce vecu laz provaliti da cak i sam povjeruje u tu svoju laz...

Vama sretno dalje na rs2, moj nalog je tamo jos koji sat, ali negledajte da cete nesto ofarmati :P

• Ajoj decace pa ti bre i nemas RL na koji se pozivas . I ja sam klikao u tom Rev na ex koji pominjes i sa dualom uradio vise nego 90% ofera u koaliciji pa nisam rec jednu jedinu rekao . Jel smes da se kladis da si imao jaci off od mene i duala ? Titan aka Gigant ili nas Zare kako ga zovemo nije bio skatan na nulu . Evo ja cu ti reci da si lazovcina neovejana a potrudicu se da nadjem logove od nekih igraca . Zare je kucao 4 akcijaska offa iz DT secam se kao d je juce bilo a znas zasto ? Zato sto par dana niko iz koalicije nije pricao sa nama jer deff nije poslat gde su oni rekli nego gde smo mi procenili da napad ide . Taj Mane za koga pricas je prvi procitao da napadi idu da Zareta i hteo njemu deff da salje . Necu da kmecim kao ti , moj dual i ja ni jednom nismo trazili deff od koalicije a jednom nas je samoinicijativno deffao nas maticni savez . Verovatno zato sto nas nalog nije imao offa i nije bio jak , ne znam :/.A evo ja cu ti reci nesto jer macan ocigledno nece ne znam zbog cega ? Jos pre napada na tebe sem naseg cupavog Avrama svi smo izasli iz koalicionih soba . Macana i Vilenceta su vracali par puta mimo njihovih molbi i zelja da ne budu deo uprave BZB koalicije . Tad sam ja u jednom momentu zatrazio od njih da ubace mene . Kod mene bi ga poduvali za 3 minuta obzirom koliko ste bili korektni . I posle svega ste i dalje prozivali kako Macana tako i nas savez svuda a ne samo na forumu . Znaci imate veliki problem u glavama , kod nas kada udaris na jednog , udario si na sve bio to Macan, Mane , Pandora , Karson etc etc . Znaci decace da ti cika Baxy kaze suve cinjenice koje glase ovako : nas nalog je oteo 5 DT sela , za jos 5 smo pomagali aktivno , svaka akcija je ispostovana do kraja , oteli smo kameni art za koaliciju , cistili ww selo , cistili ww plan i na kraju nulirali Gnjurca i oteli mu art a preostali off je otisao na ww . Ni jednom nismo kmecali za deff i trazili ga kao ti i pojedinci kmekalice iz tvoje ekipice i aktivno smo ucestvovali u svim odbranama .

Zato,pre nego optuzis Macana , mene ili bilo kog Revovca za laz , dobro se informisi i budi objektivan i covek pre svega . Tvoje katanje mi je poznato i art nisi dobio jer niko od nas nije zeleo da ti ga da . Shvatite jednom za uvek da je Macan samo prvi medju jednakima u Rev i da on obavlja onaj rudarski deo posla kog niko nece da se prihvati . O svemu odlucujemo svi zajedno . Mi se zaista tebi divimo do imbecilnosti sto si ti toliko dobar i svi zele da klikaju sa tobom . Eto , mi nismo takvi pa ne zelimo sa takvima kao sto si ti da imamo nikakve dodirne tacke .

I razguli vise , dosadan si , koga jos boli ona stvar za tvoj off i nulirano selo ? Da nisi deffan svaki put kad su bili napadi mozda bi tad i dobio ne samo art vec i deff ali ti si klasican primer one pripovetke "Decak koji je vikao vuk"

:!: Učini mog neprijatelja hrabrim i jakim, da me ne bi bilo sramota ako ga pobedim. :!:

• Stefane, upravo tako, iz cropova nismo skoro nista uradili, ali opet vise nego CNS prema nama, jer nijedna kata nije udarila nigdje po nama. Mene je recimo najvise zeznulo sto sam 3 puta slao off po brzu vojsku, kad mi se i po treci put off vratio izgubio sam volju vise klikati. To svi u Sasavcima mogu potvrditi. Veliku brzu vojsku si mi skinuo na par sekundi samo, al sta ces, igra je takva. Ja sam uvjek medju prvima cestitao protivnicima, ali primao sam i pohvale za svoju igru sto me nikad nije ponjelo da se ponasam kao pojedini. To sto macan prica da nisam dobio art spijuna onda na ex rs1 je cisti dokaz sebicnog nacina igre. Server je u fazi igre bio gdje se brane ww offovi, sa moje strane je bila procitana meta, tj ja bio meta, da bi bio 100% siguran i uvjerio ostale na 56h od napada trazim art mali izvidjac u svoj gg. Na kraju iskuliran od njega (mogu i potraziti dopis na skype), od doticne dobijam odgovor nakon 16-17 sati...:cursing:Sto on prica da nije najjaci ww off bio po katama to svi ostali mogu da potvrde, jer po offu je bio jaci nalog Ripi, ali ne i po katama, imao sam nekih 600-700 kata vise od njega... no pustimo to kraju, bilo pa proslo, njega boli to sto sam svaku njegovu laz dokazao, onda na forumu kao i ovde sad.

Nadam se da ce ovaj balkanac biti mnogo bolji, gdje recimo igram skupa sa dosta HDT igraca, igramo skupa sa proslim ekipama, saveznicima kao i protivnicima, jer svi mi shvatamo sustinu ovog svega, da je ovo igra a ne trka zivota i smrti, te ko ce vecu laz provaliti da cak i sam povjeruje u tu svoju laz...

Vama sretno dalje na rs2, moj nalog je tamo jos koji sat, ali negledajte da cete nesto ofarmati :P

Ma mene ne zanima ta prica vasa sa RS1 ja komentarisem samo ono sto sam ja licno video. I jos samo nesto da da kazem zapravo vec sam to napisao ali da ponovim. Sasavci i bitange su jedna ally igraju zajedno napadali ste zajedno deffali ste zajedno, prva vasa deff akcija je bila 65 dan kad ste zakucali moj off kod snupija zajedno sa njima, znaci svaki napad upucen na bitange je upucen i na vas (u isto vreme ste svi fejkani i sasavci i bitange) branili ste se zajedno kao i poslednja akcija kad ste slali deff na jedinstveni kamem ne vidim razliku napao vase selo ili njihovo zajedno ste planirali deff akciju, deff ste mogli da saljete na svaku metu na koju smo mi isli ali ste ih masili. Razlog zasto nismo isli na sasavce je prosto takticka stvar sa nase strane da se defferi koji su najfunkcionalni i koji mogu najveci problem da nam prave zbog same pozicije sela su bili katani i nulirani, slanjem jednih fejkova smo vec pravili put za sledecu akciju itd da ne pricam o tome... Uglavnom ne treba to da razdvajate i pricate kako nismo krenuli na vas.

Pozdrav i srecno na tom balkancu ja sam ipak na B5 a vidim da i vasih ima tamo.

Poslednji serveri:

• baxy..baxy...ko te prozivao uopste?

Gigantu spawn selo skatano a meni oteto nakon 3 offova DTova skucana. Sta pricas ti uopste? Sa tim spawn selom katao sam dakiju sve supporte po 2 puta, zato i jesam bio trn u oku njima. A kod giganta spremane bile kate da mene prati kako bi dakiju obrisali gg. Ako se nesjecas, ne trabunjaj ko prazno bure.

Ja tebe i ekipu nisam prozivao, vec samo doticne osobe koje su mene iskulirali i imbecilno se ponasali! Znam ja veoma dobro koliko ste odradili za citavu koaliciju.

Drugo, ja deffa nisam trazio, samo sam prijavljivao kad god sam bio pod napadima (jednom sam na svoju ruku trazio nesto deffa da mi se ispresecaju neki valovi) i to je svega od mene, i tad ste me napali kao bjesne hijene za taj poduhvat, radi 10-15k deffa. Ostalo je sve koalicija odredjivala hoce li se moj nalog deffati!

Citaj malo detaljnije prije nego sto me napadnes, koga sam ja od revovaca jos prozivao da je lazovcina sem macana jer to i jest! Zato razguli druze, nisi dorastao minimalnoj razini svijesti.

Ja rev neprozivam kao vas dvojca bzb koaliciju, a to je cist dokaz vasoj kolegijalnosti.

I sam si sad napisao, da niste namjerno dali art, jos jedno priznanje koliko ste "saveznicki" igraci ili ti timski!

Kad budete imali argumenata onda se javite, a ne samo suplju pricu prosipati po forumu. No tvoja je volja hoces li biti macanov pristalica ili ne.

Kako je ono macan napisao "macan bira ekipu" veoma sebicno zvuci po mom ukusu, ili samouvelicavanje!

The post was edited 2 times, last by Shad3 ().

• E moj decace vidim ja sta je problem kod tebe ali ostavicu to kao nebitno . Secam se vrlo dobro svega pa zato i reagujem jer mi je prepun q pljuvanja po nama . Prvo , ti si u pravu za Titanovo selo , pomesao sam sa napadom na crop . Skatani ste obojica . Sve ostalo ne da nisi u pravu nego pojma nemas koliko gresis i izvodis proizvoljne zakljucke , pretpostavljam zbog nuliranja tvog sela i ww offa . Bio si ljut , koliko vidim i sada si i imas pravo da budes , samo pucas u pogresne ljude i pises na pogresnu adresu . E sad nesto da ti kazem ovako pravo prijateljski , nadam se da ces tako razumeti .

Kod nas u tom famoznom Rev , svaka prepiska iz koalicione sobe se kopira i svaki igrac u svakom trenutku zna sta se desava u koaliciji . To je oduvek praksa kod nas . Zato smo svi upoznati sa vrlo mutnim i nepostenim radnjama od strane tadasnjeg vodjstva koalicije ali sa vase strane . Naravno da nisu svi bili losi , naravno da medju vama ima vrhunskih igraca i ljudina u svakom smislu i niko od nas ne stavlja znak jednakosti izmedju njih i ovig poganih . Ja sam bre prvi bio za izlazak iz koalicije kad sam video naseljavanje . Nakon toga dolaze gluposti svaka naredna duplo veca od prethodne . Ako vas vodje nisu izvestavale o svemu sto se dogadja to je veliki problem ali za vas . Prenosenje laznih informacija , kopiranje samo delova prepiski gde moze da se radi o mesenju pogacica jednako kao o travijanu , isnsistiranje od tih istih ljudi da se stalno brane jedni te isti igraci i da ti ne nabrajam braco sve , preveliki je spisak . Konkretno u prici , ti si bio kolateralna steta i slazem se sa tobom , da , falio nam je taj tvoj off . Ali kao sto rekoh , za sve to trebas da se javis svojim jaranima , pajtosima , prijateljima , kako god ih vec zoves . Vidis , ja sam klikao za Swa jedan server i uhvatio sam svog vodju kako me besomucno i masno laze . To je jedan od retkih servera gde sam se ugasio i vise ne zelim ni ime da im cujem . Naravno da tamo imam prijatelje i dan danas , naravno da nisu svi losi ali dozvolili su da ih vode pi... i lazovi . E tako je i sa ekipom sa kojom si ti klikao a mozda klikas i sad , ne zelim da komentarisem tvoje odluke .

Macan i ja smo najglasniji i nekima to smeta a smeta im upravo iz razloga jer jasno i glasno kazemo sve sto nije dobro . Samo jedan server ranije sam bio glavni inicijator da se BZB koaliciji prosledi prepiska iz Heaven sobe gde vas nazivaju go...ma i gde vam smisljaju nepostene radnje a sve u cilju pobede . Tada ste mene i Macana dizali u nebesa i bili smo junaci BZB a vec posle par meseci ste sve zaboravili . Naravno , niste zaboravili da je Bega kucao off u nas , da je kao pacercina poslednja izgubio art , da je tvoj kompanjon na ovom serveru Pioneer izjavio da mu je drago sto je izgubio art jer je trebao da ide nama , da je isto tvoja kompanjonka Vesli najstrasnije pljuvala po nama od pocetka do kraja servera pa cak i kad smo spasavali guzice defanjem , da je Aida izgubila plan od ww etc etc - podugacak je spisak - . Svi ti ljudi i dalje klikaju sa vama , sve im je oprosteno ali je zaboravljen moj i dualov ucinak od koga nismo imali nikakvu korist vec iskljucivo koalicija , zaboravljeno je spaseno off selo od Mazdraka , zaboravljeno da je Macan skoro sam branio ww od onog vaseg sto deli deke , da je Mane cepio milku deffa u ww , da je Zare branio tog istog Begu koji mu je prodao crop sa multica , da smo Humanog primili kao najrodjenijeg u savez etc etc etc

Problem za ovaj server nisi bio ti , naprotiv , meni je cak i zao sto nismo isklikali zajedno pa bi video koliko gresis , problem je vec navedena Vesli i to sto favorizujete igrace , to smo vec znali ali nam je i Snoopi poslao dokaz za to . Ne mislim da si pacercina od igraca , ne mislim uopste da ste losi , vasim odlaskom - mislim na Sasavce - server je izgubio smisao jer je jedino fajt sa vama obecavao . To sto niste dosli na red je stvar taktike , prvo omlatis boraniju pa onda lupas najace , to bar i sam znas .

Eto decace , druze travijanski otvorih ti dusu kao nikome do sad i raspisah se kao ti i Macan ali sve iz najbolje namere . Nisam sklon nekom objasnjavanju ali tebe sam ispostovao jer ne mislim da si los decko . Ne zelim ni da menjam tvoje rasudjivanje ali svaki nas igrac zna i najsitniju pojedinost oko svega , a da li je bas tako kod vas , sta mislis ? Pa niko od nas nije vesla sisao da trpi Macana , Pandoru , Vilenceta , Avrama serverima unazad a da su oni toliko losi koliko napisaste . Za sve ove godine iz Rev je otisao samo jedan igrac a svi aktivni i novi igraci koji nam dodju po pravilu i ostaju ovde . Evo sad imamo dve nove Bitange koji bas i nisu takve bitange i igrace sa nama ubuduce . Cudni su putevi travijanski pa ce se mozda i desiti nekad da bas od nas dobijes pomoc i vidis da nismo babaroge i sljam kako pojedinci zele da nas predstave .

Budi mi dobar i svako dobro ti zelim .

:!: Učini mog neprijatelja hrabrim i jakim, da me ne bi bilo sramota ako ga pobedim. :!:

• Eto vidiš, iz svega se može zaključiti da nisam ja taj koji ovde piše glupost. Izigran sam bio i to me jako iznerviralo, ponašanje pojedinih na to sve me još više zainatilo. Ti znaš da sam ja na rs1 došao nakon 7 godina pauze od traviana? Pristao sam da igram i da pravim ww off jer mi je nakon pauze to najviše odgovaralo da simujem i da dižem taj off. No maksimalno sam se zalagao za ally dok sam imao spawn selo, a posle oko razmena resursa za BO, vodio plan i raspored BO nas ww offera, posle vodio naseljavanje Virusa oko njihovog fake WWa...

što se uprave tiče, eto ti mazdraka pa pitaj šta sam mu rekao, i to mogu vjerovatno naći negdje na skype prepisci. Napisao sam mu da ću doći na rs1 da klikam ali da se neću petljati u upravu niti tražim pravo glasa. Došao, naselio u šumi, i počeo klikati. Samnom su tad došli i Dexter i sukhoy, koji su na kraju servera polupali preko 800k deffa, a da ne pričam o napoleonu koji je 2 puta gubio komplet deff kod mene dok smo kucali HDT. Znači ta priča o kmekanju o deffu neće proći, jer sam sitter bio cijeli server napoleonu i klikao taj deff i to su svi znali da je napoleon tu da me pokriva 24/7.

No sahranimo tu priču, nema smisla se raspravljati kad pojedinci nikada neće priznati neke svoje krivice. Za mene nije kolegijalnost ako se ja stobom posvadjam pa onda tvom tamo nekom igraču nedam art iz principa, a klikamo pod jednom koalicijom...

Vratimo se na ovaj rs2... KUC KUC... :thumbsup:

https://www.gettertools.com/report/2974/A4cErT5G

ovako to bude kad se krene na Šašavce :D

pretpostavljam da se taj nalog gasi isto kao i Winston pa zato poslao katanje, ali kud baš gdje sam ja sitter :S

• Raspored bo za ww ofere si sjajno odradio . Nisam rekao da si ti kmecao ali tamo neko iz uprave je zeleo da tebe stalno defamo cak i na samom pocetku . Tvoj i Zaretov zadatak da skatate crop od BBD je unapred bio osudjen na neuspeh , govorili smo to , niko nije slusao . On je jedan od najcuvanijih igraca u toj koaliciji a imao je tada vrlo bitnu poziciju . Gresili smo i mi , tesko su nam padale neke stvari , jednostavno bili smo razocarani ponasanjem nekih vodecih ljudi nase koalicije . Ostali smo do kraja , defali 3 ww , dali sve od sebe . Po meni , mozda jedina greska koju smo napravili je bas tvoj nalog . Samo shvati da smo i mi kao i ti samo ljudi koji imaju osecaje , kojima je bilo dosta nipodastavanja od strane nekih nabedjenih vodja i igraca . Znas kako to i u zivotu ide, uvek se kola slome na onom koji je najmanje zasluzio .

Stvarno si bezobrazan sto si zakucao kupusa :Di to ne obicnog vec razjarenog :D

• Samo da kazem i ovde^^, da ne slusate Macana aka Baksija u narodu poznate kao "serpe za lupanje". Tip(ovi) su obicne lazovcine, koji pojma nemaju:D