Trenutno stanje na hr1 serveru

• Dragi igrači,

server ts1.travian.com.hr je počeo kao Travian: Legends server.

Igra je počela: 23. listopada 2018. u 12:00 po našem vremenu.

Sretno svim igračima u osvajanju novog hr1 servera!

Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma i općim pravilima igre, svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Vaš Travian tim

• Znaci, nakon 7 dana situacija je da imamo nekih 5-6 saveza (ukljucujuci wingove) , sve skupa skoro pa katastrofa.
    Lagano klikanje, vidit cemo sto se bit kasnje.
    :love:

• ja sam zadnji put hr1 igrao kad je bio MNJAG, 2006-2007 godine, kada je bilo preko 6-7 tisuća igrača, kakva je situacija danas, isplati li se registrirati i odklikati kak se spada, ima li uopce ikoga iz MNJAG ekipe?

:gau01::rom02: M L I N A R :rom02::gau01:

ALIENS®

Heaven

• ja sam zadnji put hr1 igrao kad je bio MNJAG, 2006-2007 godine, kada je bilo preko 6-7 tisuća igrača, kakva je situacija danas, isplati li se registrirati i odklikati kak se spada, ima li uopce ikoga iz MNJAG ekipe?

Mislim da je prvi server bio 2007. Igrao am prvi, ali se nesto ne sjecam MNJAG saveza, mozda druge koorde. :) Sjecam se terora od strane Kokoshara, Bab00, 100ke ....od saveza su tu bili HEG, reBorn, Mafie... ma vise me ne sluzi pamcenje.

• Mislim da je prvi server bio 2007. Igrao am prvi, ali se nesto ne sjecam MNJAG saveza, mozda druge koorde. :) Sjecam se terora od strane Kokoshara, Bab00, 100ke ....od saveza su tu bili HEG, reBorn, Mafie... ma vise me ne sluzi pamcenjr

kung fu, RRSAF, FIN, cho, -AS, COMM, Lions, ...

DP ... začetak, novorođenče 1.Bojna

kokoshar je bio dobar raider :) stylex strah i trepet....

bilo je dobro,forum je bio ziv upm..... ..preko 6k igrača igralo, a to je tako uvijek u početku.....

• Mislim da je prvi server bio 2007. Igrao am prvi, ali se nesto ne sjecam MNJAG saveza, mozda druge koorde. :) Sjecam se terora od strane Kokoshara, Bab00, 100ke ....od saveza su tu bili HEG, reBorn, Mafie... ma vise me ne sluzi pamcenje.

Bio je MNJAG ja mislim 2007 ili čak 2006 ili možda 2008, ni ja se ne sječam više, davno je to bilo, vremena je dosta prošlo, tad se igrao pravi travian, danas se možemo samo sječati tih lijepih vremena

ALIENS®

Heaven

• cho i COMM se sječam kao da je jučer bilo, nekad se valjalo i klikalo jako dobro, danas nikako....gdje su ti igrači danas, pitaj Boga dragog....

ALIENS®

Heaven

• cho i COMM se sječam kao da je jučer bilo, nekad se valjalo i klikalo jako dobro, danas nikako....gdje su ti igrači danas, pitaj Boga dragog....

većina u mirovini.... jbg ovo je samo igra.