Finále 2018 CS uskupení

• Ahojte,
    Jak jsme uz avizovali, start finále do kterého vstoupíme jako soucast ITA Mety je 15.11.2018.
    Doufam, ze jste po kvalde trosku vypustili a oddechli si od travianu (jestli ne tak mate cca 2 tydny to udelat) a na startu se potkáme v plny sile a spolecne si jej uzijeme.

V ramci Mety jednáme o sektoru, pridelenem uzemi kde budeme zakládat 2. a všechny další vesky a našem ukolu v ramci mety (dopředu upozornuji, ze dodrzet tohle bude zasadni pro všechny nase ucty bez výjimek). Všechny detaily budou upresneny cca tyden před startem.
    Jak ukazala kvalifikace, musíme se zdokonalit co se tyce efektivity klikani a proto jsme si dali v ramci vedeni za cil pomoct vam jak navodama a ruznyma kalkulackama (Jchym je bude postupne pridavat na stranky) tak i v prubehu hry individuálními konzultacemi za ucelem zkvalitneni CS spolecenstvi a jednotlivých uctu.
    Zaverem vas poprosim, zažádejte o divokou kartu zde:
    Travian Tournament 2018
    Screenshot by Lightshot

Kdo bude mit kod navíc kontaktujte Jchyma nebo Juriho.
    Skype na jchym -- jchym74
    Skype na Juri ---slimacik-macik

PS: v priprave je dotaznik za ucelem zjisteni podrobnějších informaci a pripravy strategie pro finalovy servr.

Vedení bude tentokrát složeno z účtu co se pozitivně účastnily hry na kvalifikaci.

Z hlavního vedeni
    Juri
    Jchym
    Ronin

Z off generálů
    Melfox
    Galadhrim
    Mauri
    Lord Scipio (roman)

Z def generálů
    Petka (strašidla)
    Viva
    A zase se zapojí Ronin + Jchym do defování.

Na kvalifikaci největší problem byl v komunikaci na skype chatech,Za to hra vypadala jak měla a vydefovali jsme 99% cílů kam šli turci.To děkuji defařům naším z CS.

Věřím že jako CS dokážeme na finálku to co na kvalifikaci a zapíšem se do paměti celému serveru:)

Vedení CS

• Rusové budou strachy mazat účty před tou ohromnou ofenzivní silou.

Nemusí mazat strachy. Stačí Když se tam předvede a povede náš cíl.
    Někdo se tu snaží alespoň něco ohledně CS něco tvořit. Na rozdíl od některých neustálých "kibiců" kteří za svoje chování dostali zákaz jít do Repre.CS. Vid LOPIKU.... nebo tedy Terko TWINKL? ...

• Ano, choval jsem se špatně, protože jsem tě kritizoval a pochyboval o tvých herních schopnostech, Možná by ses měl zamyslet nad tím proč nejlepší cz/sk hráči na finále nejdou a z cz/sk tam jdou víceméně jen začátečníci (někteří věční začátečníci), kteří nemají výsledky ani na cz/sk serverech, natož na finále. Aegina dokázala vyhrát comx proti nejlepším aliancím světa i přes nesmyslné bany, to byla reprezentace. Tohle se tomu ani zdaleka nepřibližuje.

The post was edited 1 time, last by lopik ().

• Před pár lety jsi se bil za KSN ted za Aeginu.

V CS dostal každý účet šanci,někteří pochopily další ne a na finále se budou učit dále.

Úpadek travinu je protože pár silných alianci už neučí.Raději sundá všechny aliance i ty začátečníky.

My hrajeme pro lidi a lidi pro nás .Nehrajeme pro ego jak ty:)

Hlavně CS účty nežijí travianem aby u toho seděli nonstop.Každý má své rodiny,koníčky.

Klikat učíme kvalitně,ale s tím že CS účty netráví nonstop čas na travianu.

Pokud vím s námi nejdeš tak nepřispívej svými příspěvky.

BTW-Toto neni proti Aegině.Protože Gorky má svoji hrdost že nejde na forum vnucovat svůj názor a podrývat naše uskupení.

• Melfox ako off general? Ten melfox, ktory plakal kvoli tabulkam? No tak potom GL chlapci a dievcata, budete ho potrebovat... :D

K tomuto ti napíšu asi jen jednu věc. Docílilo se čeho jsem chtěli. Ted konečně taková věc jako Tabulky v 0lté s už nefungují.

Pokud si myslí že že mě toto urazí tak jsi celkem na omylu. Každý se učí. Ono snažit se pomoci něco tvořit je daleko účinnější než být skrytý na fóru a štěkat tu jak je někdo neschopný ale sám není schopen ničeho. Nejprve se zapoj zkus něco vytvořit,potom si tu štěkej jak chceš.

Mě tím neurazíš, pouze jsi mě utvrdil v tom že se o mém Nicku ví. Udělal jsi mi radost že jsem se dostal do podvědomí hodně lidí.