Finále 2018 CS uskupení

 • Ahojte,
  Jak jsme uz avizovali, start finále do kterého vstoupíme jako soucast ITA Mety je 15.11.2018.
  Doufam, ze jste po kvalde trosku vypustili a oddechli si od travianu (jestli ne tak mate cca 2 tydny to udelat) a na startu se potkáme v plny sile a spolecne si jej uzijeme.


  V ramci Mety jednáme o sektoru, pridelenem uzemi kde budeme zakládat 2. a všechny další vesky a našem ukolu v ramci mety (dopředu upozornuji, ze dodrzet tohle bude zasadni pro všechny nase ucty bez výjimek). Všechny detaily budou upresneny cca tyden před startem.
  Jak ukazala kvalifikace, musíme se zdokonalit co se tyce efektivity klikani a proto jsme si dali v ramci vedeni za cil pomoct vam jak navodama a ruznyma kalkulackama (Jchym je bude postupne pridavat na stranky) tak i v prubehu hry individuálními konzultacemi za ucelem zkvalitneni CS spolecenstvi a jednotlivých uctu.
  Zaverem vas poprosim, zažádejte o divokou kartu zde:
  Travian Tournament 2018
  Screenshot by Lightshot


  Kdo bude mit kod navíc kontaktujte Jchyma nebo Juriho.
  Skype na jchym -- jchym74
  Skype na Juri ---slimacik-macik


  PS: v priprave je dotaznik za ucelem zjisteni podrobnějších informaci a pripravy strategie pro finalovy servr.


  Vedení bude tentokrát složeno z účtu co se pozitivně účastnily hry na kvalifikaci.


  Z hlavního vedeni
  Juri
  Jchym
  Ronin


  Z off generálů
  Melfox
  Galadhrim
  Mauri
  Lord Scipio (roman)


  Z def generálů
  Petka (strašidla)
  Viva
  A zase se zapojí Ronin + Jchym do defování.


  Na kvalifikaci největší problem byl v komunikaci na skype chatech,Za to hra vypadala jak měla a vydefovali jsme 99% cílů kam šli turci.To děkuji defařům naším z CS.


  Věřím že jako CS dokážeme na finálku to co na kvalifikaci a zapíšem se do paměti celému serveru:)


  Vedení CS

 • Rusové budou strachy mazat účty před tou ohromnou ofenzivní silou.

  Nemusí mazat strachy. Stačí Když se tam předvede a povede náš cíl.
  Někdo se tu snaží alespoň něco ohledně CS něco tvořit. Na rozdíl od některých neustálých "kibiců" kteří za svoje chování dostali zákaz jít do Repre.CS. Vid LOPIKU.... nebo tedy Terko TWINKL? ...

 • Ano, choval jsem se špatně, protože jsem tě kritizoval a pochyboval o tvých herních schopnostech, Možná by ses měl zamyslet nad tím proč nejlepší cz/sk hráči na finále nejdou a z cz/sk tam jdou víceméně jen začátečníci (někteří věční začátečníci), kteří nemají výsledky ani na cz/sk serverech, natož na finále. Aegina dokázala vyhrát comx proti nejlepším aliancím světa i přes nesmyslné bany, to byla reprezentace. Tohle se tomu ani zdaleka nepřibližuje.

 • Před pár lety jsi se bil za KSN ted za Aeginu.


  V CS dostal každý účet šanci,někteří pochopily další ne a na finále se budou učit dále.


  Úpadek travinu je protože pár silných alianci už neučí.Raději sundá všechny aliance i ty začátečníky.


  My hrajeme pro lidi a lidi pro nás .Nehrajeme pro ego jak ty:)


  Hlavně CS účty nežijí travianem aby u toho seděli nonstop.Každý má své rodiny,koníčky.


  Klikat učíme kvalitně,ale s tím že CS účty netráví nonstop čas na travianu.


  Pokud vím s námi nejdeš tak nepřispívej svými příspěvky.


  BTW-Toto neni proti Aegině.Protože Gorky má svoji hrdost že nejde na forum vnucovat svůj názor a podrývat naše uskupení.

 • Melfox ako off general? Ten melfox, ktory plakal kvoli tabulkam? No tak potom GL chlapci a dievcata, budete ho potrebovat... :D

  K tomuto ti napíšu asi jen jednu věc. Docílilo se čeho jsem chtěli. Ted konečně taková věc jako Tabulky v 0lté s už nefungují.


  Pokud si myslí že že mě toto urazí tak jsi celkem na omylu. Každý se učí. Ono snažit se pomoci něco tvořit je daleko účinnější než být skrytý na fóru a štěkat tu jak je někdo neschopný ale sám není schopen ničeho. Nejprve se zapoj zkus něco vytvořit,potom si tu štěkej jak chceš.


  Mě tím neurazíš, pouze jsi mě utvrdil v tom že se o mém Nicku ví. Udělal jsi mi radost že jsem se dostal do podvědomí hodně lidí.

 • Nevím kam to přesně vložit nešlo tam dát odpověď

  Hned bych zde upozornil na pár věcí.

  " jak víte, herní svět finále Travian turnaje se dostal do potíží kvůli rušivému chování skupiny hráčů, kteří se záměrně rozhodli hru sabotovat. "


  -Proč si asi myslíte že se rozhodli sabotovat hru? když TG není schopno zajisti hru bez chyb. TG není schopno Rollbacku bez chyb. Myslíte že je to pro hráče Finále snadné se vracet neustále znova na jedno datum? že je to baví.... vše jen díky neschopnosti TG. Nejvtipnější na tom je že TG viní Hráče za Chybu kterou mají TG v nějakých programech.


  "

  Abychom dokázali co nejlépe rozhodnout ohledně aktuálního stavu herního světa, setkali jsme se minulý týden v pátek s některými zástupci největších aliancí / uskupení na serveru, abychom prodiskutovali, co dál (informace si můžete přečíst zde).


  Většina lídrů nás požádala o okamžité ukončení herního světa a prohlášení Natarů za vítěze. Na druhou stranu jsme ale dostali také mnoho reakcí od jednotlivých hráčů, kteří chtěli, aby finále pokračovalo. "


  - Meta Mluví za hráče v aliancích takže jaké pak rozhodnutí jednotlivých hráčů ? tohle je zase pouze otřesný krok TG k tomu aby znovu donutili hrče dobíjet zlatky už na tak dost zkažený server. Pouze žvásty kterými chtějí ukojit hráče !! Meta ( Hráči co v ní hrají ) se rozhodli pro konec... proč tedy pokračování? jedná se zde o ostudu co si TG udělali ....... ? Jak myslíte že to skončí... MATA se rozhodla hráči to stejně budou mazat.

  "Vzhledem k tomu, že podmínky finálového serveru neposkytují jasné informace, jak postupovat v situacích jako je tato, dnes ráno jsme se sešli s našimi právníky. Ti nám doporučili vyřešit tuto regulační mezeru aplikací principu dobré vůle. To znamená, že je potřeba najít férový kompromis, který bere v úvahu zájmy všech dotčených hráčů. "


  - Jaká pak dobrá vůle. TG si už ani nevidí do huby ? nebo na špičku nosu? Jste pouze k smíchu. To co předvádíte jak naprosto " profesionální blamáž "  Místo přiznání chyby u TG bylo vše nenápadně shozeno na hráče. Myslíte že je to dobré řešení? Myslíte že návrat zlatek nám zavře ústa ? jsem zvědav jaký sklidíte úspěch v dalším roce po této Blamáži.  METY se rozhodly pro konec tak to skončete, nepokračujte v takovým skandále !!!

  The post was edited 1 time, last by Melfox ().

 • Nebudu se k problemu vyjadrovat, ani nechci TG obhajovat. Vse muzes resit na foru turnaje, a pouze tam se ti k tomu muze vyjadrit nekdo kdo s tim ma neco spolecneho. Nicmene se pokusim vyjadrit jen k jedne veci.

  -Proč si asi myslíte že se rozhodli sabotovat hru? když TG není schopno zajisti hru bez chyb. TG není schopno Rollbacku bez chyb. Myslíte že je to pro hráče Finále snadné se vracet neustále znova na jedno datum? že je to baví.... vše jen díky neschopnosti TG. Nejvtipnější na tom je že TG viní Hráče za Chybu kterou mají TG v nějakých programech.

  Jak bylo uvedeno, nejde o chybu ale o technicky strop ktery nezvlada zadny server v podobe jak je system udelan. Take bylo uvedeno, ze system nelze zmenit na pockani. Bylo tedy udelano opatreni jak stale umoznit posilat fake na div. Kdyby nekdo posilal fajky jako predtim, tak by nedoslo k problemu, jenze se nekdo rozhodl hru opet sabotovat a posilal fejky s vetsim poctem jednotek, coz obchazelo opatreni. Opakuji, nejde o zadnou chybu, ale pouze pri vyvoji nikdo netusil jak velke muzou byt podpory v divu, a nikdo nemohl vedet kde je strop.


  Myslim, ze obdrzeni poloviny zlatych zpet a moznost prevest je jinam po smazani uctu je urcite lepsi nez smazat ucet bez nahrady. Aspon neco. Kazdopadne jeste uvidime jak cele dopadne, drzim palce.

 • Zdravím Hráče všechny.


  Trochu rozebereme finále a kvaldu.


  Po kvalifikaci kde jsme zaváleli s 90% jako def aliance při počtu 400 + CS účtů jsme měli nějakou vizi na Finále.


  Důvod proč jsme nebyli jako offaří dobří je ten že dost off účtů raději hraje CS servery,nebo má staré spory z dalšími hráči a tedy místo klikání honí kdo hodí větší úrážku na spam chatu.
  Další horší důvod že bez MC nejépe 175%-400% ++++ Se nedá hrát off kvalitně.

  Jelikož jsme dali dokupy def chat,hlavně taky defaře tak jsme dokázali vychytat většinu útoku od Turku.Velké poděkování patří našim Def účtům.


  Byli další věci ohledně kvaldy jako Tabulky,limity,rady atd.


  Byl to pro nás Impuls jakým směrem se dá ubírat dobrá cesta na finále.


  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

  Finále.

  Před finálem jsme požádali Melfoxe aby vedl of účty -cca 12 -14 v celé CS na finals bylo.Musím řící že to byla dobrá volba a dal do toho dost času .

  Patří k tomu katlá prokativni aliance DAcie + Ruská aliance která byla z našeho území sundána,vymazána.

  Bezpočet Ruských hlávek bez polí obilnych a v obilních smrtí.(100-200)


  Byl nám vymezen prostor na rozvoj kde jsme se snažily každému účtu co nedostal MC /nebylo tam dát vesnice s oázami alespon


  http://travian.kirilloid.ru/vi…0,0,0,1&fl=0,0,0,17&fs=31
  MC15 + 25%

  http://travian.kirilloid.ru/vi…,0,4&fl=17,17,17,17&fs=31
  3-4-4-7 s 100% obilim.
  Jak vídíte i s normal dědinami se dá hrát a jsou na tom lepé jak slabší MC.


  Byli dány limit na záčáteční def ,následně pár dnl zase na produkci aby pole se zvedli na co největši lvl.


  PO domluvě s off generálem byli rozdělení zástupy od off účtu na slabší def účty.
  Za týden byl progres slabších účtu na urovni průměrného účtu.

  https://ctrlv.cz/QhWo
  Viz produkční tabulka


  Před rollbackem nám smazali divovku naší po tom co nestačilo ani mega a půl defky s tím že META defovala daleko větší bouračky i naším defem.


  Naši defaři úspěšně u spojek ubránily Dacii ,Rusáky proste to co jsme defli a byl tam ostry tam neprošli.


  Dalším uspechem bylo když jedna COF aliance podrazila COF a přejmenovala se na 57-ALAY a vyslala před 20 ofek na účet co měli do 30 + polí a my večer stihli přes def chat zadefovat danou vesnici s tím že veškeré offky padli.

  Veškeré logy zde ve skype skupině ---https://join.skype.com/bWZxYHK941yr

  O rollbacku je zbytečné psát META přestala hrát tedy jsme neměli WW,plány nic.

  Dohrajeme to podporou divovky spojence ze SPRQ .


  Já bych rád poděkoval všem hráčům CS co se účastnily finále tohohle.


  Zaroven pro zbytek hráčů na CS + SK scene.CS neni aliance kde bereme pouze TOP hráče .

  CS je aliance kdy tu alinci tvoří všechny účty nikoliv že my jako vedení hrajeme na pár top účtů.Šanci a pomoc zde dostane každý kdo bude hrát za naší zem v rámci turnajů a finals.


  Doufám že na kvalifikaci půjde dost hráčů a vyhrajem to tam konečně.


  https://docs.google.com/forms/…Hg6MbfoWzeimwYDnak-Q/edit
  zde máte příhlášku do CS na kvalifikaci 2019.

  Obepišu pak emailem všechny.


  Díky moc Za vedeni

  Ronin.

 • Jak bylo uvedeno, nejde o chybu ale o technicky strop ktery nezvlada zadny server v podobe jak je system udelan.

  Tohle je přesně definice chyby popravdě..


  Dobré gesto by bylo vrátit 100 % zlatek, když hráči nedostali to, co si zaplatili. Endgame je dost důležitá součást hry a pro dost lidí je to hlavní smysl hry.

 • Jak bylo uvedeno, nejde o chybu ale o technicky strop ktery nezvlada zadny server v podobe jak je system udelan.

  Aby som tomu dobre rozumel, tak ked na beznom serveri, kde na zaciatku je 3 000 hracov a na konci je 1 500 hracov sa pri obrane Divu sveta da dokopy 5-15 mega defu, tak nikto (z Travian Games) si nedokazal predstavit, ze na serveri, kde samotne Travian Games deklaruje ucast 28 000 vybranych hracov (myslym, ze sa da predpokladat nizsi pocet "odpadlikov" ako na normalnom serveri) je pri stavani DS nepredpokladatelne zhromazdenie 100+ mega defu???


  To musel ten, kto take tvrdenie vypustil zo svojej hlavy hodne tuho rozmyslat, kym sa mu podarilo takuto blbost vymysliet.


  A co sa tyka "zneuzitia niektorymi hracmi", tam by tiez mali troska "brzdit". Lebo ked posielam fake s 20 jednotkami, tak vlastne tiez podvadzam, lebo zmyslom upravy chovania zhromazdiska oproti verzii T3.6 bolo prave to, aby boli vidno fake utoky s par jednotkami. A obdobne vlastne podvadzaju aj ludia, ktori prevadzkuju masivny mikrofarm (tisicky utokov/zhromazdisko), kedze urcite to nebolo zamerom tvorcov, ked zrusili obmedzenie na max. 100 utokov/zhromazdisko z travianu T3.6.

  Je to proste pravna zalezitost, aby TG neboli zalovatelni a ich pripadna obrana pocitala s argumentaciou dobrej vole. Keby si priznali, ze to pokaslali, tak by bolo nemozne argumentovat dobrou volou. A preto maju vsetci zmluvni partneri TG (cize aj Merlouska, aj Black, a dalsi) usmernenie, ze nemozu pripustit pochybenie zo strany TG a je zbytocne ich k tomu "tlacit", aj ked "pri pive" by to boli ochotni pripustit, tak oficialne sa bud nevyjadria, alebo obhajuju TG.

  Snad niekedy zazijem aj finale, kde by sa nieco nepokaslalo :).

  Majte sa pekne, Brano.

  P.S. A TG by mohlo troska poupravit filter na nepovolene slova, lebo neviem co je na slove (podciarniky su schvalne, aby to aj tu nezblokovalo) S_n_a_z_i_m_e nevhodne.

 • Dobré gesto by bylo vrátit 100 % zlatek

  Těch dobrých gest co by mohly být od TG ))
  K CS uskupení bych ještě něco dodal... . Vlákno celkem mrtvé, tak trošku ožiji svými myšlenkami.

  Bezva kluci, nebylo to vůbec špatné. Trošku jsem čekal toho více od vás, ale celkově hodnotím jako pozitivní výsledek. Vybrali si Italskou metu, hráli druhé-třetí housle (to by dělali i tak v každé metě), ale vybrali správně kam. Na severo-východ nikdo jiný se neangažoval, takže si hráči v klidu klikali ve středu mety (hranice hlídali Italové a Turci). Naklikali dostatečně velký počet defu, stále je to bavilo a velká část hrálo i po 20. rollbacku, až do konce.

  Další server bude určitě váš, věřím, že TG neopustí tento formát (bohužel) a bude startovat i další server ve formátu 2x speed 800x800. Hodně národu (aliancí) od tohoto formátu ustoupí, takže větší příležitost pro vás další rok převést, tímto vám přeji hodně úspěchu )))

 • Zdravím všechny

  Chtěl bych poděkovat každému, co se účastnil finálového serveru a podpořil „ projekt CS uskupení“. Každý z vás předvedl nádhernou hru podle svých herních možností. Všem děkuji za příjemnou spolupráci byly jste top!

  Z pohledu vedení mohu s chladnou hlavou říci, že naše cíle co jsme si stanovili před začátkem finále jsme splnili. Nebylo jich mnoho, ale někde se začínat musí, bohužel vždy se musí od „píky“.

  1. Cíl bylo naučit hráče efektivně rozvíjet svůj účet. Poradit jak se k tomu dopracovat. Střežit učet aktivním hráčem a upozorňovat kde se chybu. V celé toto praktice se povedlo všechno. Mohu říci, že se tohle všechno respektovalo. Každý k tomu přistupoval aktivně a s úctou. Každý na tomto cíli makal. Chtěl bych tímto poděkovat za splnění, kterého si každý z vedení váží. Už jen doufáme, že jste si odnesli z tohoto něco a nebylo to pro vás je tyranizování. Bohužel jiným způsobem se toho nedosáhne.

  2. Pokusit se stmelit vztahy Cs hráčů. Zde si myslím, že se to povedlo. Hádky byl naprosto minimální. Každý se snažil respektovat každého. Tak by to mělo být a fungovat když se reprezentuje. Za tohle vám také patří mé díky. Snad se jedou, naučíme vyházet všichni. Snad nás společný cíl na „Finále“ dokáže stmelit natolik, že příště to bude jak jedna báseň. Každý by se měl naučit odprostit od křivd které se staly před dávnou dobou kdy CS kvalifikace, byla jen v Rámci CS serveru. Někteří to stále tahají do hry, kam to nepatří už několik let. Bohužel vysvětlování ztratilo význam v tu chvíli, kdy máš člověk zavřené oči a zná pouze vlastní pravdu. Proto bych chtěl, aby se konečně Zamysleli Alicne Ufff a Bestie zda vlastně tohle mají zapotřebí. Proč hrát Odděleně když Máme společné Cíle a to co se stalo, před 10 roky sem už dávno nepatří! Nová hra nový začátek (Vše jen ohledně finále).

  3. Zlepšení Off scény v CS. Ponaučení chyb z finále. Zde si myslím, že další splněný cíl. Za sebe jako Off generála CS mohu říci, že všechno co se na Finále ohledně off scény bylo promyšlené a každý útok měl své opodstatnění. Myslím si, že to pocítili i naši nepřátelé ( Rumuni co byli v sektoru), který byl vypuzen z našeho sektoru druhý týden po artefaktech. Tímto bych chtěl poděkovat především Off účtům který se účastnili většiny off akcí. Poslouchali pokyny i když byly trable. Každý víme, že ne vždy je možné udělat vše na sekundy přesně, né vždy bylo posvícení. Ke konci serveru z nás byl sehraný tým. Chtěl bych zde vyzdvihnout některé CS OFF účty, které odvedli neskutečně profesionální prácí. Jak v účasti tak schopností a koordinací. Vám patří mé díky. Doufám, že se s vámi ještě někdy potkám a budeme si to moci společně zopakovat. Účty: Testerino,LOPATY,ROMASKOV,Hathor,Freya,Krasavec a Zvíře ,Rofreeo CZ,Basajev.  Všem ještě jedou děkuji za účast na Finálovém serveru. Snad se za pár roků ještě potkáme. Pár roků nehodlám podpořit to co předvedlo TG. TG Jen peníze, peníze a peníze. Hráči tvoří hru hrou. Bez nic by nebyly ani ty peníze pro vás. Už je na čase se probrat a začít si všímat důležitého faktoru. Bez hráčů nebude travian. Takže házím na vás „ bobek „ TG !

 • ahojte,

  dovolim si pridat aj moj pohlad...

  Uz koncom kvaldy sme si vybrali METU ktoru podporime. V ramci diskusie s dalsimi clenmi METY sme si jasne povedali naco mame a co by malo byt nasou ulohou.

  Do tohtorocneho finale sme teda vstupovali s plnym vedomim nasich prednosti i slabin a zaroven s presnou predstavou o tom co sa od nas caka.

  Mohol by som tu pisat o tom, ze CS by mohlo byt daleko lepsie, alebo daleko horsie, ale to je uplne nepodstatne. CS bolo a dovolim si povedat, ze sa nam systematickou pracou, ucenim a individualnym pristupom podarilo z kazdeho hraca ci uctu "dostat" to najlepsie (kolkokrat lepsie nez si pred startom dokazal predstavit) co v nom bolo... Jednym dychom ale dodavam, ze (a dufam, ze sa na mna nik nenahneva) nik z nas tomu nevenoval tolko, aby mohol o sebe prehlasit, ze mal TOP ucet. Hrali sme to co sa od nas cakalo, zvladlo sa vycistit okolie, zvladlo sa vyklikat miliony defu, no bohuzial, dopadlo to ako to dopadlo a vsetky tie cisla su nakoniec k prdu...

  Je pre mna obrovskym sklamanim, ze TG nedokazali zabezpecit bezproblemovy chod serveru a este smutnejsie je, ze to nedokazali ani narovinu priznat a miesto toho sa odvolavaju na skupinku "skazenych hracov"... HANBA a HNUS v priamom prenose!


  Dakujem vsetkym ktori reprezentovali CS, rovnako tak vsetkym spoluhracom a protihracom.

  A TG odkazujem - Respect is most important thing ever.