[SI1] Splošna debata & bojna poročila

• Spoštovani uporabniki

Pravila ostajajo enaka. Od vas pričakujemo, da jih boste upoštevali vsi, brez izjeme.
    Naj vas samo spomnimo, da so prepovedane kakršnekoli žaljivke, SPAM sporočila, slike brez besedila, debata o kaznih in zaklepih in če vas osebje obvesti, da smatra določeno besedo za žaljivko ter zanjo poda opozorilo ali prepove njeno uporabo, da se tega držite.

Pogovor naj poteka spoštljivo do vseh uporabnikov, za osebne pogovore (pogovore med soigralci), za pogovore o preteklih serverjih, stare zamere in pretekla nesoglasja pa vam priporočam in svetujem, da uporabljate katerega izmed za to namenjenih programov ali zasebna sporočila.

Želimo vam veliko uspehov in užitkov

Lp
    Matej

Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers
    Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

• @Nejc.c2_SI

Tokrat malo bolj previdno, da ti ne bo kdo offa polovil z kati 28h stran, ok? :D

tumblr_static_85925g0bn2sckws4ks4008kk8.png

si4 2007/08 Vrba [ANCIENT]

si5 2012/13 orangutan [AK]

si2 2017/18 sph1nX / Blobfish [Midgard]

si1 2018 .iDKz! [RM]

com29 2018 sph1nX [UN-C]

com83 2018/19 Bacardi Time [DSC-IDTS]

TT Finals 2018/19 Witch King [Union]

Anglosphere6 2018/19 Fimbultyr [Bifrost]

Fuck off incompetent mods.

• vem takrat sem malo zajebal ampak sem inel nekaksne opravke v realnem svetu in sem dal travian na stran,.. Takrat mi je res grdo ujel off, amapk ni problema bo sedaj slo na bolje hahaha

• Me samo zanima kdaj bo spet kakšen bolj zanimiv server, ki nebo nekaj pretirano enostranski. Na .si je kr zajebano, ko skoraj vsak veteran vsakogar pozna pa takoj pride do nevšečnosti. haha :D

tumblr_static_85925g0bn2sckws4ks4008kk8.png

si4 2007/08 Vrba [ANCIENT]

si5 2012/13 orangutan [AK]

si2 2017/18 sph1nX / Blobfish [Midgard]

si1 2018 .iDKz! [RM]

com29 2018 sph1nX [UN-C]

com83 2018/19 Bacardi Time [DSC-IDTS]

TT Finals 2018/19 Witch King [Union]

Anglosphere6 2018/19 Fimbultyr [Bifrost]

Fuck off incompetent mods.

• vem je bilo isto na mojem zadnjem si5... se nas je pol serverja poznalo med sabo,... pol pa je prišel konec serverja takoj po artih ko smo se vsi močnejši stolkli med sabo

• Baje so mocni haha a ne vejo niti kako se naredi naselje v sivi. Prau smesno res ze 3je so izgubili crop v dveh dneh :D:D

po mojih podatkih so jim uničli 1 naselje :D

vseeno lažje preštet uničena naselja, kot pozidat naselje pred natarji :D zgleda si ti še večji antitalent :thumbup:

prijatelji nikoli negledajte stanje članov, potrebno je le preučiti vodjo...
    močnejša je ally ovc ki jo vodi lev kot ally levov ki jo vodi ovca!

se strinjam!

ps.
    še vedno iščem račun, da grem klikat nanj. 3x strežnikov imam dovolj za lep čas!

• po mojih podatkih so jim uničli 1 naselje :D
    vseeno lažje preštet uničena naselja, kot pozidat naselje pred natarji :D zgleda si ti še večji antitalent :thumbup:

se strinjam!
    ps.
    še vedno iščem račun, da grem klikat nanj. 3x strežnikov imam dovolj za lep čas!

3je so izgubili naselje, pac niso vsi iz iste alianse. Tvoje gobezdanje jih pa ne resi nesposobnosti

• Pozdravljeni še iz +|+ koordinat..

Po dolgem času na .si strežniku 1x hitrost. Vsem želim eno lepo igro, pa kot kaže vsaj na prvi pogled ne bo tak dolgač.. :)

LP