Keyf- e KedeR (S2)

• Merhaba sayın forum kullanıcıları güneydogu +/- de Keyf-e KedeR birligi olarak yerimizi serverde herkese gider atar tutar salça şeklinde gelip mevzilenecegiz hiç bir iddaamız yok :) küçücük mütevazi bir ekip ile az bir oyunu ögrenmek için gelecegiz

:hero2: Dikkat €dİN

Keyfimizin Kurbanı OlmayıN

Keyf-e KedeR :hero2:

The post was edited 1 time, last by SeaDevıL_TR ().

• Sayın Baskan..Hosgeldiniz..O kadar efendilik varki sizde yazdiklarinizin oyun anlamında karşılığını tahmin etmekle birlikte sizleri serverde görmek bizleri mutlu edeceğini bilmenizi isteriz.

Saygılarımla

Aşk-ı VataN

''''''ƁƖȤ ƧƛƊЄƇЄ MƛԼƛƬƳƛԼı """ƛƳƦıƇƛ ''''' ''''''MƛԼƛƬƳƛƧƤƠƦԼƲƳƲȤ'''''' ''''Ð乇尺乇乃乇リノ 乇フÐ乇尺''''

ʂαɳıɾıɱ(вєηcє) ʌʅʅʌɦ ƨєɲɪ ɪ̇ɲƨʌɲ ơʅ ɗɪɣє ɣʌɾʌƭɱış. ɪ̇ɲƨʌɲʌ ƅєɲȥє ɗɪɣє ɗєğɪʅ!

Ι gяαм zєкα Ι кιℓσ кüℓтüяє ѕαнιρѕє.кℓανує∂є єƒєη∂ι σℓмαуα Ι gяαм кüℓтüя уєтмєℓι.

• Bir gün ahmet bir gün ayaz olup gelip sövmemen temennisi ile.. Başarılar sana ve ekibine..

ful ayaz var hesapta diyelim hak eden e küfür gırla kıyamet. şunuda belirteyim ayaz ahmet fark yok küfür edildi ise bu benim ortagım beni baglamaz diye bir durum yok ben konunun hep muhattabıyım bizim hesaptan ne yapılırsa.

sanada başarılar dilerim ekibinle .

:hero2: Dikkat €dİN

Keyfimizin Kurbanı OlmayıN

Keyf-e KedeR :hero2:

• Merhaba sayın forum kullanıcıları güneydogu +/- de Keyf-e KedeR birligi olarak yerimizi serverde herkese gider atar tutar salça şeklinde gelip mevzilenecegiz hiç bir iddaamız yok :) küçücük mütevazi bir ekip ile az bir oyunu ögrenmek için gelecegiz

kazamız mübarek olsun :)

• Büyük ekip olmadan ufak ufak takılalım bakalım bu defa nasıl olacak?
    Keyf-e Keder ekibine ve oyun dünyasında yer alacak olan diğer tüm ekiplere başarılar dilerim..

S1 Kılıç (2016), S2 No_Pasaran (2017), S2 CAPO (2017-2018), S3 No_Pasaran (2018), S2 No_Pasaran (2018-2019)

• Vay Ahmet kardeşim yer varsa açarım hesap bende ;) Selamlar

s2: Smokin ( SİNERJİ ) s1: Syrena (Barikat-C) , s2: Pera (ADAMUS), s8: Agwa - Kumarji&Alyali (57.COF), s9: Javier Atlas (57.), s1: Mrs.Peregrine (GECE), s8:JexusRa (1000ATLI) s7: OttomanEmpire (SPT) s2: ATASAGUN ( KEYF ) NYS 5x - Smokin ( DREAM ) s3: Smokin ( SEMT )

SADECE SAVUNMA :)