classic server

• Hello,

érdeklődni szeretnék, hogy van-e kilátásban klasszikus szerver indítása a jövőben? Volt rá azt hiszem 2 (nem túl sikeres) próbálkozás a múltban, viszont az nem mostanában volt és nem is hallani róla. Ebből adódik számomra a válasz, de gondoltam egy kérdést még megér...szerintem ha be lenne harangozva, biztosan érdekelne egy pár játékost, már csak nosztalgia miatt is...illetve az "új" játékosok is lehet rálesnének. :)

H.

• Hát az öregem már soha többet nem fog indulni. Én is azért hagytam abba. Ez a játék egyre jobban a pénzes emberek felé tekintget. Klasszik soha többet nem lesz. Nekem is hiányzik de azt már végleg el lehet felejteni. Ahogy engem se érdekel már a játék. Sőt megsugom egyre többen hagyjuk abba. Én is több mint 10 év után döntöttem úgy hogy elég volt.:( Sőt sokan meg is haltak ebbe a játékba persze a németek nem foglalkoznak ezzel csak az a lényeg, hogy vegyél minél több aranyat ma már erre hajtanak. Belőlünk élnek mint a kullancsok.:(

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Csubiiiiiiiii... :asd::asd::asd: Ne tedd ezt velünk !! NE TEDD!!! :osd::osd::osd::osd:

Ƥʋвℓɨƈ Єиєɱʏ

ƘɨƝƓ ØƑ ΉƠȒȒƠȒƇƠȒƎ & ƓƠLƉ Ƈŏ. ȚŏțǻɭŴǻȓ

hu1: Hammerman (Mentha), Jeti, AMG GT Coupé

hu2: kubu

hu4: Apo

hu5: Strycy, Bone Brigade

hu7: 3 Big Pigs

hux: roller, THUNDER, HellsToyMaster, Yugen, YourMomSaidKiss, Skizo, TEJE5K4VEK, Tyrant, Rikoltó, Ras Ibn-La Ahad, Pirosszka, DeadlyWarPlayer

frx: MiD0RiStAr

nlx: Mr. Madness

dex: Winnie the Pooh

comx: F4M0US_D3X, SiCARiO

TT: xiSNABEROx, xTyraeL, TEJE5K4VEK

finals: NotFound

• Emberi természet miatt ?! Ne legyünk álszentek, senki sem birkalelkű ebben a játékban. A fórum pedig, amióta a játék létezik, mindig pörgött, s legtöbbször az odaszólásokról szólt. Ami egyébként érthető egy ilyen játékban, ahol egy idő után elszabadulnak az indulatok. Persze vannak kivételek, de azoknak nem kötelező olvasni, s ennyi. Egyébként egy ilyen fórum sokkal színesebbé teszi a játékot, mondjuk nem feltétlen magyar szervereken, de pl egy comx-es külső fórumon ahol 70 oldal van 15 nap alatt, és egymást piszkálja minden szövetség, az elég hatásos! :) Szóval nyugi LOL XD, próbálj meg játszani inkább, a rinya helyett... hidd el, sokkal jobban fog menni.

Ƥʋвℓɨƈ Єиєɱʏ

hux: roller, THUNDER, HellsToyMaster, Yugen, YourMomSaidKiss, Skizo, TEJE5K4VEK, Tyrant, Rikoltó, Ras Ibn-La Ahad, Pirosszka, DeadlyWarPlayer

• Ez a játék nagyon is arról szól, hogy a sok ember kiélje a elvetemültségét. Ezért kár is siránkozni.

Például Baddynak is csak itt nagy a pofája meg a játékban szemtől szembe egy kis nyúszka lenne és behúzná a fülét farkát. Igazi hangemberke. A net védelmében ....

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Az a baj, travi haldoklik, egyre kevesebb szerver, egyre kisebb szerverek, a magyar travi meghalt az emberi természet miatt.
    RIP

Azzal a részével nem értek egyet, hogy egyre kevesebb a szerver. Sőt, a jelenlegi játékos állományhoz képest túl sok is. Kb havonta / kéthavonta indul új szerver, ami mindig elszipkázza az előtte indult szerverekről a játékosok felét. S nem az emberi természet miatt halt ki a Travian. A sok újítás, egyes újítások nagyon késői bevezetése, konkurenciák megjelenése, monotonitás és még lehet sorolni...

---------------------------------

Visszatérve a feltett kérdéshez, nem várható a classic szerver újbóli visszahozása. Egyszerűen nincs értelme. Ugyanaz lenne, mint akkor volt. Kevés játékos (Pedig mindenki hogy akarta, aztán nem lett belőle semmi. Olyan volt, mint amit a Csabi játszik, beregel, majd 1-2 hét és töröl), s az a kevés is inkább "gigázna" mint sem játszana. Most is ez van. Inkább mindenki becsicskul, mintsem játszani kelljen. El tili-tolizgat, aztán a gigával megnyerik jó esetben a szervert, miközben kb semmit nem csinált. Talán 1-2 védésre beküldte az egységeit, aztán a következő szerón meg azzal villog, hogy én már mi mindent letettem az asztalra. (Bocs, ha valakinek a kis lelki világába tapostam ezzel, mert magára ismert) :D

Szóval remélem nem lesz. (Régebben még örültem volna neki, de azóta sok víz folyt le a Dunán.)

The post was edited 1 time, last by Brian_l ().

• Brian_I nem lehetne, hogy nem emlegettek állandóan engem minden egyes hozzászólásotokba?::( Én úgy játszok ahogy akarok hagyjon már végre engem mindenki békében. Feletsetek már el végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Ez a játék nagyon is arról szól, hogy a sok ember kiélje a elvetemültségét. Ezért kár is siránkozni.

Például Baddynak is csak itt nagy a pofája meg a játékban szemtől szembe egy kis nyúszka lenne és behúzná a fülét farkát. Igazi hangemberke. A net védelmében ....

Csabala, fel sem érsz, mit szeretnél te a valóéletben !? Ott nincs fórum, vagy kiragasztod a tesco bejáratára, hogy "itt van a rettegett csubi" ?! Szóltam már párszor, hogy tolhatod a bevásárlókocsit, de elfutottál... :) Ez a sikertelen játékosok szövege, hogy "aki a játékban ilyen, az az életben olyan", valahogy nem az igazi....

Ƥʋвℓɨƈ Єиєɱʏ

• :osd::osd:

Ƥʋвℓɨƈ Єиєɱʏ