Server 2 Saldırı Ve Savunma Raporları

• WqVZpE.jpg

Buda burda dursun ;)

yaklaşık savunma yapanın haftanın savunmada 8000 lik puanı olması lazım öyle bir puanda biri yok o nasıl oluyor sadece meraktan soruyorum. ayrıca saldıran ve savunanı tebrik ederim serveri tatlandırdıklarından dolayı

• O eskidendi, çok eskiden. Savunma askeri kime ait ise ona puan gidiyor. Bir köye 20 kişi de savunma koyabilir. Defansta kesilen askerlerin puanı, 20 kişinin attığı defans oranına göre paylaştırılır.

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Restte ki arkadaşlar yan'lara ve vaha'lara girmekten vazgeçin. Oyunu çirkinleştirmek istiyorsanız bize her yol tamirhane, sıkıntı yok, siz zararlı çıkarsınız peşin peşin söylüyorum buradan.

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• boş yapma çiko sana 50 tane rapor atarim sadece benim yanıma ve vahama girilen siz benim 1 tane raporumu atamazsınız, nasıl ben genelleme yapmıyorsam sende yapmayacaksın

• boş yapma çiko sana 50 tane rapor atarim sadece benim yanıma ve vahama girilen siz benim 1 tane raporumu atamazsınız, nasıl ben genelleme yapmıyorsam sende yapmayacaksın

Gelene gidiyoruz biz dostum bu arkadaşı da defalarca uyardık vahaya girmemesi için..

Bizden varsa yanlara mancoyla giren, vahalara giren oyundan mesaj atarsanız çözeriz durumu oyunu çirkinleştirmeye gerek yok

ÇEKO / C4.

• ne ağlıyacağım senin gibi yanıma dalıyorlar yok vahama daliyorlar diye saldırana saldır tutan yok seni

Bizim ağladığımız yok ama ağlatmışlığımız çoktur. S1 de yeterince ağlattık seni burdada ağlatırız sıkma tatlı canını sen :)

ÇEKO / C4.

• Bizim ağladığımız yok ama ağlatmışlığımız çoktur. S1 de yeterince ağlattık seni burdada ağlatırız sıkma tatlı canını sen :)

haruunakn kim tanıyor musun çeko söylesene banada? geçenlerde bana sataşıyordu nerde ağlatmışım haberim bile yok :D

cfa3c37294.gif

| GiyotinPALA&Psikocermen |

• haruunakn kim tanıyor musun çeko söylesene banada? geçenlerde bana sataşıyordu nerde ağlatmışım haberim bile yok :D

S1 Forumunda da ağlatmıştık zamanında bende tanımıyorum. Oyun da nicki ne, hangi birlikte oynuyor muamma :D alıştık biz kaçak güreşenlere boşver :D

ÇEKO / C4.