Server 2 Saldırı Ve Savunma Raporları

• ss ekibi saygıya girmiş raporları paylaşsanız kimde ne var görsek :)

Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

Server 4 Avcı :!::!::!:

• ss ekibi saygıya girmiş raporları paylaşsanız kimde ne var görsek :)

siz sizin birliğe girenlerin raporlarını burda mı yayınlıyosunuz ?

Şeytana uymak istemiyorum ama fikirleri de hoşuma gitmiyor değil...

• siz sizin birliğe girenlerin raporlarını burda mı yayınlıyosunuz ?

ss ekibinin rapor sayfası yok burda paylaşıyorlar :) size girdikleri için siz paylaşmassınız sanırım ?

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

• ss ekibinin rapor sayfası yok burda paylaşıyorlar :) size girdikleri için siz paylaşmassınız sanırım ?

sizin paylaşmadıgınız gibi.

• sizin paylaşmadıgınız gibi.

neyse geldi özelden rapor iyi yıkmışlar

Bekle Geliyorum u yazık olmuş.

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

• Bana atsana abi whatsapptan raporları :D

valla bende yok raporda bizde biliyoz kimlerin nasıl yıkıldıgını bişi demiyoz. ona istinaden cevap verme ihtiyacı hissettim karnı yarık kardeşim.

• Adamin birligine her gun girip girip cikiyolar keyf sayfasindada paylasiliyor sayginin 1 tane merkezine girilince gelmis utanmadan rapor diyor don bi birligini savunda sonra konus burda tirci

• bekle geliyorum arkadaşa geçmiş olsun.tamamen hakan_52 abimizin merkezdeki askeri kestirtmek için yapmış oldugu bi op. tabi birde bekle geliyorum arkadaş sağda solda hakan_52 yi yıkıcam bütün s&s dagılıcak gibi taraftar ve madde toplama faaliyetlerinin bi sonucudur.olur böyle şeyler,herkesin bi hedefi var, arkadaşa başarılar dileriz.

• bekle geliyorum arkadaşa geçmiş olsun.tamamen hakan_52 abimizin merkezdeki askeri kestirtmek için yapmış oldugu bi op. tabi birde bekle geliyorum arkadaş sağda solda hakan_52 yi yıkıcam bütün s&s dagılıcak gibi taraftar ve madde toplama faaliyetlerinin bi sonucudur.olur böyle şeyler,herkesin bi hedefi var, arkadaşa başarılar dileriz.

Merak etmeyin bekle geliyorum a tum birlik olarak destek oluyoruz. yıkılan tarlalar su anda eski seviyesine getirildi.size tavsiyem yıkım yaparken sıfırlayın.yoksa biraz hammadde biraz altın olay çabuk hallediliyor.

• Merak etmeyin bekle geliyorum a tum birlik olarak destek oluyoruz. yıkılan tarlalar su anda eski seviyesine getirildi.size tavsiyem yıkım yaparken sıfırlayın.yoksa biraz hammadde biraz altın olay çabuk hallediliyor.

ts29'da merkezim 50 nüfus kaldıktan sonra ertesi gün tarlaları 15e çektiğimiz günler geldi aklıma abi :D :D

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• ts29'da merkezim 50 nüfus kaldıktan sonra ertesi gün tarlaları 15e çektiğimiz günler geldi aklıma abi :D :D

birlik olmak bu işte kardesim. Beraber yıkacan,yıkılan arkadasını beraber ayaga kaldıracan.

• ts 2 oynayan oyunculara iyi oyunlar

dogru tarafı tutmanın en ıyı yolu uygun bır fırsatın dogmasını beklemektir (dchtr)

herşeyden önce nezaket

3 D - DOCHTOR - D&M - DUFFY

_______________________________5aQzJl.giflqW82l.gifmMkalV.gif_______________________________