Laimėkite turnyro raktą!

• Sveiki,

turiu 10 raktų į turnyrą, kuriuos galiu Jums atiduoti. Todėl jeigu nedalyvavote kvalifikacijoje ar nelaimėjote laukinės kortos konkurse, galite raktą gauti dabar.

Užduotis: Parašykite šioje temoje, kodėl manote, kad turėtumėte gauti raktą.

Kadangi finalas prasideda jau šiandien (2018-11-15) 15 val., tai lauksiu Jūsų atsakymų iki 15 valandos ir tada 10-čiai laimingųjų įteiksiu raktus.

Jeigu iki 15 val. nebus 10-ties atsakiusių žaidėjų, tuomet atsakymus priimsiu ir vėliau ir likusius kodus išdalinsiu vėliau atsakiusiems. :)

• manau kiekvienas forumo dalyvis turėtų gaut po raktą, kaip kompensaciją už tokius ilgus forumo tvarkymo darbus:)

ir aš tarp jų.

• Sveiki, manau jog turėčiau gauti raktą, nes nesu nei karto dar žaidęs finaluose, o žaidžiu tikrai ilgai, o manau kad visiems turėtume suteikti galimybę sudalyvauti nors kartą finaluose. Be to žaidžiu aktyviai ir tikrai džiaugiuosi žaidimu. Į finalus eis kolegų, tai bendras žaidimas su jais būtų dar įdomesnis finaluose. Todėl norėčiau gauti raktą į finalus ir išbandyti savo jėgas ten.

• Sveiki, manau esu vertas TT rakto, kadangi atrankoje nepavyko ilgai pažaisti dėl vasaros sezono, o finalo laikas pats tinkamiausias. Esu vertas jo, nes žaidžiu travianą ne pirmus metus ir turiu pakankamai patirties. Taip pat pasirodo, jog eis daug bedražygių žaisti finaluose, taip pat turėčiau savo rolę komandoje.

• Loterijoje laimėti nepavyko nesiseka niekad jose. Tai reikiqla savo komandai eit padėt nugalėt! O pergalės nebus jei negalėsim pagelbėti travianas gi komandinis žaidimas :p

• O koks tolkas iš to rakto, jei šansų laimėt lietuviams nėra? Nei vieningumo, nei gerų žaidėjų... o juolab investuot reikia kosmines sumas į auksą, kad kažką pasiekt.. Jei ir duotų man tą raktą, kam nors kitam atiduočiau, kas vertesnis nei prieš tai pasisakę asmenys.

Atėjau, pamačiau, sugrioviau...

• Daug metu žaidžiu paprastuose ltx serveriuose, norisi išbandyt kažka naujo ir toliau tobulėt su dar geresniais bei stipresniais žaidėjais , aktyvesnio žaidėjo turbūt nelabai rastumėte.

Būtu tikrai smagu ir naudinga išbandyt savo jėgas tokio lygio serveryje.

Pagarb: hol3rik

The post was edited 1 time, last by hol3rik ().

• Labas, noreciau laimet nors kokioj loterijoj, nes gyvenime neesu laimejas dar loterijos...

Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal / Com3 - Thanatos

• sveiki. manau kad tureciau gauti turnyro rakta- kadangi beveik 10 metu esu atsidaves sio zaidimo fanatas. i travian kasdien kaip i darba- nuo anktyvo ryto iki velyvos nakties. plius dar ir naktimis budziu daznai.

• Sveiki,

finalo raktai atiteko šiems žaidėjams:

tranas
    Lakstyngala
    mukis[MKS]
    UtenosFriday
    Gazelle
    bumbulsbmw
    hol3rik
    KaBoom!
    sigis
    Laimutisss

Sėkmės žaidime!

• Jokios pagarbos legendiniams žaidėjams kaip Aurimas, geriau raktus vidutiniokams dalina.. Gėda.

Manau, kad žaidėjas, norintis susilaukti pagarbos, pirmiausia pats turėtų tą pagarbą parodyti kitiems.

Taip pat galbūt yra žaidėjų, kurie laimėjo raktą (kvalifikacijoje, laukinės kortos traukime), tačiau nežais finale, arba turi daugiau negu vieną raktą. Jie gali raktus atiduoti kitiems žaidėjams. :) Jeigu kas atiduodate raktus arba jeigu dar neturite rakto, bet norite žaisti, tai siūlau apie tai parašyti šioje temoje: Finalo raktai: atiduodu/ieškau