[SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

• Vidim da si clani alianse UR med seboj pobijajo offe da so lahko na off lestvici hahah xD

Me full moti ko nekdo govori'kar nekaj u tri dni' :D . ya to je edini razlog da so lahko da si pobivajo off med sabo zato so alliansa ya .usaj da bi blo res ampak take neumnosti govoris.

• Vidim, da je forum popolnoma nezanimiv, ko ne igram :P

Pa bi napisal en ''članek'', kot nekoč. V stilu Vidkovih dnevnikov.

Čeprav, kot sem že povedal ''zimski'' six NE igram, sem kar dobro informiran o situaciji in lahko rečem celotnem dogajanju. Namreč, igral sem skoraj pri vseh, ki še ustrajajo to s to lahko rečemo igro, ki iz leta v leto tone v nižave. Pokosil jo je čas ;)

No uglaunem....

Nekaj mi je padlo v oko.

In to je dogajanje okoli Tripla.
    Davni so časi, ko je na slovenskem speedu bilo po nekaj tisoč igralcev. In ko so alianse imele po 3-4 krila.
    In takrat sem še kod otrok bil član njegove alianse. MOGOČNE alianse Fenix, ki ji je vedno nekako podletelo.

Ampak, vse alianse so s časom zginjale, le ena se je vedno vračala. VEDNO.
    In moram reč, svaka čast na entuzijazmu, fanatizmu.

Pa spet in spet je spodletelo. Tudi sam sem bil del te alianse na kar veliko serverjih (kot lahko vidite v mojem podpisu).
    Ampak jaz za sebe ne morem reč, da sem eden tistih fanatikov, ki bi za triplom šli v grob.
    No, nekaj pa je takih.

Po dogajanju na prejšnjem serverju si ogromno ljudi iz njegove mogočne alianse več ni želelo bit pri takem diktatorju.
    Ovca je ovca, ampak tudi ta si kdaj zaželi jesti regrat, ne samo iz dneva v dan deteljo.

In prišlo je do situacije. NE-pričakovane situacije, kjer je Triple ostal pastirček sam z nekaj najbolj vernimi ovcami. (Brez žalitve)

Pa je prvi dan prišlo do sodelovanja z ''vodjo'' Profit.
    Le ta je že takoj po koncu zaščite pisal MMje v katerih je zahteval. Niti manj, niti več - kot PUSH. JA, TRETJI DAN.

In seveda, Triple se je temu uprl in z nekaj njegovimi igralci izstopil iz alianse in se želel pridružiti glavni aliansi na kvadrantu.

Toda, tam je doživel košarico. Aliansa in njeni člani si ga niso želeli.

Pa je prišlo do nečesa, kar si nisem mislil, da bom doživel.

NEKOČ, mogočna aliansa, v katere krog je bilo nemogoče priti, je začela pobirati ''ostanke'' po kvadrantu.
    Ja, dobro ste prebrali - začel je pobirati v alianso igralce, ki jih drugi niso želeli.

Pa je prišlo do tega, da je Veliki Triple_ops začel ostalim igralcem, pisati sporočila, da če se ne pridružijo njegovi aliansi ''bodo uničeni''.

Žalostno.

Ampak kot je to vedno v reklamah - to še ni vse.

Včeraj je tako, kot lani pozimi prišlo do situacije v kateri se nekdo ''dokoplje'' funkcij v aliansi - posledice so znane.

Vsi igralci zmetani iz alianse.

Pa poglejmo malo z drugačnega kota. Oz z mojega vidika je tako.
    Kdo je profitiral od vsega tega? Aliansa, ki je izgubila zaveznika ali tisti, ki je igralce vzel k sebi.

Meni se situacija zdi čisto logična. In meče nekaj grde luči na že omenjeno osebo.

Je tu kaj logike? Razlagajte si kakor želite, ampak kje je logika, da bi zaveznik naredil to na škodo sebe in v prit VELIKE ALIANSE FENIX ?

No, upam, da Vam bo tale kratek tekst, dal misliti malo.
    Pa upam, da bo v kratkem prišla tudi kakšna sočna z moje strani za nasprotne kvadrante ;)

PS. Pogrešam kakšno mnenje oziroma post ''Dobrega profesorja''

LP VidK

:!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:                                  :!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:

Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK) ; Logic (!!!) ; Zed (Fenix)

:!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:                                 :!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:

• Pa se je začel z nastavljanjem deffa v farme, nevem kaj naj rečem, bogo res, boste dobli porcijo nazaj.

Zagi ne ga srat tle na sixu, pridruži se raj eliti izven slo območij :D

jamajka1 (six),Partizan (six), Vohunka (six), neetox (si19, six), Sexophobia/Anatidaephobia (six), TurboSnail (si6), elsa (si4), Staropramen (si5), Pharmacist (si1), Love Hurts (six),The Spook (pl5), Salim Beguni (six), Zidar(six), Drzna_Mucka (si2), OKEANOS (vnx)
    https://gyazo.com/0a5627d53bb2b6e1f1ef8477fa54f9cf

• Zagi ne ga srat tle na sixu, pridruži se raj eliti izven slo območij :D

Si mislu na comx k men?

:!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:                                  :!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:

Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK) ; Logic (!!!) ; Zed (Fenix)

:!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:                                 :!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:

• pred par mesci izjava

nekateri smo pošteni igralci pa ne udiramo v druge račune, da bi nam koristilo :) cit.

daj raje umetne naklikat pa daj mir drugim igralcem, ane pardon, to je že nepoštena igra

lp

Ivan