Aktifleştirme Kodu hatası ve Final Bilet Kod hatası ?

• Elemede hak kazandığım halde mailime key gelmemiştir.Ben bu key'i almak için yönetici arkadaşlara yazdığımda bu kod gönderilmiştir.Geç gönderilmeyi bırak,kim elemede hak kazanmış bu bile belli değil...Key'ler adminlerce kafalarına göre dağıtılmaktadır.Her hangi bir mail adresi açıp admin'e mesaj çekince size key atıyor.Ama herif kazanmış mı kazanmamış mı gözetmeksizin ? Bu ciddiyetsizlik neden ?
    ''Bana key gelmedi'' yazsaydınız ilk gün admine, ne dediğimi anlıyacaktınız.

Gelelim benim konuya.OqfMNV5o3mPKQD3 - ...... nokta şeklinde yazdığım yere farklı harfler yazınca yerlerini değiştirip yeni bir final kodu oluyor. Garip buna bile çözüm bulunamamış.50 final kodu yazdım , sizde yazabilirsiniz basit.Bu oyunun bir açığı...

Benim final kodumu kullanamıyorum yetkilere mesaj attığım halde sizin final kodunuz var size atamayız dediler...resimle anlattım kodu bir kere yazdım giriş yapayım diye gönderdikleri aktivasyon kodu hatalıydı kabul etmedi sistem , doğal olarak key numaramdan kullanılmış gözüktü her kayıt yapmaya kalkıştığımda.yeni bir kod lazım.Atmadılar.Kendim kod yazdım girdim.Bu seferde aktivasyon kodu geldi maile buradada aktivasyon kodu hatalı çıktı,ilk aktivasyon kodu hatasını 2.sefer deneyişimde yine aldım.Admine defalarca mesaj attım...saçma şekilde ''bu mail adresiniz kullanıyor''dedi :) (Bunu resmen uydurdu ve zamanı uzattı) bende mail adresimin doğruluğu ve oyunda bu maille kayıt olmadığını ispat ettim.Bu seferde '' Aktivasyon kodu atamıyoruz '' falan yazdı.(OYALAMA TAKTİKLERİ)

Size gönderilen kodu kullanarak kayıt olmak istediğinizde aldığınız uyarı mesajının içeriğini gönderebilir misiniz? Daha sonra teknik servisimize detaylı bir inceleme yaptırabiliriz.(Bunu yazdı aldığım aktivasyo ve key kodlarının hatalarını yazdım)

''Bu maäl adresinizle kayıtlı bir hesap maalesef bulunmadı. Final oyun dünyasına kayıt olduğunuzdan emin misiniz?''

(SABIRLI BEKLİYORUZ BU SEFER MAİL ADRESİMLE İLGİLİ KAYIT BULUNAMAMIŞ :) )

''Kayıt esnasında aldığınız hata mesajının içeriğini bildirebilir misiniz? ''

( 2.kere yine mesaj attı bunu yazdı) (PASO OYALIYOR :)

'Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Bu bilgiler ve kodunuzun yeniden incelenmesi için bilgileriniz teknik servisimize iletildi. İncelemeler sonrasında size yeniden bilgi vereceğiz.''

(Bekliyorum yine)

''Final oyun dünyasına sadece bilet kazanan oyuncular kayıt olabildiği için kod gönderebilmemiz maalesef mümkün olmamakta.''

(Resmen dalga geçiyorlar benim biletin üstüne yatacaklar akılları sıra) :)

''Bildirmiş olduğunuz kod ve mail adresinize ait kod bulunmamakta ve kayıt kodunuz şu anda geçerli durumda. Kodunuzu kullanarak yeniden kayıt olabilirsiniz.''

(Son mesajları ve kod geçersiz,Oysa mesajda kod geçerli durumda yazıyor.Yeniden kayıt ? -Olmadı admin kardeş sen beceremedin bu işi)

Admin : Ömer Ada ( İlgilendin mesajlarımla ama hep yanlış cevaplar verdin ) :?:

Şimdi video ve fotoğraflar atıcam.Görsel olarak daha iyi anlıyacağız.

Soruyorum size Aktivasyon kod hatalı ve Yolladıkları key hatalı çözümlerin çoğunu denedim olmadı , bunu nasıl çözeriz ?

Ve bugün 3.gününe giriyor Final serverı kaybettiğim zamanı bana kim verir ? Travian oyunu böyle açıkları ve hataları ne zaman çözer ? :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

( video burada )

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

The post was edited 1 time, last by DevkartaL ().

• Bilgisi olan bir yetkili yok mu konu hakkında çözüm üretecek? Cimer yok mu aranızda AdminTR ye bu konu hakkında bilgi versin. :)

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım