S2 SAYGI Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Merhaba sevgili forum takipçileri

Saygı birliklerinin yaptıgı güzel saldırı ve savunma raporlarını bu konu altında sizlerle paylaşacagım işte bunlardan bir kaçı ;

SEVGİDE ÖZGÜR,SAYGIDA MECBURSUN.

вєуℓєявєуι̇

• Raporlara değil, atılış şekline söyledim ben yanlış anlaşılmasın bu arada :)

Dünyada Görmek İstediğin Değişimin Parçası Ol.

RH

• Pardon Burak bey bilemedik size e posta yoluyla ulaştırır onayınızı alıp atarız.

İyi akşamlar.

NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR, TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius

• xBurak Rapor nasıl paylaşılır diye konu açasım var, üstlerine basmak çok sıkıcı.

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• En azından link atmamış çocuk bende üstünüze basmayım diyorum ama kendi sayfanızda bir rapor paylaşım yazısı yazarsanız hoş olur:saint:

Tiberius

• Hâkikaten ya, forum çok kötü bu sene. Düzeltsinler. Benim de gözlerim kanıyor :D

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Bir kac gun daha sabredin.

3 gündür bekliyoruz hani nirde raporlar hiç bişi bilmiyosanız iki vadi neyim kesin daha olmadı birlikten biri karşıya geçsin vahasına 3 5 tokmak koysun sonra gıdın onu kesin bunlarıda biz mi söyleyek yani

Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır:cool:
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

• 3 gündür bekliyoruz hani nirde raporlar hiç bişi bilmiyosanız iki vadi neyim kesin daha olmadı birlikten biri karşıya geçsin vahasına 3 5 tokmak koysun sonra gıdın onu kesin bunlarıda biz mi söyleyek yani

Sabir arkadasim toptan gelecek raporlar.basladik yikimlara ama raporlari yakinda paylasacaz.

• YUKARIDAKİ RAPORLARA EK GÖZDEN KAÇMIŞ :)

1 METALİN DAHA HAZİN SONU

AŞAĞIDAKİDE İSMİNİ VERMEK İSTEMEYEN BİR YAARIŞMACI KÜÇÜK İKİ KİLİT :) ARKADAŞLARIMI CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

to be continued...

Tiberius

Post was edited 1 time, last by Tr_Tiberius ().

• BİTMEDİ DAHA VAR DİYECEĞİMDE YETER BENCE BU DA ALTAYDAN BİRİNİN HAZİN SONU :)

LAF DEĞİL İCRAAT!

SAYGILARIMIZLA

SAYGI BİRLİKLERİ

Tiberius

• Saldıran ve savunan arkadasların emeklerıne saglık , pek savunma olmamış gerçi bazı arkadaşlar hızlı başlamış güzel asker sayıları mevcut.

Fakat raporları screen shoot çekerek ve küçük görsel olarak eklersenız sanki daha hoş bir görünütü olur.

kolay gelsin iyi forumlar