MS Paint такмичење: 3 народа!

• Цар је у потрази за талентованима!

natars.jpg

MS Paint Натари од dodo la saumure  

Драги играчи,

Финале турнира је почело и цар поново тражи најбољег уметника да украси дворану славних са сликама народа који учествују у финалу – Галима, Римљанима, Тевтонцима! Као и до сада да би такмичење било равноправно сви морају да користе исти алат!

Како учествовати:

• Да бисте учествовали морате да користите – једноставна апликација за обраду слике која се налази на свим верзијама Microsoft Windows система.
    • За све оне који користе други оперативни систем или немају Microsoft Paint из неког разлога, могу да користе онлајн алатку: http://www.jswidget.com/index-ipaint.html
    • Морате да користите само MS Paint алат да нацртате слику у вези 3 народа.
    • Коришћење постојећих слика, шаблона и делова слике није дозвољено. Не морате да користите слику изнад за основу.

Придружите се такмичењу и постаните нови дворски уметник!

Опште информације о такмичењу:

Почетак:

21. новембар 2018.

Крај:

27. новембар 2018.

Проглашење добитника:

28. новембар 2018.

Избор добитника:

Бира наш жири

1. место

150 злата

2. и 3. место

50 злата

Додатна награда

+30 злата за рад са највише лајкова

Ваучер важи само на:

RS домену

Ваучер важи до:

31. децембра 2019.

Да бисте учествовали:

Морате навести име налога и сервер на којем играте

Важно!

Одговором на ову тему и учествовањем у овом такмичењу дозвољавате да садржај који сте направили корисимо на свим Travian: Legends платформама укључујући блог и Facebook страницу.

Ако имате проблема са постављањем прилога на форум искористите неки од следећих сервиса за постављање слика и додајте линк до слике уз одговор:

https://imgur.com/upload

http://tinypic.com/

https://postimages.org/

https://imgbb.com/

https://ctrlq.org/images/

The post was edited 1 time, last by Nikola ().

• rs1 MisterNo (AID),Korto Malteze (DN),freestyler (ND-Rev),Smak (rEV),Arhangel (OSA)Macan (Rev),Macan&Mara (SRB REV) ;)
    rs2 Vilence (BITANGE) , JanMar (PIGS) , Ragnar (CNS)
    rs4 Ragnar (CNS - WoT),Scipion (ZEVS - GoT)

REV je PORODICA - ostalo su SAVEZI jer smo TOTALNO DRUKCIJI od drugih

• Samo da porucim ovim BOLESNICIMA sto dislajkuju...ovo je zezanje ljudi,opustite se malo...moja slika je ziva sprdacina...lecite komplekse negde van travijana i foruma...niste vi u libelu majke mi moje

rs1 MisterNo (AID),Korto Malteze (DN),freestyler (ND-Rev),Smak (rEV),Arhangel (OSA)Macan (Rev),Macan&Mara (SRB REV) ;)

• Samo da porucim ovim BOLESNICIMA sto dislajkuju...ovo je zezanje ljudi,opustite se malo...moja slika je ziva sprdacina...lecite komplekse negde van travijana i foruma...niste vi u libelu majke mi moje

A pogledaj datum naloga kada su napravljeni da bi te dislajkovali , multaju u travianu , a jos su stigli da multaju na forumu da bi dizali lajkove za sebe , a tebe spustaju samo za 30 golda :D , krvava je to borba , Macan moralni pobednik

Ne secam se proslih imena jer sam malo zaboravan.
    rs1-Drirawen

• Јасно пише да 30 злата иде ономе ко има највише лајкова, безвезе лупају дислајкове, немају никакав утицај.

• A pogledaj datum naloga kada su napravljeni da bi te dislajkovali , multaju u travianu , a jos su stigli da multaju na forumu da bi dizali lajkove za sebe , a tebe spustaju samo za 30 golda :D , krvava je to borba , Macan moralni pobednik

Ma brate zalosno je koliko smo se spustili moralno kad je 30 golda toliko bitno...drago mi je da si ti to primetio koji je ovde bas totalno neutralan...ovo je cigancenje najvece vrste da izvinu braca Romi...sad smo krenuli i botove da regamo na forum zbog lajkova...

rs1 MisterNo (AID),Korto Malteze (DN),freestyler (ND-Rev),Smak (rEV),Arhangel (OSA)Macan (Rev),Macan&Mara (SRB REV) ;)

• Јасно пише да 30 злата иде ономе ко има највише лајкова, безвезе лупају дислајкове, немају никакав утицај.

Pazi sta pises, bices dislajkovan! :D

Svi smo mi pomalo baxy!

rs1- Pandora,Winx
    rs4- Pandora,
    rs2- vilence (dual acc)

REV je PORODICA :love: - ostalo su SAVEZI

• A pogledaj datum naloga kada su napravljeni da bi te dislajkovali , multaju u travianu , a jos su stigli da multaju na forumu da bi dizali lajkove za sebe , a tebe spustaju samo za 30 golda :D , krvava je to borba , Macan moralni pobednik

Ti si onda bas mnogo pametan ako mislis da ovo ima veze sa 30 golda :D

Pauza od 4 godine i IDEMO OPET!

Poslednji serveri:

Rs1: Mihajlo Pupin (Streberi), Bonnye&Clyde(rEV)

Rs2: ZgljoC

Rs5: BoomaYee

Rs4: Rampage

• Pazi sta pises, bices dislajkovan! :D

Па једино ако и овде не дођу Ботко, Маре, Карабатак, Мултићпаша и Дислајклејла да ме дислајкују.

• Па једино ако и овде не дођу Ботко, Маре, Карабатак, Мултићпаша и Дислајклејла да ме дислајкују.

Opasno si omrazen lik u nekim krugovima, cula sam i da te sanjaju :D

Svi smo mi pomalo baxy!

rs1- Pandora,Winx
    rs4- Pandora,
    rs2- vilence (dual acc)

REV je PORODICA :love: - ostalo su SAVEZI

• Hahahahahaa sta je ono sunce ti neopevano . Zamalo se nisam u.ro u gace od smeha hahahahahahaha . Pa ko nacrta onog trandzu sa korbacem u rukama hahahahahahaha ? Pa ja bi mu dao 3k golda smo me zasmejao ovoliko . A bicarka lafo ima najvise lajkova . Strasno jbt . Da sam samo znao pa da nazvrljam i ja neku glupost , nije mala stvar dobiti goldice za DZ

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:!: Učini mog neprijatelja hrabrim i jakim, da me ne bi bilo sramota ako ga pobedim. :!:

• Честитамо свим учесницима!

Добитници су:

1. Masni

2. Pandora_RS

3. Tatina princeza

Највише лајкова је добио рад корисника Tatina princeza и освојио додатних 30 злата.

Молимо све добитнике да се јаве путем приватне поруке.