MS Paint verseny

• natars.jpg

A bajnokság döntője most kezdődött el és a Császár ismét a legkiválóbb művészt keresi, hogy a Hírességek csarnokát díszíthesse a döntőben résztvevő népek képeivel - Gallok, Rómaiak, Germánok! Mint általában, hogy minden igazságos legyen, ragaszkodik hozzá, hogy mindenki ugyanazokat az eszközöket használja.

Hogyan vehetsz részt:

• A versenyben való részvételhez Microsoft Paint programot kell használnod - egyszerű grafikus alkalmazás, mely az összes Windows verzióban megtalálható.
    • Azok számára, akik más operációs rendszer használnak, rendelkezésükre áll az online eszköz: http://www.jswidget.com/index-ipaint.html
    • A 3 törzs ábrázolásához csakis az MS Paint eszközeit használhatjátok.
    • A feltöltött képek, minták, képrészletek nem megengedettek. Kizárólag a fent található sablon használható.

Alkotásra fel, legyél te az Új Császár Művész!

Általános verseny információk:

Indulás: 2018. november 21.
    Vége: 2018. november 27.
    Győztes kihirdetése: 2018. november 28.
    Győztes értékelése: Travian Team zsűri
    1. helyezett: 150 arany
    2-3. helyezett: 50 arany
    4-6. helyezett: 30 arany
    Legtöbb lájkot kapott kép (ha nem győztes) 30 arany
    Kupon érvényes: HU tartomány
    Kupon érvényessége: 2019. december 31.
    Feltétel: Kép alá odaírni a szervert és a játékosnevet

Fontos!

Ha részt veszel a versenyen, akkor engedélyt adsz számunkra, hogy az alkotásod felhasználhatjuk az összes Travian Legends platformunkon, beleértve a blogot és a facebook oldalunkat is.

Ha gondod van a melléklettel, akkor használhatod az alábbi képfeltöltési oldalak egyikét:

Jó szórakozást és sok sikert!

A Travian Legends csapata

• Akik nem windowson jatszanak, azokat diszkrimináljátok? A javasolt alternativ online szerkeszto linux taran/ firefox developeren nem akar mükodni. :/

" Az élet nagyon drága, de az árban benne van

évente egy Nap körüli utazás. "

• A javasolt linket emlitettem az elobbi hozzaszolasomban, az nem mukodik nekem. :)

" Az élet nagyon drága, de az árban benne van

évente egy Nap körüli utazás. "

• Kedves Játékosok,

Majdnem elfelejtettem, hogy ma van az eredményhirdetés. No, de ami késik, nem múlik.

Nagyon aranyos, vidám és ötletes alkotások születtek. Örülünk, hogy volt hozzá kedvetek és energiátok. A befektetett munka pedig meghozta gyümölcsét, ugyanis mindenki nyert valamit :)

A nyertesek, és a nyeremények a következőek:

1. helyezett, 150 arany: Herosz

2. és 3. helyezett, 50 arany: lemusz, Milfhunter

4. 5. és 6. helyezett, 30 arany: Furrier. Myself. Gabriel Tad

Vigaszdíj, 30 arany: zzaza

Gratulálunk mindenkinek!

A nyereményeket majd üzenetben, játékon belül igényelhetitek. Még nem kaptam meg a kupon kódokat, tehát majd holnap tudom csak kiosztani (illetve amint megérkeznek).

Mindenkinek köszönjük a részvételt :)

A Travian Legends csapata

• Én is köszönöm a játékot, és külön örülök a győzelemnek.

Köztudomású, hogy a katonák is hatékonyabbak és motiváltabbak, ha hallják az aranytallérok csengését :)

• Köszönöm a játékot, én ugyanakkor lemondok a nyereményről bárki javára, és gratulálok minden versenyzőnek!

Nincs szükség felajánlásra, hiszen mindenki nyert, Ezért a jutalomért te megdolgoztál :)

• Üdv, szeretném megkérdezni, hogy a nyeremények kiosztására mikor kerül sor, vagy más már megkapta, mert én még nem kaptam üzenetet és más információt sem. A választ előre is köszönöm.

• Üdv, szeretném megkérdezni, hogy a nyeremények kiosztására mikor kerül sor, vagy más már megkapta, mert én még nem kaptam üzenetet és más információt sem. A választ előre is köszönöm.

Írtam, hogy dobjatok egy üzenetet játékon belül, mert úgy biztos, hogy jó felhasználóhoz lesz elküldve a nyereményt. Szóval csak írj egyet akár nekem (admin), akár a Multihunternek, és máris megkapod a nyereménykódot.

Köszi.