RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları | S2

• Tebrikler polemiğe girmeden silip giden egosunu oluşumundan geride tutup her ne yaşandiysa olmuyor diyip oluşumunu bu hallerde görmek istemeyen kocayureklilere

sigara içen adamım ben. Yok mu bir nokta, virgül falan.

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

• Küfür edip kendilerini kitletme çabaları yokmu birde :) Oyundan atılan mesajlara özelden cevap veriliyor isteyen dm gelebilir :))

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

RH

• 3 gün önce yağma köylerine def atıp merkezime gelin demesi yokmu severmisin sabahamı bırakırsın.

Biraz daha köy atın hazır köy alması iyi oluyor :)

RH

• Köylerini reisletip, acizlikten sağa sola küfür ederek hesabını kilitleten Jack :(

Bu nasıl bir ezikliktir la ?

Conqueror41 {RH}
    s1 : Ruh Hastaları
    s2 : Ruh Hastaları

• Bu rh den korkulur. Son zamanların en iyi aksiyonu oldu bu taarruza karşı yapılan oplar. İsminizin hakkını verdiniz. Tebrikler.

• Taaruz rh ayrılıgı rh a güç kaybettirecek derken, adamlar mis gibi yagma köyleri bulmuş. Güç kaybetmeyi bırak güçlendiler.

Ama taaruz napsın klavuzu karga olanın burnu necasetten kurtulmaz.

TOY SİZİN. AV BİZİM !

AVCI-Mjolnir

• Ya bu Avci ne agladi burda mk . Tamam ozur dilerim gecen server size wow kurdurtmadigimiz icin.

350 hesaba karsi 50 hesap var . 30 ordu atsan 25i yikim yapiyor en az zaten. Gecin bu camasir suyu kafasini.

Ama suna katiliyorum. Disardaki bir dusman icerdekileri kenetlendirdi. Reste yapmadiklari saldirilari bize yaptilar :D . Kereme neler diyen ali kerem benim kardesim der oldu.

Neyse. Sonuc itibari ile. Rh ekibi wowa koy atacak ve defans basacak en az 60 hesap, basilmis en az 600-700k dan fazla defans, 10-15den fazla ordu kaybetti(Bize gecen hesaplar ve savasta alinan kayilar beraber) . Bu kayip yuzunden belki rh wow kuramicak. Belki kuracak,ama kurmus olsa da daha rahat kurma sansini kaybetmis olacak. Kucumsenecek bir zarar degil. Oyle olsa kerem hergun mesut abiyi arayip abi bize gelin gelin diye yalvarmazdi zaten. Gercekci olan insanlar farkina varir zaten su tabloya bakinca.

Su son 2 haftada yikilan her hedap rh hesabi,kesilen her defans rh in defansi. Gettertoolsdan bakarsaniz gorursunuz zaten.

Bizim serverda cok bir misyonumuz kalmadi. Tum hesaplarin yikilacagini biliyorduk zaten. Sayilarin ustunlugu..

Serverda devam eden ekiplere basarilar.

Hak edene hakkını veririz!

• Her allahın günü sorunlarla ugraşacğımıza wow kurmayız daha iyi kaldıki wow hedefi koymadan servere geldik bu server bizim için test serveriydi kaybettiğimiz ordulardan 1 tanesi hariç hepsi ufak merkez ordusuydu.

Giden hesaplardan 7-8 i hariç multi hesap gibi işlevsiz hesaptı ve sıkıntılı tiplerdi.

Kereme ben her allahın günü saydırıyorum halada saydırıyorumdur arkasından değil ama yüzüne karşı ama küfüründe bir seviyesi var ailevi boyutlara çıkmayacka şekilde saydırıyorum.

Sana gelince :)) seni billallerle bir araya getirmek bana yeterde artar. Ha içine casus soktum ileride seni yıktım ha o ekiple beraber kalmanı sağladım allah sana kolaylık versin :)

Arayıp yalvarma konusuna germiyorum zararlı cıkarsın şöyle düşün taarruz varsayalım bu servere gelmedi kaybımız daha büyük olurdu

Malum burak musa abi cenk abi gibi bir çok değerli insan kazandırdınız bize var olsun 1 m az defans 10 ordu eksik başlayalım sadece burak wowa 400k-500k defans koyacak musa abinin basacağı ordu çaktıgınız 3-5 orduya bedel olacak cenk abinin defansı mutivasyonu yeter gerisi önemsiz

Biz bu serveri kazanalı çok oldu. Amacımız keyif alacağımız bir ekip kurmaktı. Şuan birlikteki çoğu kişi en keyif aldığı serveri oynuyor

RH

The post was edited 1 time, last by Hello World ().