RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları | S2

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • resti yıktık abi tamam rest orduları napacak peki muttefık rhı vurabılecek mı wowu rhamı bırakacak

SEVGİDE ÖZGÜR,SAYGIDA MECBURSUN.

вєуℓєявєуι̇

• Ben yıkarım RH wowu bir tur, sıkıntı yok. Bir Tem almama bakar :)

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Translate yapacak olursak; Sanırım ''bize ordu vurursanız, serverı Rh kazanır bi seçim yapın '' demek istiyorsunuz. :)

Server'ın tüm kaderi. Op'u ayarlayacak kişinin beceresine kalmış durum da :)

Saygı birliği umarım Rest ww 0'lama düşüncesine girmeden, doğru ordularla akılcı seviyelere indirebilecek strateji dener.

Tüm birliklerin eline emeğine sağlık şimdiden :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• Translate yapacak olursak; Sanırım ''bize ordu vurursanız, serverı Rh kazanır bi seçim yapın '' demek istiyorsunuz. :)

Server'ın tüm kaderi. Op'u ayarlayacak kişinin beceresine kalmış durum da :)

Saygı birliği umarım Rest ww 0'lama düşüncesine girmeden, doğru ordularla akılcı seviyelere indirebilecek strateji dener.

Tüm birliklerin eline emeğine sağlık şimdiden :)

Hayır öyle demiyorum. Bize zayen saldırıyı çıktılar. Ne yaparlarsa yapsınlar, serverin kazananı belli değil ama kaybedeni belli oldu diyorum.:)

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

• Hayır öyle demiyorum. Bize zayen saldırıyı çıktılar. Ne yaparlarsa yapsınlar, serverin kazananı belli değil ama kaybedeni belli oldu diyorum.:)

Saygı gelip sizden 5 seviye alip rhin altina cekse sonra oturup beklese napcaksiniz? Rh kazansin diye ordu vurmayip izlicek misiniz. Bence bisey belli degil. Sonucu degistirecek cok faktor var.

Hak edene hakkını veririz!

• içerde misin regnum :D :)

içerde içerde wowa bakıcak unıversıte sınavından sonra , ben yatışca geçicem. umugum kurudu burda aylardır. hayattan sogudum psikolojim bozuldu gunde 2 pakete dayandım, bedensel olarak tükendim, zihinsel olarka çoktum. 5 aydır yatısının acısını en krıtık zamanda wow kıtleyerek cıakrtıcam :D :D:DD:

• içerde içerde wowa bakıcak unıversıte sınavından sonra , ben yatışca geçicem. umugum kurudu burda aylardır. hayattan sogudum psikolojim bozuldu gunde 2 pakete dayandım, bedensel olarak tükendim, zihinsel olarka çoktum. 5 aydır yatısının acısını en krıtık zamanda wow kıtleyerek cıakrtıcam :D :D:DD:

Ne dediğini anlayan tercüme edebilir mi lütfen :(

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ