RH Birlikleri | Saldırı & Savunma Raporları | S2

• resti yıktık abi tamam rest orduları napacak peki muttefık rhı vurabılecek mı wowu rhamı bırakacak

SEVGİDE ÖZGÜR,SAYGIDA MECBURSUN.

вєуℓєявєуι̇

• Ben yıkarım RH wowu bir tur, sıkıntı yok. Bir Tem almama bakar :)

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Translate yapacak olursak; Sanırım ''bize ordu vurursanız, serverı Rh kazanır bi seçim yapın '' demek istiyorsunuz. :)

Server'ın tüm kaderi. Op'u ayarlayacak kişinin beceresine kalmış durum da :)

Saygı birliği umarım Rest ww 0'lama düşüncesine girmeden, doğru ordularla akılcı seviyelere indirebilecek strateji dener.

Tüm birliklerin eline emeğine sağlık şimdiden :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• Translate yapacak olursak; Sanırım ''bize ordu vurursanız, serverı Rh kazanır bi seçim yapın '' demek istiyorsunuz. :)

Server'ın tüm kaderi. Op'u ayarlayacak kişinin beceresine kalmış durum da :)

Saygı birliği umarım Rest ww 0'lama düşüncesine girmeden, doğru ordularla akılcı seviyelere indirebilecek strateji dener.

Tüm birliklerin eline emeğine sağlık şimdiden :)

Hayır öyle demiyorum. Bize zayen saldırıyı çıktılar. Ne yaparlarsa yapsınlar, serverin kazananı belli değil ama kaybedeni belli oldu diyorum.:)

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

• Hayır öyle demiyorum. Bize zayen saldırıyı çıktılar. Ne yaparlarsa yapsınlar, serverin kazananı belli değil ama kaybedeni belli oldu diyorum.:)

Saygı gelip sizden 5 seviye alip rhin altina cekse sonra oturup beklese napcaksiniz? Rh kazansin diye ordu vurmayip izlicek misiniz. Bence bisey belli degil. Sonucu degistirecek cok faktor var.

Hak edene hakkını veririz!

• içerde misin regnum :D :)

içerde içerde wowa bakıcak unıversıte sınavından sonra , ben yatışca geçicem. umugum kurudu burda aylardır. hayattan sogudum psikolojim bozuldu gunde 2 pakete dayandım, bedensel olarak tükendim, zihinsel olarka çoktum. 5 aydır yatısının acısını en krıtık zamanda wow kıtleyerek cıakrtıcam :D :D:DD:

• içerde içerde wowa bakıcak unıversıte sınavından sonra , ben yatışca geçicem. umugum kurudu burda aylardır. hayattan sogudum psikolojim bozuldu gunde 2 pakete dayandım, bedensel olarak tükendim, zihinsel olarka çoktum. 5 aydır yatısının acısını en krıtık zamanda wow kıtleyerek cıakrtıcam :D :D:DD:

Ne dediğini anlayan tercüme edebilir mi lütfen :(

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ