TR speed Server (3x) Raporlar & Diplomasi

• Çağlar seni bastığım savunmalarla yıkasım var koordi ver :)

hesabın ban yemiş uğraşma multici :D multisiz oynadığın zaman gel olmadı senle pvp atak :D ahahaha seri server

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

• 50 tane rapor koyarım buraya bu birliğin hatta birlik başkanlarının bile yan köylere girişlerini ayrıca unutma gecen x3 oyun sonuna doğru nerede savunma köyü var yanlarına mancınık atan sendin biz çizgimizden çıkmıyoruz lakin çıktığımız gün buradan açık ve net şekilde yazarız yancıların köylerine yancılık ile cevap veririz her kim olursa 10 k tokmak 2 k mancınık basmak zor bişey değıl 10 köyümden basar aynısını yaparım ama bişey yazıyorsanız ilk kendinize bakacaksınız ezbere yazı yazmayın bu birlik yancı birlik yanlara geliyor karşısındaki kişide onların yanlarına gidiyor sonra çıkıp yancılık vs vs demeyin az dürüst şekilde yorum yapın

46LIKLAR *F*-WAR TESTERE
    Zombine

• 50 tane rapor koyarım buraya bu birliğin hatta birlik başkanlarının bile yan köylere girişlerini ayrıca unutma gecen x3 oyun sonuna doğru nerede savunma köyü var yanlarına mancınık atan sendin biz çizgimizden çıkmıyoruz lakin çıktığımız gün buradan açık ve net şekilde yazarız yancıların köylerine yancılık ile cevap veririz her kim olursa 10 k tokmak 2 k mancınık basmak zor bişey değıl 10 köyümden basar aynısını yaparım ama bişey yazıyorsanız ilk kendinize bakacaksınız ezbere yazı yazmayın bu birlik yancı birlik yanlara geliyor karşısındaki kişide onların yanlarına gidiyor sonra çıkıp yancılık vs vs demeyin az dürüst şekilde yorum yapın

Aç göster geçen sene yancılık yapmışım :D tılsım olan hesaba fake attım o da tolga abi ayrıca def oynuyorum benden yana saldırı gitmez :D nerde yan köy var ben manço atmışım vay be mütüş yalan böylesini görmedim :D geçen sene 2 kişiye manço attım tolga abi ile ilker abi ne sallıyonuz be valla :D utanmasan tüm server'a attı dicen :D oyun sonuna doğru wow'da gelenleri çakıyordum ben manço sadece inşa planı almak için basıldı inşaayı'da aldım bizzat esterdom'a verdim elimde 150 manço nerde savunma köyü var hepsini mançolamış güzel kafaymış bu ne içiyonuz söyleyin bende bileyim :) bul rapor at bakalım kaç hesaba atmışım manço göster benim dediğim kişilerden hariç rapor bulamazsan da özür dilersin geri

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

The post was edited 2 times, last by Maranga28 ().

• hesabın ban yemiş uğraşma multici :D multisiz oynadığın zaman gel olmadı senle pvp atak :D ahahaha seri server

Hata yapılabiliyor bak bakalım ceza almış mı... Ben emeğimle oynarım sıfır hile ve hurda ile hemde çağlarcım. sen hile yap ben normal sıkıntı yok :)

• Hata yapılabiliyor bak bakalım ceza almış mı... Ben emeğimle oynarım sıfır hile ve hurda ile hemde çağlarcım. sen hile yap ben normal sıkıntı yok :)

ahaha cezasız herkesi açıyorlar :D senin ceza almadığın hilesiz oynadığın anlamına gelmiyor burda oynadığımdan beri multi bile açmadım :) hile bana göre değil

• Aç göster geçen sene yancılık yapmışım :D tılsım olan hesaba fake attım o da tolga abi ayrıca def oynuyorum benden yana saldırı gitmez :D nerde yan köy var ben manço atmışım vay be mütüş yalan böylesini görmedim :D geçen sene 2 kişiye manço attım tolga abi ile ilker abi ne sallıyonuz be valla :D utanmasan tüm server'a attı dicen :D

garamurad köyü benim savunma köyümdü :) bilmem bişeyler hatırlattımı sana :) neyse konuya dönelim yancılığı sevmem ama bunu yapan sadece TESTERE diye adlandırman hoş değil kim yapıyorsa yapmasın demek en güzelidir bizim sizin birlikte çok sevdiğimiz zamanında yan yana oynadığımız hala sohbetimiz olan arkadaşlarımız var burada bir birliği temsil ediyorsan suçlayıcı şekilde gelme adaletli şekilde gelki bizde kendi kendimize adamlar haklı diyebilelim ki derizde karşılıklı yan köylere belirli kişiler giriyor yapılmaması gereken şeyler umarım gerekli yöneticiler kendi aralarında konuşur bu yancılık ortadan kalkar budur yazılması gereken ..

46LIKLAR *F*-WAR TESTERE
    Zombine

• Aç göster geçen sene yancılık yapmışım :D tılsım olan hesaba fake attım o da tolga abi ayrıca def oynuyorum benden yana saldırı gitmez :D nerde yan köy var ben manço atmışım vay be mütüş yalan böylesini görmedim :D geçen sene 2 kişiye manço attım tolga abi ile ilker abi ne sallıyonuz be valla :D utanmasan tüm server'a attı dicen :D oyun sonuna doğru wow'da gelenleri çakıyordum ben manço sadece inşa planı almak için basıldı inşaayı'da aldım bizzat esterdom'a verdim elimde 150 manço nerde savunma köyü var hepsini mançolamış güzel kafaymış bu ne içiyonuz söyleyin bende bileyim :) bul rapor at bakalım kaç hesaba atmışım manço göster benim dediğim kişilerden hariç rapor bulamazsan da özür dilersin geri

Geçen sv bizim defçimizdi çağlar doğru söylüyor :)

• Seni tebrik ederim üstat diğer arkadaşa da geçmiş olsun kötü olmuş bir daha böyle bir hata yapmaz umarım ..

aynı ordunun iki katı basılmıştır :D uzaktan geliyor diye tınlamamanın sonucunda kesilmiş bir askerdir feyk sanılıp asker kaçırılmamıştır :( sonuç SS ler gene WOW kurucaz ;) ayıks yani ne demişler Bizim için SIFIR SIKINTI rakipler için SIRF SIKINTI ;)

• Geçen sv bizim defçimizdi çağlar doğru söylüyor :)

Doğrudur her x3 birilerine savunma basıyor lakin king sabride orda :) bızım def köyun yanlarına mancınık attı hatta köy isminide verdim bunlar muhim şeyler değil belirli birlikler bunu yapıyor kendilerını çıkartıp sadece TESTERE ismini vermesi yanlış her zaman rapor yanlısı birisi oldum bu konudada son mesajım olsun kolay gelsin hepinize ..

46LIKLAR *F*-WAR TESTERE
    Zombine

• Doğrudur her x3 birilerine savunma basıyor lakin king sabride orda :) bızım def köyun yanlarına mancınık attı hatta köy isminide verdim bunlar muhim şeyler değil belirli birlikler bunu yapıyor kendilerını çıkartıp sadece TESTERE ismini vermesi yanlış her zaman rapor yanlısı birisi oldum bu konudada son mesajım olsun kolay gelsin hepinize ..

Niye sadece testere vereyim olanı söyledim iki kişiye gittim aksine gittiğim varsa bulun gösterin diyorum haydarpaşa ve jöntürklere attım manço ondan başka rapor bulursanız o server helal olsun başka ekip yapsa yine aynı şekilde savunurum sorun yok garamurad dediğin hesap bana yakın bile değildi ben gri dibindeydim açıp bakalım yine

• Niye sadece testere vereyim olanı söyledim iki kişiye gittim aksine gittiğim varsa bulun gösterin diyorum haydarpaşa ve jöntürklere attım manço ondan başka rapor bulursanız o server helal olsun başka ekip yapsa yine aynı şekilde savunurum sorun yok

Yan köy yikma mevzusunda 3-5 bişey söylemeden geçmek olmaz tabi burası Türkiye serveri yan köy yıkımı güzel karşılanmıyor tabi ama turnuvada acimiyorlar. Turnuva serverinde anlıyorum bu olayı adamlar başka ülkeden nede olsa ilgilendirmiyor karşı ülkeden kimseyi :) ama Türkiye serverlerde de çoğumuz oyuna para yatıran emek veren kisileriz yan yıkan birlik yoktur yan yıkan oyuncu vardır. Ňacizane fikrim yan yıkma olaylarını birliklerde ki oyunculara maal etmek yerine yan yıkan oyunculara maal ederseniz yan yıkan oyuncuların yanlarını yikarsaniz daha güzel olur hayırlı geceler herkese

• Yan köy yikma mevzusunda 3-5 bişey söylemeden geçmek olmaz tabi burası Türkiye serveri yan köy yıkımı güzel karşılanmıyor tabi ama turnuvada acimiyorlar. Turnuva serverinde anlıyorum bu olayı adamlar başka ülkeden nede olsa ilgilendirmiyor karşı ülkeden kimseyi :) ama Türkiye serverlerde de çoğumuz oyuna para yatıran emek veren kisileriz yan yıkan birlik yoktur yan yıkan oyuncu vardır. Ňacizane fikrim yan yıkma olaylarını birliklerde ki oyunculara maal etmek yerine yan yıkan oyunculara maal ederseniz yan yıkan oyuncuların yanlarını yikarsaniz daha güzel olur hayırlı geceler herkese

+1:thumbup::thumbup::thumbup:

DarkRai - Mercy_61
    Nozzie - Pantürk
    Gnc_Pan

• Yan yıkmak yok şey gibi değil mi yüzükte ev yıkmak yok demek gibi bisi djdjcjdnnc aşın bunları artık 6 tarla merkez yikana kadar bomboş 2 3 yan koy yıkmak daha cok zarar veriyor bi hesaba :D

Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS/For Larathian/ F&S 3x BURSASPOR/// iso

• Köyün sahibi olarak cevap hakkım olduğu için foruma katılayım dedim uzaktan izliyorum normalde,

Evet sabah merkezime geldiler 199 kaldı nüfus, fake olabileceğinin düşündüğüm için ciddiye de almadık açıkçası bedelini ödedik.

Kesim için tüm birlik arkadaşlarıma teşekkür ederim buradan da tabi adam 4 saatten çıkınca zor olmadı def çekmek keşke 5 10 ordu daha gelseydi :)

Köy kilit mevzusuna gelince şu anda bi oyun var çıkacaz işin içinden bakalım askerle baş edemeyenler başka yollara başvurdu ne tuhaftır ki 5 6 kişi aynı anda kilitlendik :)

Edit : şu anda bu mesajı yazarken köyümüz cezasız bir şekilde açıldı kaldığımız yerden devam....

dostum sen ciddiye almadın degil o ara mışıl mışıl uyuyordun git kendini kandır :) fake sanmış bu arada içerde defin resmini atığın içinde tşk ederim amacım ztn ne kadar def topluyabildiğinizi ögrenmekti 4 saatte güzel oldu .:) hayatta sana başarılar ama seni savunan kişileri satma olurmu sonuçta burda bi oyun oynuyoruz.

• grXXmN.png

Aman tanrım evlat acısı olmuştur bu bundan sonra ben oyunu bırakıp giderdim :D ciğerini sökmüş resmen bi tane daha olması lazım vahada 9k toyton manço veya koçbaşı kestirmiş galiba