TR speed Server (3x) Raporlar & Diplomasi

• TESTERE serveri ne zaman resetler se

Ha birde

57 YANCI lar biraz yan köy yıksın

Biraz da tılsım çalsin lar

Oyundan zevk alsınlar

Bitirecek ler Gözlüklü öfkeli arkadaş var

Forumda o biraz keyif alsın

Diye bekler ler tahminim

Can Bey bu

Bu arkadaş burada atıp tutuyordu

Çakıldılar ondan sonra

Forum u terki diyar etti

Forum

harmanim enese kaldı

• Değerli Arkadaşlarım ve Travian oyuncuları

İyisiyle kötüsüyle hatasıyla sevabıyla yine bir serverin daha sonuna geldik.Travian uzun soluklu bir oyun ve sadece oyun değil dostlukların pekiştiği,arkadaşlıkların ve güvenin gerçekleştiği zaman zaman ailemizden çok birlikteliklerin yaşandığı bir oyun.

Öncelikle Sayın Genel Başkanımız KASİS Yücel e, tüm zamanlarının çoğunu birlikte geçirdiğim GENÇTÜRK İsmail abime. Beni her gece arayıp napıyon can diyen ve hesabı bir kere bile altinsiz koymayan ESTEBAN Aziz abime. Ben yokum hesaba bakın dediğim de imdadıma yetişen RECNES Enes kardeşime. İyilerin dostu kötülerin düşmanı olan ROTASIZ Yusuf'a ve 5xe kaçan ama ihtiyacım olduğunda bir ses etmemle gelen DARKDEVIL Kerem ve Yusuf kardeşimlerime çok teşekkür ediyorum. ricamızı kırmayıp bizi yalnız bırakmayan, dostluğunu ve arkadaşlığını abiligini bizden esirgemeyen ve onun olduğu yerde güvenin olduğu POWER Serkan abiye ve her gece raidde sesini duymamizla beraber bizi gülümseten Muharrem hocama. Operasyonlar da büyük emekleri geçen HÜKÜMDAR Yunus ve ZORRO&POMPACI Ferdi'ye, Tövbeler olsun diyen ve o kelimeyi hayatıma monte eden ISSIZ ADAM Hakan abime ve büyük emek veren Emre kardeşime, Gerizekalı kelimesini çok güzel söyleyen ve gülümsememe sebep olan TUNCAY74 Tuncay abiye. Uzun gecelerde dostluğundan ve arkadaşlığından keyif aldığım PAŞA Emre kardeşime oyuna büyük emek veren TAKA & GİANT Ahmet abi ve Berat kardeşime CRAZY TURKS Erdinç'e Mİ-Mi Mustafa abiye ve ne zaman destek lazım olsa bir ses etmem ile yollayan CodenameTürk Sedat abime. Şeker gibi adam olan ve şuan hastane de olan acil şifalar dilediğim wowun demirbaşısı olan Orhan abime. İsimlerini sayamadığım tüm S&S ekibine tek tek teşekkür ediyorum.İyi ki vardınız ve hep olacaksınız.Sizlerle oynamak büyük keyif.

Ayrıca WOW'u kuracak olan TESTERE ekibini, bu server oynayan rakipler başta olmak üzere tüm oyunculara oyuna kattıkları renklerden olayı teşekkür ediyorum ve kutluyorum. Forumda en çok gırgır yapanlardan biri bendim sanırım bu durumdan hoşnut olmayanlar olduysa özür dileriz. Hatamiz olduysa affola..

Şahsım adına bu serverden sonra ara vereceğimi bütün ekip arkadaşlarıma belirttim ve kışa kadar ara vereceğim oyuna. Bütün ekip ve rakip arkadaşlarıma burdan duyurmak isterim. Kış serverinde tekrar kaldıgımız yerden devam edeceğiz.

Esteban!

Mücahit

• İşte forumda olması gereken şeyler

Bizim de olduysa affola

Her şey gönlünüzce olsun

Bu server wow hariç :thumbsup:

• ADAM

• Hiç bitmeyecek sandım :-)

Müco testere içinde yazaydın kıskandık:P

• Yapılmaya çalışan event girişimi için saygıdeğer (!) Rakiplerimizi saygı ve de sevgi ile anıyoruz...

46LIK GELDİK 46LIK GİDERİZ

3-5 DELİ ALAYINA YETERİZ...

• Basiretsiz bazı kendini oyuncu sananlar wow köyüne event yapmaya çalışıyor. Merak ediyor yapsanız ne olacak sonucu mu değiştireceksiniz.? Bu event yüzünden 1. Sıra hesabımı ve en iyi wow a sahip hesabı silmiş biriyim. O serverı ben kazandım diyorum her yerde. Şimdi eventle falanla filanla amacınız yine wow hesabını silmeye teşvik etmek mi? Delikanlı büyük oyuncuları sahada görelim. İğrenç işlerde değil!!!!

--- Taşdemir ---

• Adamsın müco. Senle oynamak zevkti. :)

RECNES/GENÇTÜRK/ESTEBAN/KSK/TAŞDEMİR

• Basiretsiz bazı kendini oyuncu sananlar wow köyüne event yapmaya çalışıyor. Merak ediyor yapsanız ne olacak sonucu mu değiştireceksiniz.? Bu event yüzünden 1. Sıra hesabımı ve en iyi wow a sahip hesabı silmiş biriyim. O serverı ben kazandım diyorum her yerde. Şimdi eventle falanla filanla amacınız yine wow hesabını silmeye teşvik etmek mi? Delikanlı büyük oyuncuları sahada görelim. İğrenç işlerde değil!!!!

Bu event yüzünden oyuna 10 yıl girmedim. Kim yapıyorsa net olarak bilsin oyunu Testere haketti ve kazandı çocukça işlerle uğraşmasınlar. Bizde son yazıyı görüp tebrigi edelim.

• Adamsın kanka 3 senedir senle oynamak büyük bir zevk kış serverinde tekrar görüşmek üzere ;)

gPBWO2.jpg              Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

ZORRO. !!

• Sistemin açıklarını kullanmaya çalışıp event yapan karaktersizdir

illuicons_8_wonder-150x150.png  

___Stand out 2018

Trx: FURY-Prometyum- Mekanın Sahibi
    2x: Atın İntikamı- Mother Russia
    rJzJ3a.png

Bize Her Yer TRABZON

• arkadaslar eğri oturup doğru konuşmak gerekir testere hakettide aylarca hesaplarının basında oyuna emek veren geceleri testere wow ekibi gibi uykusuz kalan diğer wow ekipleri HAKETMIYORMU bu oyunu tek taraflı düşünmeyelim

Evet travian altyapisinda bir boşluk var vede bunu degerlendirmeye çalışan rakiplerede kizmamak gerekir bu hata tamamen travianin

SEN YANLIŞ OLANI SAVUNABİLİRSİN İLLAKİ HER YANLIŞI SAVUNAN OLUR SENİDE TEBRİK EDELİM , BİZ DOĞRU OLAN KİŞİLİK VE KARAKTERİN YAPTIĞI PİSLİĞİN PEŞİNDE GİDİYORUZ

• SEN YANLIŞ OLANI SAVUNABİLİRSİN İLLAKİ HER YANLIŞI SAVUNAN OLUR SENİDE TEBRİK EDELİM , BİZ DOĞRU OLAN KİŞİLİK VE KARAKTERİN YAPTIĞI PİSLİĞİN PEŞİNDE GIDIY

event yapanı savunuyorum diye bir cümle kurmadım travian browser oyununun veri tabanında bir boşluk var vede bunu hala çözemediler ne kadarda çözdük deseler bence önleminizi biran önce alıp adminlere suan itibariyle yazılması lazim saatler geçtikçe onlarda çözüm bulamıyorlar ve bu açığı bilenlerde bu yola başvurup kimisine gore yanlış kimisine gore doğru bunu bilemem ama benim şahsi fikrim kesinlikle tasvip etmedigim bi durumdur

• Event olayını yapmayı geçtim bizden birinin adı karışırsa gereğini yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Olaki bu event olayı tutar testere ekibi zarar görürse bizim wowu 99 da bekleteceğimizden de şüpheniz olmasın. Hiç kimsenin başkasının emeğini çalmaya hakkı yok.

Serveri kaybedebiliriz ama onurumuzu asla

S&S Birlikleri adına

• Event yapanları hiç bir şekilde bende savunmuyorum ama ŞAFAK birligine sizlerde yapmıştınız hayırlatayım dedim adamlar p gündür traviana adım atmadı:D

gPBWO2.jpg              Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

ZORRO. !!

• .

Sildiniz ama gerçekten çok saçma bir açıklama oldu . Zaten şahsım adına ben hakettim ben kuruyorum filan demedim , yorum yapan bu şekilde yazan kişide sanırım Testere birliklerinden değildi . Sağolsun öyle düşünmüş yazmış. Aslında öyle büyütülecek bir wow ekibimizde yok , planlar öncesi depolara gelinecek maksadıyla defansları wow köyüne topladı ve 2-3 gün boyunca -7 , -9 milyon tahıl aralığında 3.5m- 4m rota ile oyun oynadık . Bu sürede yaklaşık 16-17 saat tek başıma hesaba baktım , bir yandan da çalışmaya çalıştım diyeyim , uyku zorunluluğundan dolayı gece 1-2 gibi hesabı Harmanım Enes ve Zombine Ati abiye teslim edip sabah 7-8 civarı tekrar teslim aldım . Hesaba giren Haydarpaşa Tolga abi , Orgeneral Barış abi ve ismini verdiğim kişilerde şahitlerimdir . Saçma bir emek tartışması dönüyorya , bunu yazmak istedim.

Gelelim event kısmına , kesinlikle oyunda bir açık olabilir ama bu insanların yanında bulunan bir Allahın kulu '' Beyler siz ne yapıyorsunuz '' diyemez mi ? Geçen server Kb&Şah birliklerine kaybettik Testere olarak , oyun sonu kimin kazanacağı netleşti ve event konuşmaları geçmeye başladı ufak ufak ( bu genel bir düşünce olarak anlaşılmasın , ama illaki fikri ortaya atanlar oluyor ) , ben 25 yaşında halimle kendimden büyük insanlara '' abi event yapılırsa ben bir daha Testere oynamam diyebiliyorsam , kendini şerefli onurlu sayan bir insanında bunu diyebilmesi lazım . Neyse başınızı ağrıtmayayım daha fazla , en azından Büyükgöz Hakan'a söylediklerim doğru çıktı diyebiliyorum kendimce .

İnsanın vicdanının rahat olması güzel bir şey gerçekten .

*** Oyunu kaybetme gibi bir korkumda yoktur , kazanmak kadar kaybetmekte var hep birlikte ne olacağını görücez .

Kolay gelsin herkese .

• Event yapanları hiç bir şekilde bende savunmuyorum ama ŞAFAK birligine sizlerde yapmıştınız hayırlatayım dedim adamlar p gündür traviana adım atmadı:D

şafak birliğine testere ekibi olarak kesinlikle event yapılmadı Ferdi ki o zamanın wow cusu halen bizde oynuyor