TR speed Server (3x) Raporlar & Diplomasi

• Oncelikle tebrik ederim testere ekibini oyunun başından beri favoriydiniz

Benim adım geçmiş sanirim sizlerde bu resimdeki gibi saldirdiniz ve arkadaslar ona zipliyorlar ben bi soz soylemek istiyorum gun gelir hesap doner horoz acar tavuk gomer sanirim sizede aynısı olmus 😀😀

Velhasim gelelim yikilma sebebime

1.sebebi işimdi icerigini kimse bilmedigi için kimseye aciklama geregide duymadim

2. Sebebi ise sevdigim insanlardan yollarimizi ayirdik bir daha birlesmemek uzere

3. Ise cogu insaninda bildigi gibi oyundaki hile konusu sogutmustu acikcasi

Bana forumda yok 400 k 600 k defin vardi diyen arkadaslar bende bi o kadar vardi ama ÇIĞ birliginin 6 ordusunu caktim aynı zamanda başka arkadaslara saldırılar oldugundan ben kimseden def istemedim sadece 1 koyden def aldim amacim birakmakti gider ayak ne zarar veririm dusunesinde yıktınız ki saten siz saldirirken koy silinmedeydi ama size şunu açıkça söyleyebilirim ilk defa yıkıldim keske adam gibi yikilsaydim ki hic onemide yok ben serefli bir sekilde ÇIĞ birliginin kafa oyuncularini yiktim.

Ben ilk defa bu kadar zevk aldim traviandan ve gayette zevkli yikimlar yaptim en güzeli ise 57.ALAY ve INFERNO birliginin SAHINPENCESINI yiktirmayiz dedikleri aksam gidip yikmamdi 😀😀

• inferno ile başlayıp yapılan edepsiz karektersiz hareketler sonucu hesap silen ekip olarak wowa attığımız 2 koç ordusu insanlar bunun peşine manco ordusu atılmazmı diyecek malesef atıldı fakat ayyaş&çikita hesabını oyuncusu tarafından emanet bırakılan asker köyü ordu yolda iken yıkıldı bu nedenler buruk bi server yaşadık bu arkadaşlarımızın orduları silindiği için

fakat oyun sonuna geldiğimizde hakeden kazandığı için aynı şekilde buruk sevinci yaşayarak testere ekibini abilerimi kardeşlerimi tebrik ederim

hakan testere tarafından yükseldikçe vurulan bir wow a bu orduların atılması da doğru değil. Sende bu orduların neden sigortaciya gitmediğini de yaz da akılda ki deli sorular cevaplansin.

• Merhaba arkadaşlar

Bir kış speed server'ın daha sonuna geldik iyisiyle kötüsüyle güzel anılarımız oldu Oyuna emek harcayan herkesin emeğine sağlık

S & S ekibi olarak buralara kadar bizimle gelen bu yolda emeği geçen yoldaş olan tüm ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim

Abimiz Yücel (KasisBüfeci) başkan ile birlikde oynamak bir gururdu bnm için güzel tecrübeler kazandık ekipde yeni arkadaşlar edindik

bu server kazandığım güzel şeyler oldu

WoW yolunda emek harcayan herkesin emeklerine sağlık

WoW kuran Testere ekibini Tebrik ederim birlikde server a renk kattımızı düşünüyorum

Hepinize saygı sevgi çerçevesinde teşekkürlerimi iletiyorum Başka server larda görüşmek üzere...

Erdinç Başkan...

Post was edited 1 time, last by DreamOwer ().