Prigovor na rad moderatora

• Kome se mogu obratiti i uloziti prigovor na rad moderatora?

Kao clan od 2007. godine, nadam se da cu dobiti adekvatan odgovor i tretman na ovom forumu.

• Pozdrav

Nisam se natjecao na zadnjem natjecanju car trazi umjetnike ali ovo je smijurija u odabiru pobjednika jer pobijedio je čovjek čija slika izgleda kao švrljanje djeteta u odnosu na sliku člana Calko_HR.

Dal se može saznati kriterij pri ocjenjivanju što se točno gledalo pri odabiru pobjedničke slike?

Lp

• Pozdrav

Nisam se natjecao na zadnjem natjecanju car trazi umjetnike ali ovo je smijurija u odabiru pobjednika jer pobijedio je čovjek čija slika izgleda kao švrljanje djeteta u odnosu na sliku člana Calko_HR.

Dal se može saznati kriterij pri ocjenjivanju što se točno gledalo pri odabiru pobjedničke slike?

Lp

kriterij je umjetnost... a o umjetnosti ti nemaš pojma :D :D to kado da za piccassa kažeš da je neka švrljotina.. il za nekog apstraktnog umjetnika gdje boje govore....nemože samo realizam bit umjetnost :P

bravo za žiri :D hvala :thumbsup:

• Kome se mogu obratiti i uloziti prigovor na rad moderatora?

Kao clan od 2007. godine, nadam se da cu dobiti adekvatan odgovor i tretman na ovom forumu.

moderator Nikola radi jako dobro posao na forumu, jer nikakav prigovor nezaslužuje.. uvijek na vrijeme ažurira forum za hr, ba i rs fomenu..

bravo Nikola, samo tako nastavi, dobar admin kao i uvijek :thumbsup:

• Ja jos nisam dobio odgovor. O ukusima se ne raspravlja, to je tacno, ali ja imam pravo da dobijem odgovor na pitanje koje sam postavio.

Kada je u pitanju takmicenje, bez obzira da li postoje nagrade ili ne pristrastnost mora biti iskljucena i svaka sumnja se mora ispitati.

P.S. Meni treba neka visa institucija od admina za hr servere.

• po kojim kriterijima je žiri dijelio 1. 2. i 3. mjesto izgleda znaju samo u žiriju...

a kako nas se samo 3 natjecalo naravno da smo sva 3 dobili nagradu , samo je pitanje koju i za koje mjesto...

za moderatora/admina @Nikolu sam naveo da zbilja nije pristran , to bi ti kao stari forumaš trebao znati i sam...

koliko sam ja aktivan na forumu i koliko sudjelujem u raznim natjecanjima tu, nekad osvojim neku nagradu a nekad ne al nikad mi nije palo na pamet raspravljati o odlukama žirija u TG ili o pristranosti moderatora, to je zbilja glupost..