serverin ilk mancosu

• Böyle şeyler normaldir, oyuna deli gibi para yatırdınız..Sizin ilk saldırı atmanız bizler için iyi oldu koordine olabildik.

Kaybedilen asker 32 saatinizi alır.ama şunu da belirtmek isterim biz buraya köy attık geri döndü 10 ar saatten 3.kereye yerleşebildik bize kaybettiğimiz zamanı verdiğiniz için teşekkürler öncelikle,kaliteli oyuncularsınız belli.tebrik ederiz mancınıkla bize büyük zarar verdiniz.Altınla fazla zamanımızı almadan basacağız.Merkez binası altınla 3 işlemde basılır,Kışlada seviye 10 hesaplasın forumdaki arkadaşlar hammadde zararını görsünler.

Başarılı raporlar atmamız dileğiyle foruma hareket gelsin.

• Hocam siz 32 saatte biz buraya köy atmaya geç kaldık bastığınız asker belli 1920 2000 bin arası basılması gerekeni 1100 gibi bir rakama ulaştırmışsınız.Bizim bu kadar vaktimiz olmadı bölgede sadece üretim yapabildik askere geçerken korumalar kalktı.Korumaları yanlışlıkla uzattık , sen uzatmadan devam edip birliğinden hammadde yardımı aldın köyünüde yıkılcam korkusuna hayvan ve şüpheli birlik askeri mi yoksa parayla satın alınmış defans mı belli değil onlarla doldurmuşsun.

Rapor atıyorsun,Zaten ezici olmanız lazımdı multi köylerinizi atmışsınız defanslarını çektiniz köyünüze söyletme beni şimdi.:) Aldığımız köyü yıkıp ekipçe saldırılar için tebrik ettiğimizi söylersiniz.

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

• zaferımıze camur atmaya calısmayın

kedı uzanamadıgına mundar dermıs sızınkıde o hesap sızın 15 lı sıfırlandı rapor sadece o degıl devamıda vardı koy sıfırlandı

oyle yada boyle gocmen donerken fılan bahane bahane fılan uretıyorsun

sıze balon verelımde aglamayın daha

• 1500 tokmak basmıssın ama köye değil sadece vahaya saldıracak kadar korkaksın.biraz cesur olda köye saldır. kimseyede çamur atma. emege saygı duy devkartal. ismin dev ama sen oldukça cücesin

Özlemek, ölmek'ten sadece iki harf fazla be çocuk.

• Saldırıyı bence oyuna yapalım burada birbirimize laf atmaktan başka bir yere gidemeyiz.Suskun41 vahaya askerimi koyarım ama bir kere saldırı atarsan buraya senin yazdıklarını sana yediririm bilgin olsun.Oyuncuysan oyuncu gibi düzgün kelimeler kullanıp yorum yaz.

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

• sen önce oyunu oyun gibi oyna. ben sen değilim tırsayımda köye saldırmyayım. sen bana bişey yediremezsin. yıyecegınıde yemişsin zaten. hadi oyununa bak

• Cesaretiniz için sizi tebrik ederim deli cesareti bu olmalı çamur atmanız çok ayıp tek 1 defans satın alma falan yok ekibim adına sizin bu söyleminizi kınıyorum...

İyi oyunlar

BÜYÜKGÖZ&ULU

Hocam imkansız bir şey var köylerinizde.:) 5 6 kaho ve 500 600 yaya defansı var.İhtimali yok ise paralı def o zaman 10 multi ile oynuyorsunuz diyeceğim hepinizin köylerini casusladık.hepinizde defans ve kahraman nereye baksan aynı.

+ hesaplarınızda güzel altın var bu da paralı defans askeri neden almasınlar sorusunu soruyor ? Haki'den biliriz parayla asker satın nasıl aldığını aldığı kişiye kadar bilriiz.Bizi asker satan ham satan kişilerle tekrar muhabbette sokmayın.Hesaplarınızda illegal bir şey var.Biriniz zaten kitlenmişti Bardi hesabı...neden kitlendi o hesap ? sonra tekrar açılmış.

Madem defanslar size ait bana foto atın ? kaholar kimden gelmiş görelim...

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

• sen önce oyunu oyun gibi oyna. ben sen değilim tırsayımda köye saldırmyayım. sen bana bişey yediremezsin. yıyecegınıde yemişsin zaten. hadi oyununa bak

Korkudan Ferman aldın level kastın kaho'na, kafeslere deli paralar verdin kafes aldın sana gelirim diye,yetmedi gittin defans satın mı aldın ne yaptın bir sürü defans almışsın..kahraman dolu köyün..Bide bana laf söylüyorsun..köyünde 800 planax var.Korkma biz sizi inferno sandık ama değilmişsiniz iyi ekipsiniz inferno çöp oyuncuları gibi oynamıyorsunuz o yüzden keyif alıyoruz.Benim seninle derdim , kuracağım yere köy atmışsın ve bunun kavgasını veriyorum bölgede.Kim iyise o ekmeğini yer serverın ama sürekli multi köy atıyorsunuz etrafımıza ver multhunter uyuyor..uyusun , biz böyle durumlarda bile çok oyun çevirdik.Parası olan,tecrübesi olan ekmek yesin bölgede iyi geceler sana uykumu kaçırdın biraz yağma yapayım etrafa.:)

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

• utanmadan yalan konusuyorsun. aldıgın raporu koy buraya tek destek varsa hesabı silerim( doga hayvanı dısında) sende doga hayvanı aldın kestım hepsini. oyunun kralları herkese aynı. bana farklı sana farklı değil. sende alabilirsin senı tutan yok. ama dogruları konus köyde 1 tane kaho var o bile senı korkutuyor :)

• Sadece seni konuşmadım her hesabınızda aşağı yukarı yazdıklarım var.Bence bu kadar hazırlık yaptığına göre korkan sen oldun.

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

• hazırlık yapmak korkmak anlamına gelmez

o kadar ınsanın emegıne camur atıyorsun

starejı oyunu adı ustunde starejını yaparsın ama tutar tutmaz orası ayrı bellkı sızde noksan bıraz

• Var ya ekran başında beni gülme tutuyor sana yazınca. :) Sen bu oyunu oyna bakalım biraz daha eğlen..şifalarını al.:)

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

• hazırlık yapmak korkmak anlamına gelmez

o kadar ınsanın emegıne camur atıyorsun

starejı oyunu adı ustunde starejını yaparsın ama tutar tutmaz orası ayrı bellkı sızde noksan

Emek derken ? Hazır paranızı kullanıyorsunuz, asker kasmışsın ne emeği...hızlı hızlı altınla yapınca emek olmuyor emek yağma atarsın geceni gündüzüne katarsın listeden düşmezsin.Rekor ordu basarsın bu emektir..Şuan ki durum için emek söz konusu değil, altınla yapılacak işlemler bunlar...

Emeğine laf etmem kimsenin emekçiyiz bizde.burada kimseyi aşağılamamda yazılarınızda sürekli...bir aşağılama bir küçük düşürme nasıl insanlar olduğunuzu az buçuk çözümledim.Strateji dediğin şey için taktik savaşını bilmen gerekiyor şuan hatalar yapan biz değil sizlersiniz.

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım

• gercekten senın nasıl bir ruh halnde oldugunu merak ediyorum. koylerınızde kahraman cok fazla var multisiniz diyen sensin ama köyunde 6 tane kahraman olanda sensın. vaha hayvanları aldık diye eleştiren sensın. kafeslere sabaha kadar teklif verıp köyune vaha hayvanı cekende sensin. sifa merhemi alıyorsun diye eleştıren sensın dun geceden suana kadar tum şifa merhemlerıne teklif verende sensin. altınla oynuyrsunuz diye eleştıren sensın altınla kademe basarım diyen gene sensın. gercekten sesli gülüyorum sana. dediklerinle yaptıkların nedense cok zıt :)

• Takip ediyorsun beni demek bak bu hoşuma gitti.:) et yavrucum et takip et beni ben ne yapıyorsam yap belki oyun öğrenirsin.:)

(senin yaptıklarının aynısını yaptım ki bir sonrakin de ne yapıcan onu bileyim istedim.) Sonra ki hedefinde zaten beni yıkmakmış , kendin kaşındın def çektirdim köyüme.O mancınık saldırısını yapmasaydın hala beni yıkma umudun olurdu orada hata yaptın , bak yüzüne söylüyorum.Şimdi gelişmek yerine mancınık basıp beni yıkmayı deniyceksindir büyük ihtimal vakit kaybediceksin ve ben o arada sana güzel bir ordu cıkarıyor olucam.Arkadaşlarının sonra ki hamlelerini de biliyorum..bakalım doğru hamleyi hangi arkadaşın sana yapacak izliyorum...Hastayım ben bu arada 15 li 150 vahalı yer görünce hasta oluyorum.

Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım