EŞK!YA S7 ye NİYET S4 de KISMET

• Birader sen hakket tahminimden daha sorunlusun. Geçen gece ayarı yiyip uyudun gelmiş şimdi bidaha ayar istiyosun.

Canım benim bir kere de şuraya mantıklı düzgün bir şey yaz. Ergenliğini yaşayamamış veledler gibi hep bi laf sokma çabası

Birader sen asıl ergenler gibisi geliyorsun bilip bilmeden bana laf sokuyorsun olabilir rakiptik diyorum

26&83 sizden onada laf sokmaya çalısıyorsun istersen biraz büyü

0/6 çocuk gelisimi aklıyla milete satasıp kaçma

Üstune sadece senin madi zorluklarin varya dünyada bitek biz insan degiliz ya ama genede senin gibi nickimizi saklayıp gelmedik hicbir sw

Ne guzel dumya be hem korkudan nickini yazama hemde gel artislik yap önüne gelene

Seni taktir ediyorum bilesin insanlara diyorsun ya yok satasiyormusuz yok korkuyormusuz yok ezikmisiz hepsi sen olmana ragmen

Güzel ortaligı karıstirip yag gibi suyun yuzüne cıkiyorsun

Kısi kendinden bilir işi üstadım

• sen beni ezdin mi şimdi :D

Özelden bu şizofrenliğinin sebebini anlamak için yazdım. O kadar ulu bi kişiyim ki attığım bir mesajı 4 dür söylüyorsun :D

Ben senin ne olduğunu anladığım icin cevap vermedim;)ulu derken neyi ima ettin yada ne demek istedin üstün zekanla bizleride aydınlat bakalım :D

T4.4 Normal Server- Roma- Mancınık Rekoru

2usef14.png

T4.4 Normal Server- Roma- Equties Ceasaris ve Emperyan Rekoru

2afg4zr.png

• Sen hangi gezegende yaşıyorsun. Okuduğunu bile anlayamıyorsun. Salih bizdenmiş hshshshs

Bu arada okul öncesi öğretmenliği okuyorum. 0-6 yaş çocuklara ne söylesen anlıyor da sen ve salihin kafası basmadı gitti.

Birader sana maddi zorluğun yok mu dedik ? Sen bana hesabı sonradan satın aldın elaleme benim hesabım diye yutturuyon yazdın yukarıda. Bende dedimki bu benim hesabım, al sana ss, sonrada ben öğrenciyim altını zor aldım üstüne hesap mı satın alabileyim dedim. Yorumlama kabiliyetin sıfır.

Olum size harcanan zamana yazık. Yürümeyecek eşeğe deh diyoruz