פעמיים גיל זהב אחד

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • כדי להחיות פורום שמת נראלי שנתחיל בסיפור קצת על השרת ומי נמצא בו, ומה הולך בו.

תחילת שרת כל התותחופלצתים נכנסים, יש סיכום נחמד של שי שעשה:

סיכום שרת 3 יום 38 נסגר ב22:30.

והשרת המשיך היה עוד איזה סיכום, יפתח בנה צד, היה את המטורף של מייויי שניהל את השרת עם הזרת ותכנן על פרט בשרת מראש, ניסה לעשות מניפולציות שאם היו מצליחות היו מטורפות אבל לא עבד והוא רק חשף את אלה המנהלת הדגולה שעשתה גלגלון מהשחקן של AED לOlympus אחרי שהתברר שהיא מרגלת.

האוצרות יצאו, גיל מMyWay עשה שיחות לכל השרת ניסה להפוך את כולם למרגלים משהו מהזן המשובח ביותר, לקח לו בדולח ודאג לעצמו ולהגנתי שלו ולעוד כמה חברה מהצד.. בשלב הזה הוא כבר היה חלק בלתי נפרד מהצד של יפתח שכנראה הוריד פעילות אחרי שהבין עם מי יש לו עסק.

אחרי כמה בירות שנפלו והאמרים שנמרחו לצדדים, גיל הזהב יוצאים למבצע, יש שיגידו מוצלח יש שיגידו אחרת.

התוצאות היו איבוד 3 האמרים ופגיעה ב2 האמרים, בירה שאיבדה חלק מהשדות ומחסנים גדולים אצל השחקן שידע הכל מראש הלא הוא גיל התותח שלנו, ובלי לשים לב גם גבירה יחודית ובירה.

פה האופוריה חגגה, לא ראו בעיניים החברה מברית מיקסר כינים סיל ריב או איך שהם לא בחרו לקרוא לעצמם, יצאו לחגוג אחרי לילה בלי שינה.

יומיים אחר כך התחילה הנקמה בריגול של אלה, ובדיבור של גיל, וסתם ככה שקאטרפילר החליטו לא לבחול באמצעים אחרי שמרגלת נחשפה והשחקן Nick Fury ששבר 2-3 בירות וכמה פידרים לגיל הזהב החליט שהוא יוצא ושובר בירות לMIXER, קללות עפו באוויר, קצת דיבורים של ויתור עצמי ואולי איזה נעל בבית של מישהו אבל זה רק בגדר דמיון.

אחת מהשבועות של מיקסר עברו לגיל הזהב.

ואזזזזזז הזקנה התפצלה לשניים, יצא ממנה האמר חזק של Psychopath שיחסית לשחקן שמיקסר בנו עליו הם התייחסו לא כזה יפה.. ושבר את בירתה של אלה, והוריד כמות הגנות יפה בדרך.

דוחות יפורסמו אם למישהו יהיה כוח להעלות ולשלןח לי או סתם לפרסם פה באשכול.

האשכול נכתב בשביל להתסיס עניינים, להחיות את הפורום, וכי אני סוגר שבת וסתם משעמם לי.

קללות רק בלב, או שאם בא לכם פה אז שיהיו שנונות ואז לא תעברו על חוקי הפורום.

קמחי

• אני רוצה להודות לריב ובפרט לשחקנים adar quote bambi khan שחקן הגנה של גיל בלעדיכם לא היה לי 4 כפרים כבושים ולא היתי מגיע לטופ בבוזזים אז תודה רבה לכם ולחברים שלכם שלא מיגנו אותכם חחחחח עשיתם לי חיים קלים להגיע לטופ 10 ולהיתפתח ( מי צריך זהב שיש את seal) חחחחח

• המריחה של פיורי על יקיר

פיורי אצל סלמאן

פיורי אצל עקיבא ( היה פאשלות כאן )

פסיכו אצל אלה

שחר C אצל NYX

בכל מקרה שאפו לגיל שמצליח להבריח את השחקנים מהצד שלו

:gau04:מאיפה באת לנו מכוכב חלל ? :gau04:

Post was edited 1 time, last by aramis_IL ().

• וונטאד אצל יששכר

טיטוס אצל מייואי

הונדו אצל מייואוי

אלוןקורש אצל מאיואי

קאטרפילר אצל מייואי

• תקיפה של פיירטים על שחר C

הורדה שדות מ 15 ל 3

חשוב לציין הורדה של כמעט כל השדות ל3.

וואלה מאכזב האמר כזה קטן משחקן כזה גדול

• למה איזה האמר יש לך בכלל?

שאתה אומר מאכזב ?

10000 אימפריין ו 5000 אימפרטוריס?

דבר ראשון אני לא התקפי ...דבר שני לא קניתי זהב כל השרת שיחקתי בלי זהב מה שאם היה לי וזה לא היה שרת ראשון שאני משחק ב8 שנים האחרונות הייתי עושה לך ולכל החברים שלך בצפר

ולסיום .. מי אמר לך שיש לי 10000 5000? תחשוב לפני שאתה כותב.. זה שראיתה דוחות לא אומר כלום

• השחקן bong תפס לקאטרפילר 10 מניף ו4 אביר בהתקפה על ההאמר.

השחקן MyWay נמרח בנסיון כיבוש פידר לשחקן A.M

דוחות בסופש אם אני אזכור.

A.M תופס האמר של MyWay בנסיון כיבוש פידר:

• אצטט את קבוצת וואטסאפ שלהם
    "מיקסר חיות רעות "

איזה מריחה הבאתם יא אללה

• גיל הזהב, מזל טוב על הניצחון בשרת, קיוויתי שהשרת הזה ימשיך לפחות עד הפלאים...

חייב לציין, שמההתחלה הייתם בנויים יותר טוב, ועם יותר שחקנים רציניים. אבל אחרי ש4 שחקנים משמעותיים מהצד שלנו עברו אליכם, או היו מרגלים, הסיכוי והתקווה הקטנה שעוד נשארה הלכה לפח. חבל על כל השחקנים הקטנים שפרשו, הם אלה שהופכים שרת.

קחו על עצמיכם כאתגר לסיים את השרת ביום 226 :)

• גיל הזהב, מזל טוב על הניצחון בשרת, קיוויתי שהשרת הזה ימשיך לפחות עד הפלאים...

חייב לציין, שמההתחלה הייתם בנויים יותר טוב, ועם יותר שחקנים רציניים. אבל אחרי ש4 שחקנים משמעותיים מהצד שלנו עברו אליכם, או היו מרגלים, הסיכוי והתקווה הקטנה שעוד נשארה הלכה לפח. חבל על כל השחקנים הקטנים שפרשו, הם אלה שהופכים שרת.

קחו על עצמיכם כאתגר לסיים את השרת ביום 226 :)

תודה רבה,

כמה שאלות.. מי היו השחקנים שעברו בנוסף לפסיכופת ופיורי?

דבר שני, עם הגישה של גיל באמת חשבתם שמשהו אי פעם יצליח? ואיזו גישה?

268f89efff32f1f68a875907c1a94289.png

זו.

ואם אתה שואל אותי למה התחלתי לחבור למרגלים? נטו בגלל הגברת החביבה שלכם אלה, עד אז היה לי הסכם עם יפתח שאני לא מכניס מרגלים והוא לא מכניס מרגלים.

ועוד איזה עדכון נחמד, השחקן Insanity שבמפתיע גם אחד מהחבר'ה יצא לבדולח של השחקן MyWay, גנב לו ביחד עם dani273 את הבדולח היחודי, ומאז כל כמה שעות יורד ב400-500 אוכלוסיה כשפידר אחר מקבל מכה.

e364312e9ec6dd2f15038e5e3974b9d6.png

• 1. לא יודע עד כמה כדאי לפרסם תכתובת עם אדם שלא רוצה.

2. Psychopayh, Nick fury, E18, Insanity

3. את האמת, בניגוד לפריצות, מרגלים זה חלק מהמשחק. כמובן שזה מבאס את הת*ת ששחקן שניקיתי לו אוצר הולך לעשות עבודות חקלאות בשדות של חברים מהברית.

• 1. לא יודע עד כמה כדאי לפרסם תכתובת עם אדם שלא רוצה.

2. Psychopayh, Nick fury, E18, Insanity

3. את האמת, בניגוד לפריצות, מרגלים זה חלק מהמשחק. כמובן שזה מבאס את הת*ת ששחקן שניקיתי לו אוצר הולך לעשות עבודות חקלאות בשדות של חברים מהברית.

השחקנים האלה באו אלינו נטו מהסיבה שהתייחסו אליהם כאילו הם מינימום גרונות שמפתחים חשבונות.

אין ספק שמרגלים הם חלק מהמשחק, סמכנו על אלה ואתם על הרביעייה.. למרות שאני לא יודע עד כמה התייחסתם באמת לInsanity שנתתם לשחקן שלכם לקחת לו נווה של הבירה בכזאת קלות, מי שלא הייתה לכם סיסמה אליו או שלח להם הגנות קיבל יחס מהגרועים שראיתי שנותנים לשחקן בברית.

מה שפרסמתי שכתבו בווצאפ זה נטו בא לשקף פנים של שחקן שניסה לערבב את כל הברית שלנו על חשבון הריגול של אלה.

אחלה שרת.. חבל שנגמר ככה מוקדם, מי יודע מי עוד היה מסתובב.

• השחקנים האלה באו אלינו נטו מהסיבה שהתייחסו אליהם כאילו הם מינימום גרונות שמפתחים חשבונות.

אין ספק שמרגלים הם חלק מהמשחק, סמכנו על אלה ואתם על הרביעייה.. למרות שאני לא יודע עד כמה התייחסתם באמת לInsanity שנתתם לשחקן שלכם לקחת לו נווה של הבירה בכזאת קלות, מי שלא הייתה לכם סיסמה אליו או שלח להם הגנות קיבל יחס מהגרועים שראיתי שנותנים לשחקן בברית.

מה שפרסמתי שכתבו בווצאפ זה נטו בא לשקף פנים של שחקן שניסה לערבב את כל הברית שלנו על חשבון הריגול של אלה.

אחלה שרת.. חבל שנגמר ככה מוקדם, מי יודע מי עוד היה מסתובב.

לא יודע על מה אתה מדבר, לא שמעתי שום תלונה על נווה מדבר. ובכלל, מה זה נתתם לשחקן שלכם? גם Insanity מבחינתנו היה שחקן שלנו. תאמין לי שזאת פעם ראשונה שאני שומע על סיפור עם נווה מדבר (נו מה אנחנו בכיתה א'?)

ועל איזה יחס גרוע אתה מדבר? שחקנים בברית שביקשו אוצרות קיבלו אוצרות, וגם אוצרות גדולים. פיורי למיטב זכרוני לא ניקה בשביל עצמו את השבועה.