De ce nu merg serverele? de ce nu putem posta in forumul de anunturi?

• si totusi update asupra reluarii serverului, nu vedem. sa putem comenta asupra starii serverului(chit ca pare spam) nu vedem.

probabil ca deja vorbim de resetare server la ora la care a inceput intreruperea + niscaiva gold pentru fiecare user.......Yaenara? ai cuvantul

MULTUMESC

• 5 minute care se pare ca se transforma in ore. au trecut deja mai mult de 2h...si nici un semn de revenire. nici o informare pe forum.....

mai investiti fratilor gold in joc....ca ui ce seriosi sunt astia !!!!! 0 lei

• Sunt curios cum rezolvati treaba cu resursele , sunt unii care aveau raid-uri programate la ora 3 50 cu peste 2-3 mil. resurse pentru WW-uri.

Ca sa nu mai intreb cum rezolvati cu trupele care au murit de foame.

Update-ul a fost programat la aproximativ ora 14 00.

Serverele au picat la 14 45 si acum este 17 20 si tot nu functioneaza.

Un raspuns ceva ?

• Salutare

Mai intampinati probleme? Va rog sa ne oferiti detalii, mentionand lumile de joc unde apar.

It never gets old, huh? Boom de yada, boom de yada...

• Și totuși un răspuns la eventualele rezolvări.... asupra celor cărora le-a murit trupe de foame? Și au pierdut resurse ... na nu mai spun pe unde au fost catapulte... 3 ore.. aproape de pauză... fără evitarea răspunsului va rog ... cum se face de obicei!!

P.S. - un link către ChangeLog dacă se poate ...să știu de ce am pierdut resurse și trupe ..

• Salut!

Îmi cer scuze, însă abia acum am avut posibilitatea de a răspunde. Îmi puteți oferi mai multe detalii, pentru ca apoi să pot semnala problemele raportate către sediul central? Puteți răspunde aici, sau via mesaj în joc (cum preferați).

Când ați sesizat problemele și până la ce oră? Au fost afectate toate serverele?

• pur și simplu nu au funcționat;(.. aproximativ 3 ore:cursing:... din momemtul în care a început mentenanța .. unii spun mai mult dar nu am stat cu ochii pe ceas:/... apărea mesajul de mentenanță<X<X.... au fost afectate cu siguranță serverele ts4/ts19/tx3(rox) acolo am conturi (1 pe fiecare:saint:) ... pe restul nu știu

• Rog și alți jucători să confirme acest lucru, pentru a putea informa sediul central.

Momentan nu am nicio informație de la sediu în privința mentenanței. Revin mâine cu un răspuns.

TRULI515 - Secțiunea de anunțuri este doar pentru postările/anunțurile făcute de echipa Travian. Jucătorii nu pot scrie acolo. Însă poți deschide un topic în altă secțiune (de exemplu: „Informații Generale” sau „Întrebări și răspunsuri”), în funcție de ce anume dorești să postezi.

• confirm intreruperea serverului s4. ora la care a fost disponibil 18.05 :D pagube cateva ore de plus suport :D vorba omului de mai sus, daca vroiai sa faci o intercalare, un npc , o maslina..........

later edit: in targ ati bagat support pentru chiori? caci dai click si iti scrie niste cifre mari cat china :))))

The post was edited 1 time, last by TRULI515: adaugare comentariu ().

• Sunt unul din liderii de alianță/confederație pe TS19 ... DynoOfSparta vorbesc in numele tuturor jucatorilor confederației LEGENDS/#Legends/Legends A !!!

• adica s-au tres la fund cu noi......clientul e de vina , nu noi. ne pot explca cei din germania de ce nu au tinut si finla de travian pe pauza cateva ore? caci s acolo a fost update. cand am spus ca nu am puttut flosi plus gold cateva ore nu l-am putut folosi si cu ata basta. e treaba voastra cum imi bagati orele inapoi. eu am platit pentru ele