Server'dan çekiliyoruz € & D

• Yönetim olarak aldığımız ortak karar sonucu 23'ün de açılacak yeni server'a geçme kararı aldık.

Bu kararı almamızın en önemli sebebi oyun başı birlik yapılanması konusun da bu görevi yapan ve daha sonradan haber dahi vermeden hesabını silen arkadaşların başarısız bir harita çalışması yapmasından dolayıdır.

Bu tür kalıtsal bir sorunun oyunun ilerleyen dönemlerinde yaşatacağı problemlerin önüne geçemeyeceğimiz için server'dan çekiliyoruz.

Devam eden tüm birliklere ve bu yolda bize desteklerini esirgemeyen SAYGI birliklerine Ww yolunda başarılar diliyoruz.

€ & D Birlikleri

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

Post was edited 1 time, last by Apocalypto ().

• Sen ed birliklerinde miydin? Her tarafin ayri oynuyor nerdesin belli degil kiremithanenin gülü :D

Dipnot: "konusun da" degil "konusunda"

Hak edene hakkını veririz!

• Rüzgar yapma üşütürsün :)

Dipnot : '' degil '' yanlış. Doğrusu '' değil '' olacak :)

ÇEKO

• Aslanım benim be galiba senin telefon ayfon bizim ki android klavyede ğ yok napalım işte paranın gözü kör olsun :D .Senin için bilgisayara geçtim şimdi.

Soruma cevap alamadım ama üzüyosun beni. Sen saygı birliğinde misin ed mi avcı mı ben anlayamadım. Başka forum sayfalarında da esip gürlüyosun. Çok ortalık malı olmuşsun :(

Hak edene hakkını veririz!

• Şaşırdık mı ? HAYIR ! :D Server başlamadan forumda atara gidere başla bu sefer belki adam yerine koyarlar :))

Silah tuttuğundan filan bahsetmeyi unutma

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

UvBQEW.jpeg

• Yok benim tel. afyon o dediğinden kullanmıyorum :D :D nasıl bir modelsin çözemedim seni bro :D :D

Bizde oyun geçici kalıcı olan tek şey dostluklardır o yüzden süs olarak kullandığın beynini çok yorma mavi ekran belirir gözünde fazla zorlarsan :D Başka forum sayfaları dediğin neresi var onu anlamadım oynamadığım bir serverın forumun da tek mesajımı gösterebilir misin?

İşin gücün klavye erkekliği yapmak adanalıyım diyorsun sana açık adres veriyorum telefon numaramı veriyorum senin yaptığın tek şey sanal dünyada posta koymaya çalışmak oluyor çocuk biraz büyü bence. Bu alemde az çok herkes birbirini tanır sen baban yaşında adamların anasına bacısına söven birisin sonrada herkes küfür ediyor ben edince mi sorun oluyor diyebilecek kadar'da değişik bir tipsin.

Seni daha fazla muhattap almayacağım. Bu sana son mesajım.

Bu zamana burada bel altı hiç vurmadım ama Allah anne babana sabır versin..

ÇEKO

• Şaşırdık mı ? HAYIR ! :D Server başlamadan forumda atara gidere başla bu sefer belki adam yerine koyarlar :))

Silah tuttuğundan filan bahsetmeyi unutma

Yine söylüyorum eli silah tutmamış yüzünde sakal çıkmamış veletler burda klavye erkekliği yapmasın. Sokakta görse başını eğip yürüyen göz göze gelmeye cesaret edemeyen tipler Adamlıktan bahsediyor nasıl olsa sanal alem.. Hak veriyorum size de herkesin eğlence anlayışı farklı tabi

ÇEKO

• Aynen yapmamalı onun için hadi başka kapıya ^^

Sürekli adamlıktan söz ediyorsun herkes ihtiyacı olanı konuşuyor yapacak birşey yok

Her server yıkılan sw sonunu göremeyen bir yıkıksın yine şaşırtmadın tılsımları göremedin.

Hadi yalllahhhhhhhhh

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

UvBQEW.jpeg

• 10 yaşımda dedemin saçmalısıyla atıcılık yapıyordum, sakalımda çıkıyor yavaştan. Ben konuşabilir miyim kardo?

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Sen askerliğini de yapmamışsındır şimdi klavye delikanlısı seni...

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• biz de kafamız da güzel. nası güzel.
    o kadar güzel ki,o kadar güzel ki,

nasıl böyle..

Adam çıktı o an, onun kafası hepimizden güzel.. aynen şunları söyledi;

Yine söylüyorum eli silah tutmamış yüzünde sakal çıkmamış veletler burda klavye erkekliği yapmasın. Sokakta görse başını eğip yürüyen göz göze gelmeye cesaret edemeyen tipler Adamlıktan bahsediyor nasıl olsa sanal alem.. Hak veriyorum size de herkesin eğlence anlayışı farklı tabi

:osd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

• Aynen yapmamalı onun için hadi başka kapıya ^^

Sürekli adamlıktan söz ediyorsun herkes ihtiyacı olanı konuşuyor yapacak birşey yok

Her server yıkılan sw sonunu göremeyen bir yıkıksın yine şaşırtmadın tılsımları göremedin.

Hadi yalllahhhhhhhhh

Hangi server yıkılıp hesap silmişim S4'ten bahsediyorsan 3 ay oynadım bekir ve settarın oyunlarını geç farkettik hesabı silerken tek tarlam dahi yıkılmadı xx_delis şahittir.

O serverdan sonrada S1 e geçtim devam ediyorum hala, inşaa planlarına az bi süre kaldı.

Yani bi şey söylerken usturuplu salla yalancı durumuna düşüyorsun senin için yalan ve iftira atmak bu kadar kolaysa diyecek bir sözüm yok.

Birliğin server'dan çekilme kararını tek başıma almadım yönetimin ortak kararı o saatten sonra hesabı devretmeyip napacaktım?

Ki; Oyunu az çok bilen herkesin açıklama kısmında bahsettiğim server'dan çekilme sebeplerinin haklılığını ve doğruluğunu anlamayacak kadar cahil olduğunu düşünemediğim den daha detaylı bir açıklama yapmadım bunun için kusura bakma.

Birlikte ki dostlarımın boş yere zamanını,emeğini, parasını hiç etmesini engellemek, düşünmek boynumun borcu, tespihimin tanesidir.

+

Birlik olarak çekildiğimizi belirttim bireysel olarak serverdan çekildiğim yok bugüne kadar hiç hesap satın almadım tek mesajım da devredilecek hesapların fiyatları değil hediye edilecek hesapların listesi gelir. Çünkü; bizde dostluklar cüzdan dan ÇIKMAZ! side durum farklıysa orasını bilemem.

Az laf çok iş.

ÇEKO

• Bizler sizin gibi sürekli bilgisayar başında değiliz bizleri tanımıyorsunuz ve kendi aklınızca bir şeyler yazıyorsunuz bizim dostluğumuzu ve arkadaşlığımızı bilmediğiniz için sürekli tanımadığınız insanların arkasından sallamıcaksınız biz ne sizin gibi üç beş kelime ile birbirimizi satacak insanlarda değiliz

• E D birlikleri yine burada gelebilen varsa hesaplar orda buyurun gelin birliği tanımıyorsanız iyi tanıtabiliriz geleni iyi misafir etmesini de biliriz siz dert etmeyin gençler her daim birlik olarak hala burdayız sizler iyi biliyorsunuz yaa hani oyunu bizdeki dostluğu ve kardeşliği bilmiyorsunuz bilmem anlatabildim mi.