Server 4 Rapor & Diplomasi

• Misafirperver ve sevgi dolu mesajınız için teşekkür ederim SN. Nicholai Hel

Bana her yer trabzon, S4, S2, 3x farketmez. Bugün canım burda durmak istiyor , bakalım ne kadar siyahsınız.

Sen trabzonlu olmadığın için her yerin trabzon olması eğreti duruyor...

Batmanmı fısıldıyor size s2 ve 3x de de oynadığımı, böyle aba altından acp falan imaları..

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

• Misafirperver ve sevgi dolu mesajınız için teşekkür ederim SN. Nicholai Hel

Bana her yer trabzon, S4, S2, 3x farketmez. Bugün canım burda durmak istiyor , bakalım ne kadar siyahsınız.

Slycat teyzecim bu atar ne ? Hiç yakışmıyor senin gibi ponçik bir teyzemize :(

• Merhaba

Burada algı yaratmalık bir durum nedir acaba şimdi no name birşiğine defans talebi hiç bir zaman olmadı bu oyuncular birliğe alındı biz onlardan defans aldık her zaman onlara saldırı geldiğinde bir tane kahraman desteği verilmedi verildi diyen eşkiya oyuncusu var ise yazsın bana kimsin necisin bilmem gri yakan kendi oyuncuları oldu burada algı yaratmana gerek yok yıkılan her köy eşkiya köyüdür oyunda yıkılmaz köy mü var burada eşkiya kötüleme adına yazılar yazıyorsun onlara defans atmış birlik değiliz biz defansı paylaşsın diyorsun doğru mu tespit kaç kere yazdım alın çakılı besleyin kimse çakılı defans istemiyor algı yaratmaya gerek yok gece gündüz eşkiya oyuncularını sorunla uğraşıyorum benim emeğimi hiçe sayamazsın ele karalama kampanyası gütmene kesinlikle izin vermem

Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar

• 1. Eşkıya bizi kullandı diyen arkadaş Siyah yada Başka birliktemi oynuyormuş.

2. Siz Ne yaptınız kaç rakip yıktınız kaç tılsım çaldınız Nekadar ordu bastınız hangi operasyona katıldınız

Buda rakip zırvalamalarından biri

Daha nelere şahit olacağız bakalım

Tarih !mkansızı Başaran

Komutanlarla

Yazılır...

BİZİM YOLUMUZ ÇAKILDIR AYAGINI

SEVEN GELMESİN...

• 1. Eşkıya bizi kullandı diyen arkadaş Siyah yada Başka birliktemi oynuyormuş.

2. Siz Ne yaptınız kaç rakip yıktınız kaç tılsım çaldınız Nekadar ordu bastınız hangi operasyona katıldınız

1. Eşkıya bizi kullandı diyen arkadaş Siyah yada Başka birliktemi oynuyormuş.

kaç rakip yıktınız dedi ya :D Bundan sonra sana diyeceğim tek şey real hayatında başarılar oyunda çok sanmıyorum çünkü başarılı olacağını :/

• kaç rakip yıktınız dedi ya :D Sen gerçi sadece siyahları rakip görüyorsun bir ara boş vaktin olursa saldırı savunma puanlarına bak derim. Saldırı askerleriyle def yaptım ona rağmen savunma oyuncundan fazladır. Siz kaç tılsım kaptırdınız onu sormak bile istemiyorum o konuya hiç girme ;) bundan sonra size diyecek lafım yok sen özeleştiri nedir onu bilmiyorsun umarım öğrenirsin

Vurdu

Gol oldu!

Insan birlikte oynadığı adami tanımaz mi?

Babam kalıpçı ben pimaş ustasıyım.

• Merhaba

Burada algı yaratmalık bir durum nedir acaba şimdi no name birşiğine defans talebi hiç bir zaman olmadı bu oyuncular birliğe alındı biz onlardan defans aldık her zaman onlara saldırı geldiğinde bir tane kahraman desteği verilmedi verildi diyen eşkiya oyuncusu var ise yazsın bana kimsin necisin bilmem gri yakan kendi oyuncuları oldu burada algı yaratmana gerek yok yıkılan her köy eşkiya köyüdür oyunda yıkılmaz köy mü var burada eşkiya kötüleme adına yazılar yazıyorsun onlara defans atmış birlik değiliz biz defansı paylaşsın diyorsun doğru mu tespit kaç kere yazdım alın çakılı besleyin kimse çakılı defans istemiyor algı yaratmaya gerek yok gece gündüz eşkiya oyuncularını sorunla uğraşıyorum benim emeğimi hiçe sayamazsın ele karalama kampanyası gütmene kesinlikle izin vermem

.....

• Ağzını topla terbiyesiz bak işine hadı ben odeticem size hepsini tek tek merak etme aglaycaksiniz daha forumda sövme ye telefon edicekseniz ama umrumda olmayacak

Bunu diyen adama bak.

Hacı emmi, raporun varsa koy. Yoksa da eşkiya eşkiya konuşma.. mazallah patlar kaşın dudağın.

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

• Bunu diyen adama bak.

Hacı emmi, raporun varsa koy. Yoksa da eşkiya eşkiya konuşma.. mazallah patlar kaşın dudağın.

Rapor ben koyuyorum zaten cuma dan pazara kaç gün var arada her yer aydinlanacak merak etmeyin 😀😀😀

• 2 tane yıkım raporu koyabildiler 1 ay sonra :D 2 gün sonra biz 130.yu koyarız hahshshshsh

Bu ne yav dün 30 merkez diyordun bugün 130 olmuş dünden bugüne geçen sürede yıktığım 100 merkez fotosunu paylaşta bizde gorelim kemal Sunal'ın altın işine döndü buda 😀

• Bu ne yav dün 30 merkez diyordun bugün 130 olmuş dünden bugüne geçen sürede yıktığım 100 merkez fotosunu paylaşta bizde gorelim kemal Sunal'ın altın işine döndü buda 😀

Bak kardeş 2 opta 60 civarı + 20-25 civari karayel ekibi + 30 merkez şuanki opta + tılsım sonrası bireysel saldırılarla 15-20 merkez = 130 ;)

Daha da anlamıcaksan açabilirim :D

• Konunun bir süre kapalı kalmasında fayda var sevgili forum kullanıcıları zira birbirinizden telefon numarası istemeye başlamışsınız.

Biraz sakinleşmek herkese iyi gelecektir. Çay , kahve molası diyelim.

İyi günler.