Server 4 Rapor & Diplomasi

• Et yeme festivalinizi kutlarım. Eti dinlendirin, kimyon atın. Yoksa cırcır olursunuz mübaraqlar

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.:yy:

• Tüm serveri karsılıyacak defansımız var cok sükür:)

12 bize op yapmıs 20 kısı 560 k defimizi kesmıs coz zorladılar bızı tebrıkler

çav bella merkez

haddini bilsin herkez;)

GODZİLLA

bu gereksiz basit egondan dolayı bizi güldürdün. Koca sv 3 5 ordu vurdunuz 12lere hani başka kimle savaştınız da tüm svyi karşılayacak defimiz var diyosun :D

Biz geldiğimizde eşkiyadan da yine def dilenin. Ama sana spoiler vereyim sonuç hüsran olacak sizin açınızdan :D

Ben bu oyunu çok fazla bilmiyorum ama siz 12 lerin 595k askerini kesmişsiniz. 12 ler toplam 1 milyon 700k def kesmiş saldırı ve savunma istatiklerine bakarak söylüyorum yoksa serverde oynadığım yok

• Eşkiya & sınır & barbar & 12 birliklerinden bir kısım barbar yanlısı savunmaları

ÖNCE :

2OJbl2.jpg

SONRA :

GZ9lgr.jpg

2OJbdE.jpg

Aykutreis : " biz bu oyunu wow amacı gütmeden,muhabbetine, karşılıklı sevgi, saygı ve eğlencedine oynuyoruz. Bizim kuyumuzu kazan,arkamızdan iş çeviren fitneci vs insanlarla asla destek almayı bırakın kenara muhatap bile olmayız. Velhasıl kelam biz basit bir oyun için asla fırıldak olmayız." Dedikten sonra siyahın eşsiz mimar ve 3x mimar saldırıları öncesi küfürleştikleri eşkiyalardan defans dilenip tılsım dilenmişlerdi. Şimdi de yine her zamanki gibi def dilenmişler. Sonra gelip burda TÜM SV YI KARŞILICAK DEFİMİZ VAR diyolar. Sizdeki kafadan istiyorum evlat :D

• Tüm sv boyunca tüm birliklerle istisnasız savaştık. Sayemizde tüm sv korkudan birbirlerine ne kadar ana bacı sövseler de birleşti.

ڪےiy∂H vs Eşkiya + Sınırbarbar + vefa + inferno (Helm's Deep savunucuları)

GÜNCEL WOW DURUMU :

jqyobD.jpg

" SADECE ZAYIFLAR VE KORKAKLAR BİRLEŞİR "

barbar birliklerini yaptigi savunmadan dolayi tebrik ederim. Ilker abime, başkanıma selam olsun :) öyle güzel insanlarla insallah baska server tekrar oynamak kismet olur. bu server warlike olarak yolumuz barbarla ayri ama her zaman aklimizda :))

• Ben bu oyunu çok fazla bilmiyorum ama siz 12 lerin 595k askerini kesmişsiniz. 12 ler toplam 1 milyon 700k def kesmiş saldırı ve savunma istatiklerine bakarak söylüyorum yoksa serverde oynadığım yok

Tam tersi hocam

çav bella merkez

haddini bilsin herkez;)

GODZİLLA

• tabi burda 12 ler de def atmıs bize hatta zaviekaan da ordusunu bizim wowa vurmus ne hikmetse 12 defi kesmıs sadece işkembeden sallayıp bursan algı yapmakla olmuyo bu işler

Son sözüm siyah ailesi ile oynadıgım ilk server degil onlarla buyük saygım var ama arada sadece gergınlıkle beslenen bi ri var ismi lazım degil herseye atlıyo ortamı geriyo biz serverde baslarken neysek su an da aynı noktadayız siyaha eskıyaya vefaya hepsıne buyuk saygımız var onlarında bize var ama malesef hepımızde curuk elmalar var onlardan kurtulmak dilegiyle hepınıze iyi bayramlar

çav bella merkez

haddini bilsin herkez;)

GODZİLLA

• tabi burda 12 ler de def atmıs bize hatta zaviekaan da ordusunu bizim wowa vurmus ne hikmetse 12 defi kesmıs sadece işkembeden sallayıp bursan algı yapmakla olmuyo bu işler

Son sözüm siyah ailesi ile oynadıgım ilk server degil onlarla buyük saygım var ama arada sadece gergınlıkle beslenen bi ri var ismi lazım degil herseye atlıyo ortamı geriyo biz serverde baslarken neysek su an da aynı noktadayız siyaha eskıyaya vefaya hepsıne buyuk saygımız var onlarında bize var ama malesef hepımızde curuk elmalar var onlardan kurtulmak dilegiyle hepınıze iyi bayramlar

Hahahahah vefadan mimar dilen al. Eskiyadan mimar ve def dilen defalarca al. 12lerden bi eleman koc ordusunu atmasin bundan yararlan. Sonrada baskanın gibi burda günah çıkarmaya çalış.

Maskelerinizi düşürüp yaptıklarınızı suratınıza vuruyorum. Sen şmdi inkar edebilecekmisin vefadan ve eskiyadan mimar almadiğını + eşkiyadan def dilenip almadığını ?

Bak yukarıda ssler mevcut. Oramız buramız oynamaz diyip orası burası ayrı oynayanlar topluluğu. Emek verin emek. Ordularımız elimizde daha az patlasın

Barbarın Siyah tarafından eşsiz mimarı çalındıktan sonra Vefadan aldığı 3x mimar :

r0OnBM.jpg

Barbarın Siyah tarafından vefadan aldığı 3x mimar çalındıktan sonra wowlar yıkılınca eşkiyadan aldığı 3x mimar ( eşkiyanın 12lerden aldığı 3x mimar ) :

5NDbrq.jpg

• Öncelikle tekrardan herkesin bayramını kutluyorum. İsmim Onur hesab Orhanri...

Travian'a İlk kayıtlı olduğum yıllarda ''Orhan'' abimin siyahlardan yeni ayrılmış olup 'MONTANA ÇETESİ' ekibini kurmuştu. Ufak 20 kişilik çekirdek bir ekip fazla birşey yapamazdık belki ama önemli olan dostluk muhabbet hala herkesle görüşürüz ekipce. En son içinde bulunduğum server da Narlara karşı bundan 3-4 sene önce sonlandırmıştık.

Fakat can sıkıntısına tekrar zaman öldürmek için tamamı ile şans eseri kimse olmadan tek hesap Orhan abinin hesabı ile s4'e 25 gün geriden kayıt oldum. Hesapta iki kişiydik SUAT HOCAM (Sowhat48) ve ben ONUR. ''EŞKİYA'' bölgesine düşmüştüm ,yoluma ''EŞKİYA BİRLİKLERİ'' ile devam ettik. Multisiz 6 tarlalı merkezimle EŞKİYA adına iyi performans çıkardığımı düşünüyorum. (basılan askerlerin yarısından çoğu çöp oldu ya satıldı ya tahılsızlıkdan öldü)

Bir çok ''SİYAH'' oyuncusu ''orhanri'' hesabını görünce mesaj attı teklifde bulundu bende güzel bir dille dile getirdim karşılıklı selamlarda ilettim orhan abi adına fakat bana yola çıktığım bu ekibi satmak yakışmazdı.

Çok iyi insanlar tanıdım şu an kalan çekirdek mevcut eşkiya harici bizi satan onlarca hesap oldu bu beni çok üzdü. ''EŞKİYA'' birlikleri olarak hep içten içe kendini yedi. İnanın arkadaşlar burada olan her hesabın tüm server da buna dahil emekleri var ben bunları yapan herkezi kim olursa olsun KINIYORUM..

Bunun bir oyun olduğunu unutup karışılıklı kötü imalarda bulunun herkesi KINIYORUM bu kim olursa olsun kimse kimseyi bu kadar basitleştiremez küçümseyemez her şey bu kadar kolay ayaklar altına alınamaz...

Onun dışında favori başından beri belliydi TRAVİAN'a yıllarını adamış siyah oyuncularını tebrik ederim servere damgasını vurdular.. bizler için siyahlarla savaştık diyemeyiz EŞKİYA BİRLİKLERİ geçen aylar günler içinde hep kendi içinde savaş verdi. emek hırsızları yakışmadı..

ÖNCE KENDİ EKİBİM ''EŞKİYA BİRLİKLERİ'' başta olmak üzere SİYAH , VEFA , BARBAR , 12 ,SINIR , MEKAN , RADAR , DEREBEYİ , İNFERNO birliklerini tebrik ederim.
    Saygıyı tamamen hak eden diğer cesur yüreklere herkesin yolu layığına açık olsun.

İLERİ SERVERLARDA DAHA TEMİZ DAHA ADİL OYUN OLMASI DİLEĞİYLE....

• Çok iyi insanlar tanıdım şu an kalan çekirdek mevcut eşkiya harici bizi satan onlarca hesap oldu bu beni çok üzdü. ''EŞKİYA'' birlikleri olarak hep içten içe kendini yedi.

bizler için siyahlarla savaştık diyemeyiz EŞKİYA BİRLİKLERİ geçen aylar günler içinde hep kendi içinde savaş verdi. emek hırsızları yakışmadı..

şimdi sv başından beri bu muhabbet çok konuşuldu. Konuşulurken nerdeydin bilmem lakin bizim sizin içinizde aldığımız 3-5 hesabı kastedip "onlarca hesap" diyebiliyorsan ve "eşkiya birlikleri içten içe kendini yedi " diyorsan bu hesap satım işi her birlikte olan klasik bir olay ve saçma bahane

Ayrıca senin eşkiya dediğin birlik bu sv bünyesinde bulundurduğu bi sürü birliğin oluşumundan ibaret. Gel sayalım kimler var içinde :

1-) süvariden sürülenler

2-) kç

3-) atom

4-) elektron

5-) dost birliği (gridekiler)

6-) steel

7-) destan

8-) poyraz elemanları

Dahada eklemeler olabilir aklıma gelenleri yazdım. Şimdi birbiriyle daha önce hiç adam akıllı oynamamış bir sürü farklı insanları ve yönetici grupları bir birliğe korkudan toparlarsan öncelikle her kafadan ses çıkar. Nitekim bu yöneticilerin hepsininde zayıf ve yönetme vasıfları açısından fakir kimseler olduğunu da acı bir şekilde gördünüz. Ki bunları siyah tarafından yıkıla yıkıla görmek mecburiyetinde kaldınız.

Yani burda yıkılmanızı ve kaybetmenizi içinizden satın alınan 3-5 hesaba yıkmak gayet komik ve züğürt tesellisi oluyor. Sv başı sadece -/-ve gride 1100den fazla hesap sayınız varken geçen ay ki sayınız 250 civarı ancaydı. (Istatistikleri güzel incele)

Ve hala çıkıpta kendi yöneticilerinizin basiretsiz ve tecrübesiz olduğunu söylemen gerekirken bunları yazman da bilmem ne kadar komik :D

BİZ BU OYUNUN SAYIYLA DEĞIL TECRÜBEYLE VE KOORDİNEYLE BİRLİK OLUNARAK OYNANDIĞINI TEKRARDAN GÖSTERDİK

• Öncelikle tekrardan herkesin bayramını kutluyorum. İsmim Onur hesab Orhanri...

Travian'a İlk kayıtlı olduğum yıllarda ''Orhan'' abimin siyahlardan yeni ayrılmış olup 'MONTANA ÇETESİ' ekibini kurmuştu. Ufak 20 kişilik çekirdek bir ekip fazla birşey yapamazdık belki ama önemli olan dostluk muhabbet hala herkesle görüşürüz ekipce. En son içinde bulunduğum server da Narlara karşı bundan 3-4 sene önce sonlandırmıştık.

jasesuva_TR   MeRt__   Osman_TR   Night Elf   wanlı_TR   efresiyap_TR

özlemişsinizdir :osd1:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.:yy:

Hocam wow inmiş ne defns kesmesini hesabını yapıyorsunuz anlamadım...

Wow saldırılarında öncelik binayı yıkmaktır,

Her ıkı tarafa da tebrıkler

siyah

siyah neden gökkuşagında olmak istesin ki ? , gece tamamen ona aitken

• Hocam wow inmiş ne defns kesmesini hesabını yapıyorsunuz anlamadım...

Wow saldırılarında öncelik binayı yıkmaktır,

Her ıkı tarafa da tebrıkler

2m vefadan + 1.5m eşkiyadan 5m de kendilerinde var işte. Var varda bu saatten sonra ne işe yarayabilcek hem ne kadar ordumuzun dişinin kovuğuna yeticek.

Şuan gidip 1 manco ordusuyla sıfırlancak wowları var ama haberleri yok :D