Převod zlatek

• Ahoj,

v tomto směru nejsem moc zkušený, proto bych se rád zeptal. Když si na profil nabiji nějaké zlatky (minimální obnos), bude potom možnost převodu veškerých zlatek (směněných za stříbrňáky + ty dobité) na jiný server?

Děkuji za případnou odpověď, Negac. :)

• Ahoj,

převést jde pouze tolik zlatek kolik sis zaplatil. Po smazání účtu, nebo konci serveru ti příjde mail s odkazem, kde si je můžeš někam převést v rámci domény.

• Jde prevest maximalne tolik kolik bylo zakoupeno a kolik bylo prevedeno. Nezalezi pritom zda ke konci na ucte bylo 0 a po smene ze stribra vice. Je dulezite vedet, ze po ukonceni serveru uz nejde prevadet ze stribra na zlato, protoze odkazy k prevodu se odesilaji ihned po ukonceni serveru.

• Zdravím,

dotaz na Vás Blacku a týká se převodů zlatek, tak píši pod toto vlákno...

Zbylo mi z českého serveru na mailu 1 707 zlatek a začal jsem hrát zahraniční server na ".com" a tam mi řekli, že zlatky z naší domény nejde převést na jinou, i když to je u vaší stejné německé firmy.

Což mě dost šokovalo, protože nevím kolik zlatek spotřebuji a navíc je to speed a snížená doba na výhody za zlaté, takže je spotřeba mnohonásobně vyšší... Navíc mi to sdělili až po skončení akce, takže jsem v ní nic nenakoupil téměř v domnění, že si zlatky převedu odsud... a teď na tom tratím opravdu výrazný bonus...

Jak to prosím je?

Mám tedy teď aktuálně celkem " dost" zlatek na české doméně a rád bych je měl na comu pro účet, který tam hraji...

Navíc jste teď spustili ."com" - který je určen jen pro Čechy a Slováky, ale má koncovku ".com", tudíž by podle zahraničního supporta zlatky z ".cz" tam nešlo dát... jak to je?

Další dotaz je na "akce"... proč u nás jsou jen 20% nejvíc jak jsem vždy viděl a na ".com"u bylo hned +30%?

Další věc ohledně výše zmíněného serveru - odkaz na informace tohoto světu tu jsou, ale po otevření ukazuje prázdné vlákno... na začátku serveru byl odkaz na toto forum přímo ve hře, ale už zmizel...

NYS x5

jsem našel jen zde, ale nic tam není... Zajímá mě, čím je svět odlišný, co je podle starých zvyků, zda jsou tam vyšší ceny něčeho když je to speed, jak drahá je vodárna na tomto světě a zda tam platí již nová pravidla přebírání - jako na Pandoře, že když zaberete cizí ves, je tam její národnost a ne vaše...

Děkuji za zodpovězení těchto informací... Jinak kdyby jste našel anglický popis, který se mi opětovně nedařilo najít, tak prosím nějak ve zkratce shrnout, protože má angličtina není nejlepší...

Děkuji moc :thumbsup:

Sir Roland

• Zdravim,

pomerne obsahly dotaz z ktereho je dotazu vice, snad nic neprehlednu pri odpovedi.

- aby jste videl prispevky na foru ohledne COM serveru, je treba v nastaveni uctu nastavit multijazycnost, cili zvolit vlajku CZ a COM, pripadne dalsi dle potreby.

- jsou akce vikendove od patku do pondeli, ty maji 20 %, pak jsou takzvane flash promo, neboli zlata horecka, ta trva 3-4 hodiny a ma 30 %

- servery kterym rikame COM jsou mezinarodne, aktualne to nema se samotnou domenou nic spolecneho, nove vsechny zeme bezi pod jednou domenou, pouze na konci se urci jazyk neboli zeme, jde o slozity system ktery hrace presmeruje pokud mozno na jeho jazyk, take trvian.cz vas presmeruje na travian.com/cz a vsechny servery tam bezi. Duvodu proc to tak je je mnoho, prevazne financni a administrativni, a z casti nutne pro budouci funkce ktere se budou chystat

- zlate nelze presouvat mezi domeny, hlavni duvod je danovy zakon ktery TG musi dodrzovat. Ano, pro vas se to muze zdat jako jednoduche, zlatka sem a zlatka tam, ale kazdy nakup obsahuje DPH ktere je ve vysi dle zeme odkud platite. Presun z jedne domeny na druhou by byl administrativne narocny a nakladny

- detaily o x5 jsou zde: Ledový vítr a sníh ...

- ochrana proti podvodum se stribrem je na vsech serverech, bez vyjimky

Kdybych na neco zapomnel, nebo byl jeste dalsi dotaz, sem s nim...

Black

• Děkuji Blacku za reakce.

podle zprávy co přichází automaticky do mailu po smazání účtu, nebo dokončení světa ale o této podmínce s doménou nic nepíšete....

"

"

Ahoj Sir Roland,

tato zpráva obsahuje odkaz, který ti umožní převést tvé zbylé zlaté (1707 zlatých) na jiný účet.

Klikni na tento odkaz pro převod zlatých:

Jakmile klikneš na odkaz, budeš přesměrován/a na stránku, kde musíš nejprve zadat e-mailovou adresu, na kterou byl odkaz na převod zlatých poslán. Poté můžeš vybrat server a zadat jméno účtu, na který chceš převést zlaté.

Pokud si chceš zlaté převést až do nového kola tohoto serveru, ulož si prosím tento e-mail a proveď převod po startu nového kola.

S pozdravem

Plus Support

"
    Tudíž jsem předpokládal, že to lze a ve zlaté horečce jsem nakoupil jen 325 zlatek než vyřeším ten problém s převodem.... Kdybych to věděl, tak nakoupím o dost více, jak jsem zvyklý... Šlo by prosím udělat u mě výjimku a nakoupit ihned velké balíčky s tímto bonusem? Pokud by to nešlo, což bych opravdu nerad, kdy opět zlatá hodinka bude? S těmito drobnými zlatkami nevydržím na speedu moc dlouho a bez nich se to hrát nedá...

Dále pokud jsem pochopil to s těmi doménami, takže všechny servery, kde lze hrát v češtině, ikdyž je v odkazu ".com" lze používat zlaté jen z ".cz" domén a po smazání ".com + čeština" lze použít zlatky opět na "obyčejných" cz a doména ".com" - kde nelze nastavit jiný jazyk než Aj pouze tam?

K dalšímu bodu s odkazy k serveru v Čj moc děkuji, budu se sdílet v alianci a zmíním nové poznatky z Pandory, které podle odkazu budou platit již pokaždé, kde budou nové národy....

K ochraně aukcí také děkuji za upřesnění a možná by stálo za zmínku tento bod, že se to týká veškerých serverů ve všech zemích, kde Travian působí, na forum...

Jinak ještě bod k těm cenám zlatek... v přepočtu bývají stejné, ale bylo by fajn při platbě uvést cenu v místní měně(koruny pro nás), protože nevíme jakého kurzu se držíte a pro přesné udání ceny by se hodilo cenu udat u vás rovnou v naší měně...

• podle zprávy co přichází automaticky do mailu po smazání účtu, nebo dokončení světa ale o této podmínce s doménou nic nepíšete....

Ano, to je pravda, nicmene tato podminka je jasne uvedena ve VOP §6 bod 3.:

Bez ohledu na jakékoliv jiné dohody a práva společnosti TRAVIAN GAMES právo používat kredity skončí v případě, že vyprší stávající smlouva s uživatelem hry mezi společností TRAVIAN GAMES a uživatelem, zejména pak v případě ukončení této smlouvy. V takovém případě může uživatel vyžádat, aby byly jakékoliv předtím aktivované, avšak dosud nepoužité kredity přeneseny do jiného herního světa. Kredity budou přenášeny pouze do herních světů té stejné hry a národní verze, kde byly kredity zakoupeny.

Šlo by prosím udělat u mě výjimku a nakoupit ihned velké balíčky s tímto bonusem? Pokud by to nešlo, což bych opravdu nerad, kdy opět zlatá hodinka bude? S těmito drobnými zlatkami nevydržím na speedu moc dlouho a bez nich se to hrát nedá...

Vyjimka by opravdu nesla udelat, nebylo by to fer vuci jinym hracum. Prosim o pochopeni. Nabizime ruzne akce, ta na 20 % je zhruba kazde dva mesice, takze urcite bude brzy. Nakup samozrejme jde uskutecnit kdykoliv, bezna cena neznamena, ze neni nabizena.

Dále pokud jsem pochopil to s těmi doménami, takže všechny servery, kde lze hrát v češtině, ikdyž je v odkazu ".com" lze používat zlaté jen z ".cz" domén a po smazání ".com + čeština" lze použít zlatky opět na "obyčejných" cz a doména ".com" - kde nelze nastavit jiný jazyk než Aj pouze tam?

Jak jsem psal, vsechny zeme bezi pod domenou .COM. Lokalizace uz nejsou pod domenou typu travian.cz a travian.com.

Byvala travian.com uz bezi pod travian.com/international a travian.cz uz je travian.com/cz

Zlate z CZ lze prevest pouze na CZ a zlate z International (COM) lze pouzit pouze na International.

K ochraně aukcí také děkuji za upřesnění a možná by stálo za zmínku tento bod, že se to týká veškerých serverů ve všech zemích, kde Travian působí, na forum...

Kazda zeme ma svou komunitu a sve forum, verim tedy, ze toto oznameni ma kazda zeme. Nemuzeme oznamovat globalni zmeny kdyz nevime zda do budoucna nedojde k lokalni zmene. Prosim brat vsechna oznameni jako lokalni, proto je forum zde pro nas. Neni treba to komplikovat.

Jinak ještě bod k těm cenám zlatek... v přepočtu bývají stejné, ale bylo by fajn při platbě uvést cenu v místní měně(koruny pro nás), protože nevíme jakého kurzu se držíte a pro přesné udání ceny by se hodilo cenu udat u vás rovnou v naší měně...

Cena v CZK neni urcena nami ale provozovatelem platebni metody. Napriklad pri platbe kartou urcuje kurz banka z ktere se plati. U Paysafecard je to opet kurz ktery ma Paysafecard na jejich webu, stejne tak Paypal a dalsi. Zda do budoucna budou ceny v CZK nemohu potvrdit, ale neni to nemozne.

Ještě dodatečný dotaz k informaci o serveru... po rozklinutí odkáže na odkaz:

Travian: Path to Pandora - herní mechanika

kde je napsáno, že servery budou mít novou grafiku - na Pandoře byla, ale na Speed Comu není, jak to s ní bude?

Odkaz sice vede na dane tema, ale nazev odkazu je "novy system konfederaci", takze z tech funkci PtP je prevzat pouze novy system konfederaci, nejde preci o PtP server.

Vyjimka by opravdu nesla udelat, nebylo by to fer vuci jinym hracum. Prosim o pochopeni. Nabizime ruzne akce, ta na 20 % je zhruba kazde dva mesice, takze urcite bude brzy. Nakup samozrejme jde uskutecnit kdykoliv, bezna cena neznamena, ze neni nabizena.

To chápu, ale v době nákupu jsem byl a provedl nejmenší nákup, který potvrzuje aktivitu v té době... a navíc jsem právě vedl prokazatelně na téma zlatek TIcket s místní podporou, která potřebovala čas na vyřízení a zabralo to několik dní a vyčkávání... takže jsem byl na tom tratný... a jak jsem psal, tak na odkazu o té poznámce s doménami nic nebylo a proto jsem předpokládal, že jste jako jedna společnost... Ale chápu, že musíme akceptovat nákupem i kupní podmínky.... jen by to tam měli být vážně napsané..

Cena v CZK neni urcena nami ale provozovatelem platebni metody. Napriklad pri platbe kartou urcuje kurz banka z ktere se plati. U Paysafecard je to opet kurz ktery ma Paysafecard na jejich webu, stejne tak Paypal a dalsi. Zda do budoucna budou ceny v CZK nemohu potvrdit, ale neni to nemozne.

K tomu asi jen to, že by bylo vážně fajn to napsat alespon orientačně, aby nemusel člověk složitě hledat kurzy daného místa, přepočítávat a pak až kupovat... Nákup zlatek by to mohl dělat automaticky a aktuálně a nebylo by to snad tak složité, když tyto platby řeší...

A k tomu odkazu, tak jste poskytl jako info o Speedu tento:
    Ledový vítr a sníh ...
    což právě je zmíněný "nový systém konfederací" což právě lze rozkliknout, abychom věděli co to znamená... protože tento pojem je opravdu nový.... a poté to právě odkáže na Pandoru, nový vzhled, nové národy a hlavní dost podstatnou věc Dobývání vesnic... podle Vašeho posledního sdělení tedy vážně nevím co to je Nový systém konfederací, když to neznamená to, co se ukáže po rozkliknutí na daný odkaz...

A s druhým odkazem "změny rovnováhy hry" to je tedy stejnak, že to neznamená to co píše pak odkaz po rozkliknutí na Změny rovnováhy hry ?

• A mohu tedy vědět, co ty dva pojmy znamenají v tomto speedu, když ne to, na co odkazují?

Jde mi o ty nové funkce, jako dražší vodárna, přebírání vesnic a pod co jsem zminoval...

• A skúsil si to aj po rozkliknutí prečítať ? Na špeciálnych serveroch, asi si zachytil , že sa píše o Travian: Path to Pandora je vždy niečo nové a čo má pozitívnu odozvu u hráčov, tak sa aplikuje na klasické serveri.

Takže, keď si prišiel k odstavcu, kde sa píše o konfederácii, čo presne si nepochopil? Lebo iba systém konfederácie je aplikovaný na tvojom serveri.

Drahšia vodáreň = drahšia vodáreň u egypťanov.

Systém preberania dedín sa menil na "špeciálnych serveroch".

• A ten systém zabírání? Stále potřebuji informaci, zda když zaberu římskou vesnici jako egyptan, tak bude nadále římská, jako na tom odkazu, který jste mi poskytl jako info k tomu speedu....

• ešte raz, aby si to pochopil a čítaj pomaly........ z toho odkazu na ktorý klikneš a ktorý sa volá "nový systém konfederací "( prečo asi sa tak volá ? ) si prečítaj iba o systéme konfederácií, nič iné z toho odkazu, nie je aplikované do tvojho serveru.

To znamená, že ako Egypťan budeš mať všetky dediny egyptské aj grafika bude u všetkých národov rovnaká lebo z toho odkazu "nový systém konfederací" je na serveri zmenený iba systém konfederácií.