[07.01.2019] Reštart SK3 −1 Black Dec 27th 2018 - NEJDE SA REGISTROVAT

• clovek na to caka od zverejnenia na fb travianu pred vianocami a ked je den D tak bez oznamenia sa server nespusti.. dufam, ze len niekto zaspal, neskorsi start sa da odpustit, ale nie ze cakam ako ** na posledny slovensky server a nic z toho

• Bylo napsáno 7.1.2019 10:00...

Takže pokud se nepletu, musí mít asi nějaký komplikace se spuštěním, jinak si nedokážu představit proč to ještě nejede.

A pokud mají komplikace, bylo by dobré aby o tom hráče informovali. Myslím si že nás je dost co tu od 10 sedíme a čekáme.

S pozdravem Nosferatosan

• Na fb travianu je vymazany sk3 z community calendar!! Stale dufam, ze je to iba nedorozumenie a server sa co najskor spusti. Mozno maju nejake automatizovane scripty, ktore nastartuju server a pokazili sa. Neverim, ze by TT nedal oznamenie o zruseni startu alebo by sa nevyjadrili, keby tu boli, tak asi nam ostava iba cakat. Ale ak by to tak bolo, tak je o platiaceho menej.

My si tu vypisujeme a oni mozno zatial usilovne makaju na spusteni :)

• Nasiel som na FB ze updatli calendar. Cize zrusili tento server a presunuli na 15.1 stym.ze bude pre svk a cz spolu

Ale info mohli dat do fora. Hanba adminom!

• Taky pěkný, tak díky za informaci :)))

A pro adminy, když chcete něco zrušit a přesunout... Bud to nahlaste i na fóru, nebo smažte z fóra příspěvek.

• To je fakt mile, ja som bol odporca spojenych domen, ale bol som prehlasovany, tak som sa s tym zmieril a tesil som sa, ze si este naposledy zahram s kamaratmi cisto slovensky server co som povazoval za obrovsky kompromis. Dakujem, to budem hrat radsej pexeso. Lutujem tych, co si koli tomu dnes brali volno - a par nas takych naozaj je. Som sklamany a urazeny a nenapravi to ani reklamna klucenka - aj keby nejaka bola.

Je mi jasne, ze za to nemoze nas travian team, ale minimalne by ste mali veci oznamovat vcas... aj ked to robite zadarmo

• Je mi lito, ale od noveho roku uz budou pouze servery pod novou domenou. Takze ani tento server nebude startovan. Omlouvam se za to, ze zustalo oznameni, slo o nedorozumeni.