• Gratki CW jeszcze raz i gratki dla Spiochów że mimo małej ilości graczy potrafili zjechać najpierw XXX a później zrobić mase deffa który pomógł na cudzie CW !

Pozdro !

No gratki dla Śpiochów za grę, ale z tym "zjechaniem" to troszkę za mocne słowa :)

Fakt nabroili nam na tyle, że było widać w połowie serwera, że cudaka, to my raczej nie zbudujemy :)

Śpiochy to na 99% "troszkę" sobie mulciakami pomagali, ale nie pisze tego broń Boże jako pretensje jakieś :) (tak sie gra w taką grę i tyle :) )
    Jak sobie dali radę :) to dali :)

rkacz: XXX

Bez zet-emów na travianie,

to just urwał chaniegranie :)

• Skoro mnie juz cytujesz... to gdzie tam napisane, że mamy wieksze? :D Ostry napisał, że koniec sie zbliza, zobaczysz wszystkie i zobaczyles bo wstawilismy na FG, ja napisalem, że zakladam wieksze ofy, bo tak mi pokazały wyliczenia z kirilloid. Nawet trollować nie potrafisz ...

Przepraszam ze tutaj o to pytam ale mozecie mi napisac jak te sojusze z poczatku serwera sie sfuzjowaly? Byla Elita i kilka innych tworow. Pokasowali sie czy podochodzili do wiekszych sojuszy?

Cieżko powiedziec, bo była tego taka masa, że nie sposob śledzic. Pojedyncze konta, tzw walczaki pewnie tez do nas dolaczyly, sam wciagnałem do nas Senpai jak go Victoria olała, dostał u nas jakies konto ktorego wlaściciel nie mial czasu. Patrząc na liczbe graczy jednak trzeba założyc, że zdecydowana wiekszosc sie pokasowała. Napewno 90% Elity skasowana, jak nie więcej.... z Quality kasacja/rozbiórka, z Amnezja i Zbirkami to wiesz pewnie sam, bo to sie dzialo u Was. z 4 odłamow lost, lost1,4f, 4fII zostały 2, wiec pewnie tez sporo kasacji. Tylko z mojego 'dużego kwadrata' polecialo z 7-8 kont, kasacje. Bimber - kasacji było pare, coś tam ze 3 konta sojusz zmienily, o niczym innym nie wiem.

• Nie posrajcie się na MP już dawno miejsce zaklepane w jednym z najlepszych polskich sojuszu :)

przecież nikt od nas Cię nie zapraszał :D :D :D

<taki lekki bajcik> :p

graty za skończenie serwera :)

miło się go oglądało z boku ;)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych