NYS (5x) Raporlar & Diplomasi

• güzel ordu basmısınız tebrikler. Savunan lord ekibinide tebrik ederim.

Buralarıda biraz canlandırmak lazım sarmıyor böyle :)

Elimizden geldiğince atıcağız bakalım teşekkürler

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

• üstad tebrik ederim güzel ordu basmışsınız.

Dikkatimi çeken şey ise bu hesabın böyle bir köyü yok, isimmi değiştirdiniz yoksa op'mu yedi hesap?

Galiba bu gece op yedi büyük ihtimalle yeni gördüm şimdi

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

• op yedi ise yazık olmuş o kadar askere=O Gelmiş olsun üstad ;)

Asker kaldı mı bilmiyorum o rapor biraz eski baya yere girdiler

• Merhaba arkadaşlar

5x hızındaki sunucumuzu nasıl buldunuz? 5 ırkın olması sizce güzel olmuş mu?

Bi tek hun ırkı dandik gerisi iyi :D

• Merhaba arkadaşlar

daha iyisi yokmu 7/10x felan :) şaka biryana 5x serverının devam etmesini kalıcı hale gelmesini isterim. Oynamayı bilene her anı aksiyon dolu server. :)

• Öncelikle K&B ekibini bu güzel olduları ve yapmış oldukları operasyonlar için, server'a renk, enerji kattıkları için LORDS Ailesi olarak Tebrik ederiz.

Değerli LORDS Ailesinin her ferdine göstermiş oldukları fedakarlıklar ve verdikleri mücadele adına teşekkür ederim.
    Herkese sevgi ve selamlarımı sunuyorum.
    Iyi oyunlar.

Egemenlik verilmez, alınır.

M. Kemal ATATÜRK
    1881 - 193∞

~ yunus gökhan ~

• Merhaba arkadaşlar

yenilikler olarak (farklı birlik asker-pazar ham. desteği olmaması) daha güzel olmuş. Diğer serverlerda 1 hesabın 5-10 tane multi def hesabı vardı burada bunu yapmak dahada zor.

hızı, 5 ırk olması ayrı bir hava katmış, devamı gelir umarım.

Öncelikle K&B ekibini bu güzel olduları ve yapmış oldukları operasyonlar için, server'a renk, enerji kattıkları için LORDS Ailesi olarak Tebrik ederiz.

Değerli LORDS Ailesinin her ferdine göstermiş oldukları fedakarlıklar ve verdikleri mücadele adına teşekkür ederim.
    Herkese sevgi ve selamlarımı sunuyorum.
    Iyi oyunlar.

saldıran/savunan ekibi tebrik ederim;)

.
    .
    .

İmza atacağımız zamanı biliriz 8)8)