NYS (5x) Raporlar & Diplomasi

• Wow kuran ekibi öncelikli olmak üzzere emek veren herkezi kutlarım.

Tebrikler.

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR

Final- Fetih1453

Speed- AlpArslan

• Tşkler üstad :)

Burak sakin hacı :D

la ne kadar kendini bişey sanan külhanbeyli var şu oyunda ya

bide üstü kapalı laf çakıp çakıp her lafın altına da iyi oyunlar yazmazmı ağzına kürekle vur la

• la ne kadar kendini bişey sanan külhanbeyli var şu oyunda ya

bide üstü kapalı laf çakıp çakıp her lafın altına da iyi oyunlar yazmazmı ağzına kürekle vur la

Daha ekrandaki yazıyı okuyamıyorsun ki sana laf anlatılsın.insan gibi açıklama yapmaya çalıştık ama nafile. Orada birlik geçmişi paylaşıldı oyuncu profili değil.

Ayrıca klavyenin başından yazdıklarına dikkat et kürekle vururum vs, sonra o kürek sana sıkıntı olmasın ;)

olayı daha fazla germe yazdıklarınla. Bu polemiğe şahit olup rahatsız olan arkadaşlardan kendi adıma özür dilerim.

• Ortam yumuşadığına göre farklı bir noktaya değinmek istiyorum;

Bu ww köylerine saldırı atan arkadaşlardaki çift atış takıntısı nerden geliyor. Adamda 7-8k manço var ve çift atış çıkmış elde var sıfır. Aynı saldırıyı tek atış çıksa ww'den 1 seviye alacak konumda. Savunun için bu durum avantaj ama saldıran birlik için hiç iyi bir durum değil bu durum. Arkadaşlarının emeklerinede yazık ediyor.

Aynen abi o çift atış olaşı bu server çok yaşandı. Yani arkadaşlar bilmiyordu sanırım tek atışın daha güçlü olacağını bazı güzel mançolar boşa gitti bizim wowa da denk geldi birkaç tane öyle yapacak bişi yok bir dahakine artık :=)

• Merhaba, EdgarDaviDs hesabının tanınmayan yüzü olarak server sonunda birkaç açıklama yapmak icin aranızdayım.
    Öncelikle wow'u kuran ekibi ve rakipleri kutlarım.
    Yıllardır beraber oynadığımızdan ekipten ayrı olarak bu servera 1 hafta sonra Taner'in ısrarları sonucu test etmek amacıyla katıldım. Dünya çapında rekor ordu basmak gibi bir düşüncemiz diğer serverlarda olduğu gibi bu serverda da yoktu. Olsaydı son seviye basılana kadar beklerdik. Bu noktada yan ordularımızın yeterli olması ve İYİ ekibinin saldırı gücü sayesinde uzun bir süre kullanılmayan ordumuz son şeklini aldı. Bu sebeple bu sayıya ulaşmamızda emeği geçenlere teşekkür etmek istedim.

Eğer açılacak olursa bir sonraki x5'te kendi ekibimizi de getirme düşüncesindeyiz. Az öz ama tüm dengeleri değiştirecek üst seviye kalitede ve bilgide oyunculardır. Şimdiden rakiplere kolay gelsin.
    Başka serverlarda görüşmek dileğiyle.
    Şahin

• usta ww 97 seviyede şuan 98/99 vbasım emri verilmiştir. Server uzun ömürlü değil anlayacağın :)

Hmmm ok o zaman 1 ay olmadi galiba başlayalı oynanmaz 5x o zaman 3x in gozunu seveyim

Profilinde yok eskiden şunu yaptım bunu yaptım diye yazanlara sesleniyorum
    burası iş ve işci bulma kurumu değil ki CV nize göre sizi değerlendirelim

• Hun Beyi tebrik ederim atilla iyisiyle kötüsüyle bir serverin sonuna geldik emeği geçen herkesin eline sağlık..

NOKTA.

Tşkler üstad. Sonda yaptığınız ataklardan ve bize çaktığınız askerlerden dolayı tebrik ederim. Koordineyi yapanın ellerine sağlık. İyi düzenlenerek hazırlanmış bir server sonu gösterisi sundunuz bize.

Karşılaşmak dileğiyle

• Bızım verdıgımız ham yardımlarla ordu basıyolar ve bızım kurdugumuz ww e saldırıyorlar boyle ınsanları barındırmayın kımseye yararı olmaz bu ınsanların saygılar tekrar oynarmıyım bılmıyorum da oynarsam ''hun bey'' baskan yazarım sana tebrıkler tekrar

• Bızım verdıgımız ham yardımlarla ordu basıyolar ve bızım kurdugumuz ww e saldırıyorlar boyle ınsanları barındırmayın kımseye yararı olmaz bu ınsanların saygılar tekrar oynarmıyım bılmıyorum da oynarsam ''hun bey'' baskan yazarım sana tebrıkler tekrar

Sağ ol Var ol dostum. Birlikteysek güçlüyüz. Beraber olmasaydık hiçbir şey başarılamazdı. Emeklerine sağlık. İyi günler dilerim sana

• Sağ ol Var ol dostum. Birlikteysek güçlüyüz. Beraber olmasaydık hiçbir şey başarılamazdı. Emeklerine sağlık. İyi günler dilerim sana

Sen sagol baskan cat pat oynadıgım travıanda ılk kez bukadar uzun oynadım ve bukadar keyıf aldım hersey guzeldı ekıbıne ve sana tesekkurler ww de yardımım olduysa ne mutlu ıyı oyunlar sıze umarım tekrar gorusuruz ekip saglam dedıgım gıbı oynarsam yazarım sana baskan ıyı gunler

• Tşkler üstad. Sonda yaptığınız ataklardan ve bize çaktığınız askerlerden dolayı tebrik ederim. Koordineyi yapanın ellerine sağlık. İyi düzenlenerek hazırlanmış bir server sonu gösterisi sundunuz bize.

Karşılaşmak dileğiyle

İllaki karşılaşırız atilla... mesele savaşmak yıkmak yıkılmak değil server sonunda saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde oyunu bitirmek...

• İllaki karşılaşırız atilla... mesele savaşmak yıkmak yıkılmak değil server sonunda saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde oyunu bitirmek...

Tabii sizin ekipte ki oyuncuların birçoğunu speedden tanıyorum. Garadayı ve Can'la görüşmüştük sv başlamadan önce. Bana def basmaya geleceklerdi, yanlış bölgeye açınca köylerini sizle devam ettiler.

• Öncelikle LORDS Ekibinin her üyesini ayrıca Wow'u kuran ekip dahil server da mücadele vermiş tüm ekipleri kutluyorum.

3x Server da görüşmek üzere...

Egemenlik verilmez, alınır.

M. Kemal ATATÜRK
    1881 - 193∞

~ yunus gökhan ~