LEGENDS ON TOUR 2019 SUMMIT

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
 • logoOnTour2019.png


  “Legends on Tour” zirvesi yepyeni bir formatla geri dönüyor. Bu yazıda, başvurabilmeniz ve bir efsane olmanız için gereken tüm bilgileri bulabilirsiniz.


  Bu konuyla ilgili tüm tartışmaları buradaki tartışma konusunda yapabilirsiniz.


  “Legends on Tour” zirvesi nedir?


  “Legends on Tour”, Travian: Legends Takımı ile tanışmak, Travian: Legends'ın geliştirilmesine tavsiye vermek ve yardım etmek için oyuncuların seçtiği 8 üyeden oluşan bir oyuncu grubudur. “Legends on Tour”, topluluktan Travian: Legends Ekibine odaklanmış, yapılandırılmış geri bildirimler getirmekte ve temsil ettiği toplulukların yanı sıra görüşlerini ve ilgi alanlarını da temsil etmektedir.

  İlk zirve geçen yıl gerçekleşti ve buradan okuyabilirsiniz.


  “Legends on Tour” üyesinin rolü


  “Legends on Tour” üyesinin rolü, oyuncu topluluğunu oyunun gelişiminde temsil etmektir. Seçilmiş bir temsilci olarak, “Legends on Tour”, Takım ile açık iletişim yollarına ve Travian: Legends'ın gelişimini etkileme şansına sahip olacak.


  “Legends on Tour” üyesinin amacı


  “Legends on Tour” oyuncu grubu, 7 - 11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Münih'teki Ekip ile buluşacak. Burada, Dev Team ile birlikte yüksek yoğunluklu çalışma oturumlarına katılma şansına sahip olacaklar. Her üye belirli konularda zirve oturumları talep edebilecek ve takımın bu talepleri yerine getirmeye çalışacağı programa bağlı kalacaktır. Travian: Legends ekibi, “Legends on Tour” zirvesine katılanlar için Almanya içindeki uçuş, konaklama ve transfer masraflarını karşılayacaktır.

  “Legends on Tour” koordinatörü / üyeleri e-posta yoluyla sunulacak ve üyeler zirvenin kendisi ile ilgili soruları veya kaygıları varsa birebir görüşme talep edebilir.


  “Legends on Tour” ekibinin Travian: Legends Dev Ekibine karşı yükümlülüğü


  “Legends on Tour” oyuncu grubu, Travian: Legends Dev ekibi tartışmaların içeriğini halka açık olarak paylaşmak için karşılıklı bir anlaşma olmadıkça dışarısı ile paylaşmayacaklarını taahhüt eden gizlilik anlaşması imzalayacaklardır.


  İfade özgürlüğü


  “Legends on Tour” üyesi olarak her zaman kendinizi ve topluluğunuzu temsil edeceksiniz. Hiçbir zaman, sizden bir Travian: Legends Dev bakış açısını temsil etmeniz istenmez veya Travian: Legends Dev. Ekibinin tercih ettiği bakış açılarına uymanız beklenmez.


  Davranış kodu


  “Legends on Tour” oyuncu grubunun bir üyesi olarak, davranışlarla ilgili belli beklentileri var.

  • Grubun üyelerinin Travian: Legends Takımı ve diğer grup üyeleri ile profesyonel ve yapıcı bir şekilde görüşmeleri beklenir.

  • Grubun üyelerinin, bu tartışmayı paylaşmak için karşılıklı bir anlaşma yapılana kadar Travian: Legends Team ile devam eden tartışmayı özel tutması beklenir. Aksi kararlaştırılana kadar tüm ayrıntıların özel olduğunu varsaymalıdır. “Legends on Tour” oyuncu grubunun bir üyesi belirli bir bilgiyi paylaşıp paylaşamayacağından emin değilse, “Legends on Tour” koordinatörüne sormaya çekinmemelidir.

  • Grup üyeleri, doğrudan veya dolaylı olarak oyunda herhangi bir kişisel menfaat elde etmek için, kamuoyu önünde veya herhangi bir şekilde kazanılan hiçbir bilgiyi kullanmayacaktır.


  “Legends on Tour” 2019 Zirvesi nasıl gerçekleşecek?


  Travian: Legends Ekibi 8 odak alanı seçti (Anglosphere, Fransa, Almanya, Uluslararası COM, Rusya, İtalya, Hispano ve Türkiye) belirtilen topluluklardan birini veya birkaçını temsil edebileceğini düşünen her oyuncu Zirvede yer almak için başvuruda bulunabilir.


  Zirve, 7 Mayıs - 11 Mayıs 2019 tarihleri arasında Münih'te gerçekleştirilecektir. Bu nedenle başvurunuzu göndermeden önce bu tarihlerde seyahat edebileceğinizden emin olun.

  Bu atölye çalışmaları için ön programdır:

  - 7 Mayıs: Münih'e Seyahat - Takım ile Akşam Yemeği

  - 8 Mayıs: Oyun Tasarımı Konuları

  - 9 Mayıs: Oyun Tasarımı / Devs Topluluk Konuları

  - 10 Mayıs: Pazarlama / Topluluk Yönetimi Konuları

  - 11 Mayıs: Eve dönüş

  Lütfen bu programın “Legends on Tour” oyuncu grubu taleplerine ve / veya Devs programına göre değişebileceğini unutmayın. Tüm süreç boyunca katılımcılar bilgilendirilecektir.


  “Legends on Tour” 2019 Zirvesi'ne Nasıl Başvurulur?


  Topluluğunuzu temsil edecek mükemmel bir kişi olduğunuzu düşünüyorsanız, etkinlik tarihlerinde seyahat etmeye hazırsanız ve İngilizce konuşabiliyorsanız, burada yer alan formu doldurmaya çekinmeyin.


  “Legends on Tour” 2019 Zirvesi için seçim süreci nasıl gerçekleşecek?


  Başvuru 27 Ocak'a kadar açık olacak. Önümüzdeki 2 hafta içinde, Takım başvuruyu değerlendirecek ve zirvenin amacına uyan her alan için 3 başvuruyu seçecek. Seçim ayrıca olası adaylarla kısa bir sesli röportaj da içeriyor.

  11 Şubat'ta, topluluğun zirvede onları temsil edecek aday için oy kullanması istenecek her alan için bir kamuoyu araştırması başlatılacak. Bu amaçla, her aday kendisi hakkında kısa bir giriş yapabilecek.


  Şubat ayının sonunda, katılımcıların nihai listesi iletişim kanallarımızda (forum, Facebook, vb.) size açıklanacak.


  Bu fırsatı kaçırmayın, şimdi başvurun!


  2019 “Legends on Tour” oyuncu grubuyla tanışmak, katılımınızı sunmak, oyunumuzu ve Topluluğumuzu daha da iyileştirmek için bu efsanevi tura katılmaya çağırıyoruz!


  Travian: Legends Ekibiniz

 • Başvurular tamamlanmıştır. Özellikle TR oyuncularımızın yoğun katılımından dolayı teşekkürler.


  Birkaç hafta içerisinde başvurular arasından seçilen bazı oyuncularımız ile Skype/Discord görüşmeleri yapacağız.