CZ Legenda roku 2018

• Vážení hráči

Za uplynulý rok 2018 se opět stalo spoustu zajímavých události na herním poli. Zároveň jsme si jistí, že spousta z Vás pokořila i osobní limity a rekordy a následující soutěž je přesně věnována těm z Vás, kteří by se chtěli o své úspěchy podělit s ostatními.

Máte možnost zvolit si ty nejlepší z nejlepších z vašich řad za rok 2018!

illuicons_9_leader-150x150.png

Legenda roku 2018

Nominujte z vašich řad hráče, kteří dosáhli významných úspěchů v populaci účtu, útoku, obraně, velikosti armád nebo třeba významně přispěli taktickými nebo organizačními schopnostmi k pokoření nepřátel. Nominace je na vás a vaší představivosti.

Soutěž bude mít dvě fáze:

Fáze 1 Nominujte sebe nebo jiné hráče příspěvkem v tomto tématu - zapište jeho jméno + napište, čím byl výjimečný - deadline na nominace je 28. ledna 2019, 10:00
    Fáze 2 28. ledna 2019 bude přidáno hlasování (za předpokladu více než jedné nominace) a budete moci vybrat, komu budete chtít dát svůj hlas. Hlasování skončí 31. ledna 2019 v 10:00

Jak by to mělo vypadat:

Hráč: Tonda (nickname na Fóru Tony777)

Co dokázal: Na serveru CZ4 2018 naklikal 590 000 pretoriánů (můžete přidat screen apod.)

Poznámka: Můžete nominovat i sami sebe. Výhercem ceny se stává nominovaný hráč, nikoliv navrhovatel.

Obecné informace o soutěži:

Začátek soutěže:

15. ledna, 2019 – 10:00

Konec soutěže:

31. ledna 2019 – 10:00

Možnost navrhnout nominaci do: 28. ledna 2019, 10:00

Vyhlášení vítězů po:

31. ledna 2019, 10:00

Vyhodnocení vítězů:

Uživatelské hlasování.

1. místo

100 zlatých

2. a 3. 50 zlatých

Zlaté platí pro:

CZ

Platnost voucherů:

do 31. prosince 2020

Dodatečná podmínka:

Nominovaní hráči museli daného úspěchu dosáhnout během roku 2018.

AA_SMOD_Sig.png

Post was edited 2 times, last by Black ().

• Hráč: Blázen, Lego123_CZ

Co dokázal: Léta páně 2018 velel alianci M*A*S*H a provedl ji mnoha nástrahami a těžkostmi, pobil nespočet nepřátel, ukradl nesčísleně surovin a vycvičil takovou spoustu skvělých válečníků, že se o jejich chrabrých činech a hrdinské smrti dodnes vypráví po celé zemi. Své přátele vedl svou neuvěřitelně charismatickou osobností k překonání jejich limitů a zlepšení jejich schopností. Ve chvílích zmaru a zmatku kdy se na jeho vesnice a vesnice jeho přátel řítily hordy nepřátel vždy zachovával chladnou hlavu a svou dokonalou strategií a kalkulací vedl armády M*A*S*H jak k nepřekonatelné obraně, tak k úžasným úspěchům v útoku. Pod jeho vedením se nikdo nikdy nemusel bát, že by jeho armáda padla zbytečně a o jeho taktických dovednostech se dodnes mluví a ještě dlouho mluvit bude.

Tento hráč, tato legenda! si jistě zaslouží i toto veřejné ocenění na fóru, protože ve hře, díky jeho převeliké skromnosti, na jeho profilu žádné ocenění, medaili nebo stuhu neuvidíme.

• Souhlas s Peldou. Aneb:

Hráč: Blázen, Lego123_CZ

Co dokázal: Léta páně 2018 velel alianci M*A*S*H a provedl ji mnoha nástrahami a těžkostmi, pobil nespočet nepřátel, ukradl nesčísleně surovin a vycvičil takovou spoustu skvělých válečníků, že se o jejich chrabrých činech a hrdinské smrti dodnes vypráví po celé zemi. Své přátele vedl svou neuvěřitelně charismatickou osobností k překonání jejich limitů a zlepšení jejich schopností. Ve chvílích zmaru a zmatku kdy se na jeho vesnice a vesnice jeho přátel řítily hordy nepřátel vždy zachovával chladnou hlavu a svou dokonalou strategií a kalkulací vedl armády M*A*S*H jak k nepřekonatelné obraně, tak k úžasným úspěchům v útoku. Pod jeho vedením se nikdo nikdy nemusel bát, že by jeho armáda padla zbytečně a o jeho taktických dovednostech se dodnes mluví a ještě dlouho mluvit bude.

Tento hráč, tato legenda! si jistě zaslouží i toto veřejné ocenění na fóru, protože ve hře, díky jeho převeliké skromnosti, na jeho profilu žádné ocenění, medaili nebo stuhu neuvidíme.

• Hráč:Blázen

Nejlepší velitel aliance M*A*S*H vždycky dokázal hráče vyburcovat k neskutečným výsledkům. Jako stratég unikátní. Vždy s chladnou hlavou vedl celou alianci k nemalým úspěchům. Aliancí milován , nepřáteli nenáviděn.

• Ano,
    bohužel i já jako zbytek členů MASH jsem byl přinucen, aby byl blázen nominován. Jenže já jdu klasicky proti proudu a nominuju
    Van Helsinga. Je to hráč vyborných kvalit, vůdce aliance Hydra. Mezi jeho největší přednosti patří neskutečná výdrž. Tento legendární hráč dokáže fejkovat své nepřátele nepřetržitě po dobu týdne a kldině i více. Van Helsing je žijící legenda a proto si zaslouží toto ocenění. Děkuji

• Hráč : Melfox

Čo dokázal : Musím uznať že tu boli a ešte asi budú nominovaný aj lepší hráči ako Melfox (viď blázen,gorky) ale ja ho nominujem z pohľadu toho, čo spravil pre cz/sk travian. Rok začal na fire and sand špeciále kde viedol alianciu NWM ktorá po boku BB tesne server prehrala. Svojou povahou, minulosťou ale aj pôsobením na špeciále si znepriatelil veľkú časť cz/sk top hráčov ktorí mu to dávali jasne najavo, to ho ale neodradilo ísť za CZ/SK klikať kvalifikáciu kde skončil na výbornom umiestnení a obetoval veľkú časť svojho času a nervov napomáhaniu vedeniu CZ/SK spoločenstva aliancií. Napriek tomu že kvalifikácia skončila pomerne úspešne pre CZ/SK hráčov tak si tam získal ešte viac nepriateľov ktorí mu svoju nenávisť znovu a znovu dávali pocítiť čo ho ale znovu neodradilo od toho odovzdať CZ/SK komunite všetko čo môže a pokračovať vo vedení aj na finále. Čiže ako som hovoril sú nominovaný aj omnoho lepší hráči ale Melfoxova výdrž a odovzdanie sa komunite napriek tomu že za to naspäť dostáva väčšinou len hejty a vulgarizmy u mňa vyhráva Legendu roka 2018

• Ano,
    bohužel i já jako zbytek členů MASH jsem byl přinucen, aby byl blázen nominován. Jenže já jdu klasicky proti proudu a nominuju
    Van Helsinga. Je to hráč vyborných kvalit, vůdce aliance Hydra. Mezi jeho největší přednosti patří neskutečná výdrž. Tento legendární hráč dokáže fejkovat své nepřátele nepřetržitě po dobu týdne a kldině i více. Van Helsing je žijící legenda a proto si zaslouží toto ocenění. Děkuji

MOmentálně nejsem v MASHi. Nicméně hrála jsem s nimi pár let. A pravdou je, že drží pospolu. DOkonce na minulém speedu jsem byla v jejich blízkosti a ač mě do ally nevzali, neboť jsem měla málo času na aliančí akce velkých rozměrů, tak mě nechali normálně žít a pamatovali si, že jsem byla kdysi jejich. Komunikace s nimi je prefektní a dali mně šanci i když mě osobně neznali a v životě neviděli. Takže já přinucena k nominaci nebyla a stejně jsem pro nominaci blázna. ;) Na speedu se choval vždy čestně...

• Nemyslím že je etické dávat do hlasování člověka který tvoří a propaguje zakázané externí programy nebo je alespoň prezentuje pod svým jménem.

Pokud vím tak tato nominace je o tom kdo co dokázal vyklikat,vest takže etika s tím nemá co dělat.To by jsme tu mohli rozvíjet další temata neeticka a tykajici se tve nominace.

Mám 2 nominace.

Juri
    Jchym

Pro mě 2 hráči leč maji toho v živote taky dost na starost .Děti ,zdraví práce atd dali do kvalifikace 2018 kde jsme s 400 CS ucty pekne zavaleli .Vydefovali jsme naprostou vetsinu tureckych armad kde rozdil v poctu hracu byl 400 proti 2000 -3000 a nespocet supportu pro ně.
    Dokázali to co nedokaze moc lidi ,prekousnout ego ktera aliance je lepsi na CZ scene a vedli hrače kteří patrili do ruznych alianci ,s ruznými povahami a ustali to.

Cílem CS hracu co hrajete pod jakymikoliv aliancemi je aspon jednou za xxx let travianu vyhrat kvalifikaci a dokazat Světu že nejen oni jsou dobří hraci .Na CZ scene máme dost dobrych uctu a alianci jen se nedokazi prenest nad tim ze jednou vyhraji podruhe prohraji .VSe je vzdy chyba ze nadrzoval MH nebo meli bota.

Pres toto jsme se dokazali na kvalde povznest a spravedlive vedli CS.

Nevadi ty 2 nominace?

Ronin

• Rád bych se vyjádřil k tomuto Blázen-ocenění.

Nejdřív chci upozornit, že jsem pouze a jenom basic boy co žije v real světě né nějaká guma co jen sedí za pc. Takže to asi nehrotim tak jako vy.

Spousta z Vás tady navrhuje pana Mártyho alias blázna. To, že blázen na čr speedech ukazuje co ukazuje není pouze a jenom jeho zásluha. Moc dobře víte, že na účtě s někým hraje, pokud ne, tak má super bota, protože to, co nafarmí je fakt nesmysl, sedět u toho 24h je taky nereálné a nebo má super pocucvztah s MH Naco, který je na czx MH už nějak dlouho a osobně mi dost vadí jak mluví slovensky a celkově nesnášim slováky. Ale to je vedlejší. Dále tu blázen má "své" roboty a pravé ruky jako například Lirka, Deserticzka co machruje na profilu jak udělá 1M falů (btw tleskám). Takže bez těchto lidí by blázen nesklízel takovou "slávu" jako sklízí. Ale sám jsem na czx24 zažil jak ke mě byl blázen dost arogantní, někdo s ním má zkušenost a někdo zas ne. A další věc jsou zlatky. Je tu spousta hráčů jako například já, když jsem ještě studoval a neměl dost peněz na zlatky. A troufám si říct, že i dost schopných lidí co by dokázali divy, kdyby měli na to, narvat za kolo 800€ do hry. Osobně si tedy nemyslím, že by Márty toto ocenění měl sklidit. Spíš bych ho dal těm jeho robotům co by bez něj neodehráli ani server.

Márty tímto tě zdravím, neber to prosím osobně a přeju Ti, spoustu úspěchů v dalších kolech.

A ještě bych rovnou i nominoval

Hráč: Babajaga alias Filip Dubovský.

Protože poslat nepřátelskou offku a nepřátelskej deff do svýho betonu chce sakra koule :D

Čus buřt Abrax

• Držte se tématu, tzn. příspěvěk = nominace viz vzor; pokud budete pokračovat v poměřování kdo kam dočůral nebo nedočůral, založím vám na to jiné vlákno. Díky.

C.

• Zdravím,

Nominuji hráče Blázen.

- velmi dobré schopnosti při vedení aliance.

- velký respekt za to, jakou má strategii a jak dokáže číst situace při těžkých chvílích.

- jeden z mála hráčů co si nehoní ego a dokáže poradit.

Víc slov netřeba.

• Zdravím

Nominují hrace Juri za jeho vedeni v Koalici CS na kvalde a a nyní finále

Hrál jsem s nim na ucte Phantom Pain na kvalifikaci a proto mohu zde napsat ze se nejedna jen o výborného hrace od kterého jsem si dost odnesl, ale i jako cloveka který při dětech a 2 pracích dokaze se věnovat a pokryt nejen ucet ale i vedeni této koalice jelikož x členů tam bylo pouze do poctu (mluvě o kvalifikaci), vždy se zastával myslenky CS společně a Ikdyz bylo mnoho komplikaci tak vždy se stranil jakéhokoliv střetu (i s hrači od shreka , který byl manipulátor a kompletně svou alianci ovlivnil mylnymi informacemi)

Při jednání s tímto hráčem jste se dostali vždy vysvetleni do par hodin a vždy se snažil najit střední cestu a nějaký kompromis + jeho chladná hlava se ukázala jako velká výhoda diky které jsme nejen jednou dokázali dominovat v defovani ale i v utoceni

Samozřejmě juri odehrál mnoho servru společně s gorkym třeba zmiňovaný acc THErapist kde o5 ukazal ze umí (Ikdyz se jednalo o ucet který neklikal solo) ale jen chci poukázat ze to tez neni hrac který klika pouze turnajka:)

Btw. Nechapu ze vás clovek jako melfox muže nastvat:) MASH dokázala dominovat na czx dost casto a kdo hrál tak vi a verim ze pokud se Kouknem do historie tak je i jednu z nejdéle fungujících alianci a za to veliký respekt;) NICMÉNĚ pro mě je legenda jasná a Ikdyz nevyhraje tuto anketu tak si zaslouzi minimálne respekt za to jaky je hrac a i clovek!

Loummel

• Zdravím,

Jednoznacne hrac Blazen.

- velmi dobre velitelske schopnosti,

- fajny odhad utocnikov,

- skvela organizacia off akcii,

- nepusti do ally ziadnu externu haved (pribudaju aj novacikovia),

- limity a pravidla ktore sa dodrzuju.

Odbocim ku kvaldam a finale. Melfox? Pokial sa CZ/SK komunita nezjednoti a neprestanu hadky a utoky medzi sebou tak je to pre mna odpad. Kopu MASHakov hralo aj tuto variantu serverov ale pokial si nestanovite jasny ciel hry je to len strata 4 - 5 mesiacov. Ono aj tazko sa bojuje 300 vs 1500 uctov ale vzdy je to len a aj bude o spolupraci. Odohral som si kopec kvalifikacii a finalok a niektore aj na ucte Nikita ktora vyhrala pop rank a vzdy to bolo len o hadkach a je tomu zopar rokov. Trva to dodnes co mam infosky. Aj s Jchymom som staval div ale s blaznom sa to neda porovnat.

• Ahoj, nominuju hrace: Ronin - Armagedon

predevsim za to, jak se za posledni rok vypracoval a zmoudrel. A myslim, ze se za tu dobu co ho znam hodne zlepsil, jak v komunikaci, tak ve vedeni a spolu s Jujrim mu to jde velice dobre. Zkusenosti z kvaldy a finalka.

• Dlouho jsem váhala, komu z vedení turnajového serveru dát nominaci, zaslouží si to všichni, protože věnují naprosto nepředstavitelné množství času tomu, aby naše malá cz komunita byla v centru dění. Top hráčů, co umí hru lépe, než většina ostatních, co mají velké účty, velké armády a většinou velkou aroganci, je hodně, ale lidí, co nás loni stáhli na kvaldu a přivedli i do finále je pár. Dělají víc než musí, jak sami prosazují, snaží se učit a vychovávat další hráče, protože na normálních serverech začátečník nemá prakticky žádnou šanci si hru rozehrát.

Nakonec jsem vybrala hráče Juri ,protože kdykoliv jsem ve hře, on tam je pro ostatní.

• Nominuji hráče: Easy

Server: CZ4

Co dokázal: Na probíhajícím serveru CZ4 dokázal připravit naše nepřátele o několik významných artefaktů. Mezi jeho největší úspěchy patří získání artefaktu gigantická Bonifácová armáda aniž by přišel o jediného vojáka (viz. obr). Při nejedné příležitosti ukázal svůj cit a smysl pro strategii a tím významně zasáhl do dění na serveru. Za mě je Easy legenda 2018 a určitě by neměl mezi nominovanými chybět.

easy.pngeasy2.png

easy3.png

Post was edited 1 time, last by Gyer ().

• nominuji hráče juri

proč? protože hodně pro cs/sk na TT udělal a hlavně to není arogantní blbec , který by urážel ostatní hráče, zůstal lidský ,kamarád,pohodář, a ostatní malé hráče podporoval, snažil se jim pomoci co nejvíce, radil jak efektivně klikat a zahrát to co nejlépe.
    při dětech, práci a rodině, fakt skvělý výkon.
    Jako ono je super nominovat top ofaře , který by si ale sprominutím bez nás def účtu, kteří mu neustále kryli záda, aby ten top off účet mohl vůbec fungovat by neexistoval- ale za cenu aby nás hobby hráče urážel shazoval a ponižoval? to fakt ne toto je jen hra a opravdový svět je tam venku mimo monitor a chytrý telefon.
    proto si hráče juri neskutečně vážím pro jeho lidskost, a ochotu komunikovat i s malými hráči jako jsem já.

Pro někoho jsem absolutní nula a poslední článek v řetězu, který se kdykoliv může obětovat.
    On mě bral hlavně jako rovnoceného parntera, nikdy neponižoval a vždy si našel čas si popovídat a poradit.
    Juri přeji ti v životě hodně zdravíčka a hodně úspěchů jseš super chlap a děti mají naprosto skvělého tátu.
    Hodně jsi mě toho naučil díky

Post was edited 1 time, last by sofie ().