CZ Legenda roku 2018

• Zdravím

Chcel by som nominovať každého hráča, hráčku, či bota, ktorý si v roku 2018 založil účet.

Táto hra je predovšetkým o spolupráci a komunite. Takže podľa môjho skromného názoru si titul Legenda roka 2018 zaslúžia všetci :-)

• Zdravím,
    nominuji hráče RAVENIL z Pandory,
    který se za velké účasti podílí na vedení 3 aliancí, podporuje všechny hráče, snaží se předávat zkušenosti a obětuje hře mimo jiné hodně času.
    Z velké části díky němu máme na Pandoře stále šanci a chuť bojovat, bez něj by byl svět o poznání smutnější.
    Jde o pohodovou, přátelskou osobu s nejlepšími úmysly.
    Také top defaře na Pandoře jehož posledním činem bylo chycení dvou offek a téměř 9k katů na neaktivním hráči.
    (Nechci z "bezpečnostních důvodů" zveřejňovat reporty...)
    Díky za vše Rave !

Zeis

• Nominuji hráče Juri.

Jak už bylo řečeno,tak je to člověk na správném místě. Jedná se všema na úrovni a nezkušené hráče nijak neponižuje (nevyhazuje z aliance), ba naopak se jim snaží pomoci, jak nejlépe umí.

O jeho herních schopnostech není potřeba pochybovat a řadí se k nejlepším a nejzkušenějším hráčům.

Jak už bylo řečeno, tak nyní vede CS alianci na Finálku a dělá CS dobré jmeno ve světovém travianu. Jestli je na travianu někdo koho stojí za to následovat, tak je to právě on...

Dobrý hráč, super velitel a především úžasný člověk a kamarád...

• Tak já nominuji sebe protože su " Legenda " co já tu už nechal peněz a nervů co jsem zničil klávesnic a myší od roku 2010 od prvního speedu. Minulý rok jsem toho moc nedokázal ale za celou dobu traviánu v čechách jsem asi jediný kdo zorganizoval a režíroval 18 srazů aliance " MASH 4077".

Tak a teď do mě :-)

• Matlafous

Neuvěřitelný hráč, vůdce pod kterým je mi ctí bojovat, pomocník při každém problému. Za roky hraní jsem nepotkal tak všeobecně schopného hráče. Jeho vůdcovské schopnosti jsou nad zlato. Na serveru New Years Special velel alianci N-SO, kde nás dovedl k vítězství s poměrně velkým náskokem. I nadále mi byl velkým pomocníkem a nikdy nade mnou nezanevřel, udržoval (stále udržuje, sláva Bohu) naše společenství pospolu. Pokud nevyhraje tuhle soutěž, u mě ji určitě vyhrál a zůstane pro mě číslem 1.

• ja chci nominovat klučinu s nickem: czlol :)

kdo zna vi ze nemusim predstavovat :D

vloni na fas pod nickem brno rullez :)..ted na pandore náš prezident: Chlupata broskev :)

dokazal dat dokupy fajn partu lidi, se kterou si v ali zelovec uzivame hru :) partu lidi ktera si jeste pred začatkem hry vybrala nicky podle ovoce a zeleniny...partu lidi se kterou se na chatech valimé smichy.... partu lidi ktera drzi pri sobe..partu lidi bez ktere by ali zelovec nebyla tam kde je.. :)

je to vyborny vudce, strateg, off hrač, diplomat... planuje fajn off akce ktere našim souperum zpříjemňujeme spanek :) bez jeho by ali zelovec nevznikla, a nedokazala to co ted na pandore dokazuje :)

tento rok si zaslouzi byt nase legenda prave on :) dekujeme lolino :)

• Hráč: LegendsNeverDie

Co dokázal: Na serveri CZX ktorý končil začiatkom roka 2018 (CZX32) naklikal zatiaľ najväčšiu offku v histórii CZ/SK T4.4 za najkratšiu dobu (78dní) (artefakty boli posunuté o 1 deň neskôr)

5c4e834280ccf

• Hráč : Superio_CZ (ve hře Superio)

Důvod : je jich víc ale jako obvykle vede alianci VC na pandore a vypadá to že čistá hra konečně začíná vítězit nad tou nečistou v podobě jiných alianci...dále také vede českou alianci na světovém finále už několik let po sobě . Na kvalifikaci patřil do vedení CS kde se nevyhralo v podstate kvůli lidem kteří jsou výše nominováni 😁😉

VC je už značka a hlavně bez robotů 😊😊😊😊😊

Co se týče strategie na roa a diplomacie lepší hráč v Česku zkrátka není.

Houk

D.

The post was edited 2 times, last by justDee ().

• Zvolte jednoho z nominovaných: 114

1. Blázen, (MASH) (17) 15%
    2. THErapist, (AE) (3) 3%
    3. Van Helsing, (Hydra) (1) 1%
    4. Melfox, (CS) (9) 8%
    5. Juri, (CS) (11) 10%
    6. Jchym, (CS) (3) 3%
    7. Babajaga, (?) (3) 3%
    8. Ronin, (CS) (3) 3%
    9. Easy, (CZ4) (7) 6%
    10. Hanz Kaufmann, (?) (8) 7%
    11. Ravenil, (PAN) (6) 5%
    12. Matlafous, (N-SO, CZ29) (4) 4%
    13. czlol, (PAN) (21) 18%
    14. LegendsNeverDie, (CZX) (5) 4%
    15. Superio, (PAN) (13) 11%

První část soutěže, tj. nominace, je za námi a přecházíme k hlasování.

AA_SMOD_Sig.png

The post was edited 1 time, last by Cisa ().

• Vazeni hraci,

hrac czlol ( czlol ), ktery byl nominovan stracestkou, byl zvolen jako Legenda 2018.

Gratuluji k vyhre voucheru v hodnote 100 zlatych (a medaile v profilu na foru). Dale gratuluji k vyhre voucheru v hodnote 50 zlatych hracum Blázen ( lego123_CZ ) a Superio ( Superio_CZ ).

Vouchery obdrzite zde na foru ve zprave. Dekuji vsem za ucast (*).

Vas Travian Team

(*) Obzvlast ucast podvodnych uctu k ovlivneni hlasovani byla velmi hojna... dekuji vsem kdo hlasoval ferove a bez podvodu.

The post was edited 1 time, last by Black ().